Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

Вся проблема з модераторами в тому, що людина за цю роботу має або отримувати гроші або бути фанатиком або мати купу часу. Я теж якийсь час дуже активно моніторив форум, був всюди, але це займало страшенно багато часу і це досі є вагомим аргументом дружини в дискусіях на тему "Чи для тебе поняття сім'я щось означає?".

Щодо зв'язку з модераторами, я не думаю що можуть бути випадки терміновості щоб на мобільний дзвонити, а в темі пропозицій я пропонував зробити кнопку "повідомити модератора" - в форумі  і мінусах, це б дозволило користувачам швидко повідомити модераторів, а модераторам швидко помічати такі звернення і реагувати на них (така собі система завявок (тікетів)). Інакше так  і виходить, що хтось шось модератора питає, а я це питання через пів року помічаю, ну не можу я більше кожного дня проглядати всі теми на предмет "комусь шось треба?". Але це впирається в додаткові роботи програміста, а отже гроші... тупік.

Систематизація в приниципі є, її можна міняти. Прикріплені теми в розділах є, їх прикріпленими можуть робити модератори. FAQ зробити можна, треба створити розділ і дати модераторам можливість його наповнювати.
 

Юрку, про таку "кнопочку" я якраз і мав на увазі. Така функція успішно застосовується на инших ресурсах. А те що форум безсистемний я і далі дотримуюсь думки. Попри "Вільне спілкування" існують і інші розділи які якраз і попадають під те розуміння. Я не до того щоб все було скопійовано як, скажімо на forum.plus-msk.ru чи forum.minus-fanera.com, а до того щоб була системність. А то існують цілі розділи, а в них ні тем нема, ні дописів. Та це таке... А те що часу займає модерування, то цілком зрозуміло. Але в мене враження що ним займаються лише два модератори. Незрозуміла мені реакція адміністрації на бажання Ростислава Фіцика стати модератором. Якщо хто не знає, то зазначу, що це авторитетна особа на багатьох навколомузучних поважних ресурсах. З думкою якого рахуються на всьому пострадянському просторі. (Пафосно сказано, але це факт!).

Ростика "знаю" вже давно, приєднуюсь до підтримки його кандидатури в модератори. За ким затримка?

А чому в лапках?

Ростислав це  не просто компетентність, але і людяність .Для форуму,якщо можна так сказати,це був би великий подарок-його згода.

В лапках, бо сто грам з ним не пив:) А так, по форуму перетинались часто, нічого поганого сказати не можу, справляє виключно позитивне враження.

Миколо, йдеться не просто про згоду, а про бажання! Яке може викликати тільки повагу.

Ігор,я зрозумів правильно, але навіть  при його небажанні - нічого"зазорнного" не було б ,в тому, щоб його попросити

З Ростиком я балакав стосовно його модераторства. Просто найближчим часом - сподіваюся що до кінця тижня - планується переїзд на новий сервер і це питання є дуже важливим. Хоча з боку може так виглядати - що адміністрація "тупить" - але я завжди стараюся приймати виважені і добре продумані рішення. Переберемось на новий сервер і повернемось до теми нових модераторів.

Пане Роман, це ФАНТАСТИЧНИЙ сайт! Я дякую всім, хто розмістили тут плоди своєї праці. Люди, які ви молодці! Які ви молодці! Я працюю з дітьми і наш репертуар дуже поповнився завдяки вашому сайту. Звісно дуже кльово, що можна на шару скачати фонограми, але найголовніше, що тут можна знайти цікаві невідомі пісні і навіть просто таки шедеври! Ви популяризуєте українську пісню! Нехай вам Бог дасть здоров`я і творчих успіхів!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти