Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

...культурно послали?Ну спасибі.Ше хотів дещо добавити на рахунок недолугої лексики...Передумав,людина я неконфліктна...Ше,чого доброго,спиймете в свою адресу...Бувайте здорові.

Іноді людина бачить тільке те, що хоче бачити. Припиняємо офтопити, прошу використовувати тему за призначенням.

Добрий день!Все тут кльово!Але уже близько місяця я намагаюсь відкривати все що на головній сторінці-не відкривається навіть повідомлення не можу прочитати!Що робити?Я вже зверталась але не можу відповідь прочитати!Також виконавці по буквам не відкриваються!І все що надходить нове я не можу відкрити!допоможіть!дякую!

 

...останнім часом погано прослуховуються мінусовки на сайті. Можливо це тільки в мене, але раніше такого не було. Щоб нормально прослухати - приходиться кілька разів обновляти сторінку.  Просто не хочеться все підряд скачувати і слухати на компі.

Знову повторюся - спробуйте інший браузер.

.останнім часом погано прослуховуються мінусовки на сайті.

 

В мене також така проблема, хоч раніше добре було !!!!!!

Добавте в коментарі ,функцію - смайлик

І ще б пасувало, щоб після коментарів для мінусовок показувалась дата і час їх написання (коментарів).

Неподобається: відкриваєш на призвіще пісні, потім слухаєш пісню, вертаєшся назад- кидає в призвіща, а не в пісні!

 

Factory, полюбляєте загадки? Не знаю чи хтось з модераторів розділяє ваше захоплення. Хто видаляв? Що видаляв? Чи відповідали ці теми правилам? Якщо не поясните свої натяки, то це повідомлення справді слід видалити, бо тема для конструктивних пропозицій, а не для абстрактних скарг на погане життя і кризу особистості.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти