Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Тут можна писати все що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Я тільки зареєстрований , але сприймаю цю чудову знахідку, як допомогу саме лабухам, а що нам потрібно...
Мінус,текст та плюс... Саме за два останніх я хотів би і зробити доповнення. Яку має ціну мінус, якщо його не заспіваєш. Можливо більш вимогливіше ставитись до тих, хто заливає, щоб всетаки виставляти комплектами. Можна без тексту, але без плюса... Це моя, суто, особлива думка.   
Я також за те, щоб викладався комплект, але давайте поміркуймо: мало того, що людина робить добру справу, витрачає час, трафік, викладає фонограми, то давайте ще змусимо її шукати плюс, набирати текст. І це безкоштовно!!! Спробуйте викласти 196 файлів по 3-4 Мб як Свєта Скасків чи 112 файлів як Павло Мамонов і знайдіть до них плюси, тексти, зрозумієте яка то праця.
Тому я за комплекти, але якщо строгіші вимоги змусять "заливачів" припинити "заливку", то нікому від тих вимог краще не буде. А плюсовки можна знайти власними силами, на всяких там зайцев.нет і т.д. І якщо дуже хочеться співати, то можна трішки і попрацювати самому.

Тексти:
daromvse.com/publ/
www.pisni.org.ua

Анатолій Talkov
А користуватись пошуком ніхто не вміє? Чи може ще й заспівати замість Вас і парнас одразу віддати? Хто має в наявності плюси, то й і так по можливості їх заливає на обмінники. А якщо вже вкрай така "біда" з плюсом, то на форумі створено спеціальний розділ по пошуку плюсиків.
Цілком підтримую останнього дописувача!
Дойош ПОШУК!
А якщо серйозно - знаходимо на якомусь сайті якогось виконавця потрібну пісню (плюс) і даємо на неї посилання. Як правило, в Інтернеті все є! Треба тільки пошукати гарно.  
Зайшов сьогодні на портал і звернув увагу на те, що функція прослуховування чомусь не працює. Пани адміни, в чому річ?
Абсолютно простий в користуванні, та розумний по дизайну портал.Думаю - якщо виникають проблеми з прослуховуванням, то можна не телефонувати до міськради щоб тобі купили шоколадку за 1 гривню, а купити її самому
Думаю добре що є такий сайт ,хочу лише взаємоповаги та ввічливості...
Роман, думаю посилання на зкачування оригіналу пісні на цьому сайті це вже лишнє див. http://www.oberih.org/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=53
було би класно тут відкрити ще відеочат, щоб почував себе як на біржітоді і серйозна реклама відразу на сайт полізе

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти