Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Шановне панство! Мій висновок: "Я - сам по себе, ты - сама по себе" (слова із відомої російської  шансонної пісні). "Говорили, балакали, сіли - та й заплакали". (Перепрошую,може , когось образив ще й  народним прислів"ям). А п. І. Габа ще трохи агенцію свою пропіарив. Ну це - точно, бувайте! Лабухам - Парнаса всюди і завжди!!! 

Останнім часом все більше і більше зустрічаємось з ситуаціями,при яких музикант в ресторані чуть не жебрак на вулиці. Скоро в ресторані будемо працювати за "ГОЛУБЦІ ". До чого ми хлопці скотилися,що вже вечір коштує 300 грн. Нормального рівня колектив сидить без роботи,а " НЕЛІКВІДИ З НОУТБУКАМИ " по-одинці продаються за копійки. Ти вкладуєш,стараєшся щоб звук був нормальним,щоб програма цікава,а " ВОНИ " продаються за копійки. Пропоную підняти те питання і відновити систему конкурсів для роботи в ресторанах,і загалом піднімимо звання музиканта,а не безголосого неліквіда. Хлопці давайте цінити свою роботу. Оце ,Ігоре Гарвас, пост,з якого я почав тему і тема конкретно стосувалася роботи в ресторанах. А те що дехто зацікавився моєю діяльностю,то я не скриваю і даю людям інформацію. А я від теми невідступав в жодному своєму пості,то пане Ігоре прошу не дорікати мені тим навіщо я починав цю тему. Починав,бо думав і вірив що найдуться однодумці,яким це вже також обридло,з якими разом наведемо порядок на нашій кухні,але зараз розумію що дійсно не треба було піднімати те питання,бо виявляється всім так комфортно,всім так вигідно,тільки я один такий вискочка невідомо звідки взявся і захотів це "все добре" змінити. Я від свої думки не відмовляюся і любими шляхами буду старатись щось тай робити,тільки шкода,що не з вами.Але я вас тепер розумію. Навіщо десь пхатися і щось змінювати,як мені добре. Те що ви не розділяєте зі мною думки і бачення ,це ваше право,то ж не претендую впливати на вашу позицію.        Василь,погано ти мене знаєш,мені піару на цьому форумі не треба,а росказав вам про себе не для піару,а просто що нема мені що скривати і конкуренції я не боюсь,а може моя інформація комусь  дасть поштовх до якихось позитивних змін,а ні ну то познайомив вас з собою,правда,краще б ми наживо познайомились і випили файної кави. Між іншим будете у Львові,запрошую на каву! Мій тел. 0963549453. Мій майл gabaigor@ukr.net , мій скайп - gabaigor0202 . Звоніть ,пишіть,завжди радий допомогти чим можу. Всім гарного сезону!

 

Ігор, ще раз - МОЯ ПОВАГА !     Поважаю людей, які щось роблять і тримають "марку".   Також - всім успіху !

Привіт, ти диви, а я думала п.Ігор Габа на всіх образився за нерозуміння його і пішов від нас... А він виявляється тут таки ще і як сказав п.Василь з Кузнецоаська: ".... ще трохи агенцію свою пропіарив. Ну це - точно....". Навіть всі свої можливі контакти виклав нам. Ну чим тобі не піар-хід, зараз так всі роблять... Зачьот ...  Мабуть все таки хоче, щоб навіть після його четвертого офіційного з нами прощання і ухода з теми, лабухи з зі всіх ресторанів про яких він тут так весело згадував, все ж таки до нього звертались та запрошували його до себе на роботу :)))) (надіюсь з жартами тут всі дружать). 

А ви п.Василю замість цитування народних приказок, незрозуміло для чого, краще б розказали нам тут що ви саме хотіли власне тут в темі вирішити і головне в який спосіб. Бо наскільки мені відомо у вас там теж не все добре, так давайте, пропонуйте щось дієве, замість посміюватись. Чи нам ще ваших чотирьох прощань та уходів з теми треба дочекатись.

Колеги прошу зрозуміти мене правильно, я ні до кого не прискіпуюсь і нікому не маю бажання язвити, я всіх поважаю за їх працю яка б вона не була... 

Gerika? Ви думаєте мене зачіпили,тут ще питання хто себе піарить,ВИ чи я? Я хоч щось,але таки пропоную,а з Вашої сторони одне критиканство,і жодної конструктивної пропозиції... GERIKA,GERIKA......

п.Gerika.  Ви ж мене неправильно цитуєте. Після речення "А п.І. Габа ще трохи агенцію свою пропіарив". Стоїть крапка,а не кома (   звичайне розповідне речення). Наступне "Ну це -точно,бувайте!". Говорить про мій вихід із теми. Прийшлось повернутись ,щоб внести ясність. І не чекайте чотирьох прощань. От у мого колетиву якраз і все нормально. За 75грн. я в кабак не піду і весілля за 1200 грн. грати не буду, коли у нас нормальні (підкреслюю) пацани працюють за 1800грн. ,а не як деякі "кадри" і за 800грн. Ось моя позиція - тримати ціну,яка в основному збігається ( на мою думку) з позицією п. І. Габа. Тільки ціни у нас різні, бо Львів є Львів, а не Кузнецовськ,але ідея то однакова. Колись хоча на "Біржі" домовлялись про єдині ціни. Тепер (я зрозумів) - кожен сам по собі. Тому і прислів"я про "Говорили ,балакали..." . Моє шанування!!!

Колись хоча на "Біржі" домовлялись про єдині ціни. Тепер (я зрозумів) - кожен сам по собі.

Ключове слово - "колись". Колись і музикантів було, м'яко кажучи, трішки менше, що дозволяло хоч якось дотримуватись профспілково/цехових правил. Але все одно було розмежування в класі та ціні. Були люди, які взагалі біржу не відвідували. "Золотого віку" не було.

Проблема є дуже складною і вирішувати її треба комплексно, хоча, відверто, я не знаю як. Як мінімум, треба проаналізувати причини, що призвели до неї. Мені це бачиться так (абсолютний порядок не має значення, пишу як думаю):

1.  Достатній розвиток і доступність технічних засобів широким масам. Бути луддитами і боротися з технічним прогресом якось важкувато. Мінімум, що можна зробити - ігнорувати його особисто. Заставити зробити це когось - спробуйте. Заставити зробити це масово - мусити мати неабияку харизму.

2. Економічне та духовне зубожіння. Заняття музикою стає доволі легким ремеслом (також враховуємо п.1). Пригадаймо, як ще зовсім недавно всі безробітні, які не виїхали за кордон, займались переважно двома речами: євроремонтами та виготовленням меблів. Спостерігався просто бум (цікаво, чи бунтували "корінні представники" цих професій у зв'язку з напливом нубів). Також падає середній культурний рівень споживача, який дозволяє запропонувати собі сурогат і рівень тих, хто пропонує, бо нема стимулу розвиватись і завжди є попит. Хоча і тут є певна неозначеність. Чи можна осуджувати людей, які в силу соціокультурних факторів знаходяться на певному рівні? Ні, не можна, хоча піднімати цей рівень - бажанно і благородно. Це, напевне, проблеми тих людей, яким пасує певний рівень продукту попиту пропозиції. Окремо про буржуїв-рестораторів-гнобителів. Вони музикантам не зобов'язані нічим.  З їх точки зору вони просто мінімізовують видатки. Якщо їх влаштовує піонерський рівень музичного колективу - їх справа. Хочете там працювати - переконайте ділом, що ви кращі. У власника є проблеми з порядністю? Або юридично фіксуйте умови співпраці, або "до побачення" з наступним коректним внесенням в "чорний список".

3. Законодавство. Дозволено крутити чужі фонограми - скористаються цим. Немає юридичних механізмів захисту як музичних колективів, так і споживачів від недотримання певних зобов'язань - скористаються тим.

4. Містична любов представників нашого етносу до халяви/шари. Тут щось розписувати не особливо потрібно :)

Як я вважаю, оці перелічені причини осібно вже є небезпечними, а у поєднанні - те, що зараз спостерігаємо. Фізичне винищення рахітів низькобюджетних виконавців як класу не допоможе - у суспільстві як системі завжди буде представлено всю множину значень і рано чи пізно баланс все одно відновиться.

Отакі роздуми вголос...

Ігор Габа, Я абсолютно вас ніяким чином не зачіпала і зачіпати не маю бажання, бо воно мені особисто ні до чого. Я людина нормальна і з гумором у мене все впорядку тому я просто не змогла не відреагувала на підкреслену, і  до речі не мною, а шановним п.Василем, очевидну спробу так званого попутного піару для вашої агенції з вашої сторони. Все, а нічого поганого в тому немає, простіше дивіться на речі.  А мені особисто ніякий піар, як ви п.Габа говорите, ні від кого не потрібен бо репутацію свою я заслужила копіткою відповідальною працею. Тому ніколи, ні до кого, ні на яку роботу тепер сама не напрошуюсь і заради неї в коліна не падаю. Запрошення і тільки. Підходить - погоджуюсь, не підходить - не погоджуюсь і крапка.  З приводу як ви тут заявили "критиканства" - да ніхто вас не критикує, ви самі в своїх постах іноді собі ж і суперечите. І на то замітьте вам звертала увагу не одна я. Та менше з тим . А "конструктивні пропозиції", які ви пропонуєте, в більшості своїй на сьогодні, якщо не сказати утопічні то просто не реальні. Високопарні лозунги та громогласні заклики до лабушні, яка в основній своїй масі ледь зводить кінці з кінцями(я тут не про себе, а про тих у кого лаба єдиний дохід в сім,ю) ні до чого не приведуть і ви як доросла поважна людина то самі знаєте. Чи ви думаєте що після підняття вами свого питання, всі хто працює по кабакам, на ваш погляд "задешево", покинуть то всьо і підуть з тої сфери діяльності. Не покинуть і не підуть ще надто довший час. Чому? Тому що поки на то всьо буде спрос, доти буде і така пропозиція гуляти. А свою чітку позицію по піднятих питаннях я маю і всім тут про неї сказала в постах вище і пропозицію вирішення  того всього також дала зрозумілу і чітку. Що ніхто не звернув уваги на то, то їх справа. Просто потрібно менше емоцій тоді хватить часу на все звертати увагу. 

Василь, не треба, вибачаюсь, тицяти, мені різними крапками, комами та великим знанням правопису. Я дівчинка грамотна і читаю все так як слід. Всі ваші крапки на свому місті, стоять там де ви їх понаставляли, читаєте то хоч придивляйтесь до розділових знаків, а не емоціями одними. Не в обіду....    

Дядько Хапко, з вами згідна 100%, ви дійсно грамотна й розумна людина і дивитеся та аналізуєте речі реально. Саме так...

В принципі теж погоджуюсь з Дядько Хапко...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти