Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
 Дуже некорктно. на мою думку, обзивати себе на свому місці. Я розумію, що комусь хочеться назвати себе "Petya Zaychik@", чи там "х0х0х0х". Людино, якщо ти поважаючий себе музикант чи лабух, то будь ласкавий, назви себе по-людськи. Принаймні імя та прізвище, на крайняк "поганяло", якщо воно нормальне. Беріть приклад з модераторів. Дякую за увагу.

Підтримую думку колеги. Цей ресурс розрахований на спілкування професіоналів і приємно що в нас час безликих нікнеймів багато колег зареєстровані під своїма іменами і прізвищами. Я на старті теж був зареєструвався під звичним для себе ніком, яким користуюсь на інших форумах. Але є можливість змінити, що і зробив. І не жалкую, а навпаки задоволений і гордий таким "героїчним вчинком".

От valentina молодець, мовчки підтримала:-)

Дуже вдячна за чудову організацію цього сайта і звісно модераторам за нелегку таку працю.Але на превеликий жаль багато мінусівок не можливо використати ,тому що української музики мало викладається.Тому величезне прохання, по можливості викладати на обміннники.

Успіхів усім і процвітання порталу! З повагою Ганна

відносно безликих нікнеймів підтримую і негайно сам в себе міняю.... Так дійсно радий що є такий сайт... але не в захваті шо зявляється так багато "робочих польочок", так я їх також використовую, але цей сайт створений здається не для такого виду музичного матеріалу... Також незадоволений що зявляється багато міді мінусів (нехай би були але ж більшість з них дуже "халтурні")... Про плюси -- можу дати одну пораду: хто зареєстрований на сайті vkontakte.ru повірте, там можна знайти в пошуку аудіозаписів 98% своїх запитів і нехай навіть всякі там зайцевнєт ховаються.... всім приємного спілкування і головне поваги один до одного...

P.S блін про "включіть нам *******" це в точку 

>>Прохання до модераторів. Шановні будь ласка перевіряйте інформацію

З радістю прийму допомогу: побачити якийсь "касяк" - пишіть в лічку з вказанням проблеми і адреси сторінки. Власноруч все перевіряти нема сили...

>>Чому в темі створеній для ознайомлення з думкою користувачів не відписались хтось з модераторів?

Не працювала підписка на нові дописи в темі, та й тем з пропозиціями декілька, за всіма не вслідкуєш. Тепер ця гілка в мене на контролі.

не подобаеться ота реклама сигарет!!!!вона задовбала вискакує і вискакує!!!!!такого ж не було!!!!

Ага, нахаляву зкачувати мінуси подобається, а рекламу дивитись не подобається? А ви не потрудились поміркувати, звідки ця "халява береться"? Ох вже ті пережитки совєцьго союзу...

Доброе утро, Юрий, пишет Вам ваша колега, только из России, работаю в украинском ресторане почти 5 лет поём на 2 голоса под гитару украинские народные песни, хотелось бы ввести несколько народных песен танцевальных под минуса, но проблема! не скачиваются они, а глазки горят, почти весь репертуар наш на минусах, а скачать не могу, можете подсказать как это делать? Заранее спасибо! Хохлова Елена

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти