Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

Для звантажування мінусів ви повинні бути зареєстровані і залогінені. Якщо не виходить, спробуйте іншим браузером, на іншому комп'ютері. Якщо все ж не получиться, стукайте в скайп: y.bulbah

Пане адмін я неможу прослухати мінусовки в чому проблема; ?

плеєр на сайті не працює вже 3 день

як нам бути ???

допоможіть

Дорогі Львівяни щиро дякуємо за сайт minus.lviv.ua Українцям які знаходяться за межами України він просто необхідний.

Дуже важко знайти Українські мінусовки в США Чикаго і ми Українці вдячні безмежно. Творчих вам злетів

Гурт Черемшина Чикаго США

Спробуйте інший браузер. В Firefox точно працює.

Дуже приємно чути гостей із США,хай Вам Бог допомагає!

Не подобається вигляд форуму. Несистематизовано все. Багато тем, а мали б бути розділи. В розділ "Вільне спілкування" сміло можна помістити теми: "Вітаємо", "Весільні традиції", "Горло наша проблема!!!!!!!!!", "Гуморески", "Трагедія", "Традиції музикантів України", "Цікаві пригоди і нестандартні ситуації".

З Різдвом Христовим!..........мабуть пора  новорічні і різдвяні вітання зняти з головної сторінки. З повагою Василь.

Згідний з Василем. Портал має доволі розхристаний і несформований вигляд. Шкода ...

Не подобається що незрозуміло хто модерує портал. (Я знаю, але скажу що роботи їх крім Назара і Юрка я небачу. Враження що решта такі собі "весільні генерали").  Не прикріплені і не вказані модератори по розділах. Нема екстренного зв'язку з модераторами. Нема систематизації форуму. Нема прикріплених тем. Нема FAQ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти