Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Якби можна б було додати швидкість серверу на сайт, бо коли на сайті (ввечері) користувачів 20-30, сайт починає тормозити і повільно відкриває сторінки або взагалі іноді вибиває!?
Назар, у мене завжди нормально. А яким браузером користуєшся? В мене що з Експлорера, що з Мозіли, все тіп-топ. Дивно.
сайт просто клас!!!!!!!але щось скачані пісні (-) не відкриваються ЩО Ж РОБИТИ????????
сайт просто клас!!!!!!!але щось скачані пісні (-) не відкриваються ЩО Ж РОБИТИ????????
Дуже і щиро дякую за вашу працю! Немає нічого зайвого: заходиш, знаходиш, скачуєш і дякуєш всім хто приклав до цієї справи  час ,серце і душу!!!Молодці!
Черговий раз прочитав тему і бачу що з доброго наміру зроблено чергове корито. Тотальні відгуки:"Клас!", "Супер!", "Найкращі!" , "Качаю і не можу накачатися". Панове ми знаходимось на музичному порталі який створений (як зазначено на першій сторінці, цитую): з метою об'єднання спільноти професійних музикантів та вокальних виконавців для обміну досвідом та інформацією про цікаві музичні аранжування відомих українських народних та сучасних українських естрадних пісень. 
Але ж нижче однозначно написано і вказано:- Портал створено під мінусовки, тому плюсовки видаляються без попередження. Прохання "плюси" розміщати на файлообмінниках, а в короткому описі мінусовки вказувати посилання на плюсову фонограму. 
Чому таке ігнорування і паплюження правил деякими користувачами і навіть модераторами? Чому в темі створеній для ознайомлення з думкою користувачів не відписались хтось з модераторів? Я можу написати це все в приват, але йде мова про роботу порталу, тому вважаю що такі речі повинні обговорюватись публічно.
Дуже добре, що є такий сайт. Дякую тим, хто його створив, і тим хто поповнює фонотеку. Деякі мінусовки можна знайти тільки тут.
Я за те, щоб (по можливостi) разом з мiнусом давали посилання на + (текст можна i списати). Добре ВАМ украiнцям - легко можна знайти +, а нам "хохлам", якi живуть за межами, навiть iмя виконавця нiчого не говорить не кажучи вже за назву пiснi. I якщо я хочу, щоб у ресторанi звучали украiнськi пiснi у виконаннi спiвачки i пiдбираю iй iх, то я на сайтi передивляюсь тiльки тi мiнуси, де викладено посилання на +. Можливо iз-за цього я не так часто буваю на сайтi i змiг взяти з нього лиш декiлька пiсень.
Вибачайте, важко писати на росс. клаве на украiнськiй мовi, да i не писав на украiнськiй мовi майже 30 рокiв.
                     З повагою     Iван. 
Я не згідна з тими,хто пише про те, що не треба мінусовок в комплекті! Наприклад, я -вчитель музики у школі,і для мене ваш  сайт--дуже потрібна річ.Я згідна, що плюси відомих пісень можна знайти.А мене здебільшого цікавлять дитячі речі,і на сайті є хороший дитячий репертуар(я щиро вдячна тим,хто думає не тільки про "лабухів"як ви виражаєтесь,а й про дитячу творчість! Але насправді,ну дуже не хватає,якщо не плюсовки,то хоча б ТЕКСТУ.Зверніть на це увагу---вам будуть вдячні тисячі моїх колег!
Є дуже гарні мінуса, але іноді закачка переривається в самому кінці. Чому?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти