Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

Ну тут в різних містах  було по   різному
а що до дати випуску PSS 51 то на офіційному сайті ямаха  написано 1992 http://www.yamaha.co.jp/manual/english/chron.php  хоча можливо  там якась не точність

yuralabgitara5       І бас Fender ! Просто не всім це зрозуміти...

Юралабгітара,тобі не впадло з нами такими слабенькими лабухами спілкуватись?:) У вас такі круті апарати були... Я розумію, що 51 для тебе "хня". А для більшості простих лабухів це був засіб заробку і забави для народу:) Чого варті одні коні, соки, слони, що там були:)

 

Сергій Недбайло  Згоден абсолютно ! І взагалі народ. Тема  не про переваги самограйки над живим бендом(яна річ живе є живе і ніхто з цим не сперечаеться) Тема про цю конкретну самограйку...    та що давайте ближче до теми

Тут нічого дивногo.У нас на львівщині так і було. Хто грав на ямасі псс,а хто на ролянді d5. Прошу зауважити,що любий девайс коштував тоді великих грошей,але ціківo було те,що когось влаштовував венец ,поділля і гармонія,а хтось хотів грати  як мінімум на елекорі+войсики.Так ми грали пів сезону шоб відбити гроші,але холєра грали.соррі за оффтоп.

Я за просте, нормальне спілкування. А коли починають мірятись інструментами і обсирати один одного, це вже не здорово. Лабухи повинні бути дружними. Знаю багатьох музикантів(і спілкуюсь з ними) , які зараз на телебаченні по всіх каналах світяться. Майже всі з них нормальні пацани, не строять з себе Жан Мішель Жара. І я, простий лабух, що колись співпрацював з ними в різних музичних галузях для них не чувак, що грав на 51, а колега. :) Будьте добріші, піст, бо замовлень після Паски не будуть злі хлопчики мати:)

 

І я про те, та все ж  давайте ближче до теми:
Чи хтось знае щось про дататкову партію PSS 51  для СНД чи то є просто чутки?
Чи був пьюпітр у комплекті  виямки на корпусі  немає 
Чи має хтось  оригінальну коробку  чи бодай фото 
Наші вмільці часто ліпили якісь приблуди до PSS 51 (наприклад   бачив ще класі  в 7 мому якусь приблуду що дозволяла змінювати інструменти в стилі)
Хто що знає?
 

Додатком до приблуд, я так розумію що  51 пропускали через якись midi тон  генератор чи хтось зтикався з таким? 

нікого не хотів оьразити.по темі 1985 SHS-10\расчоска\але полі800,mini MOOG...ностальджі вибачайте

Шановний yuralabgitara5, треба не мати ті девайси про які Ви вказували, а треба вміти грати.  Та й взагалі щеб знати чи вони у Вас були чи Ви тільки чули що такі існують. Але мати-це не означає ,шо Ви вмієте грати!!!  А мірятися в кого чле---н більший,то до одного місця, бо з маленьким ,,девайсом,, чудеса можна творити. ( трошки гумору вніс)  А на той час 51-ша то була кльова лабайка. Зауважую, що ми говоримо про 51-шу, а не за живу лабу.    Коробка була оригінальна,  підставки для нот -не було. А в 97-му вона коштувала 300 зелених (НОВА)  Сам купував та працював.  Навіть на псс 790,  Пср-510 та ще зо 5-ть клав можна назвати в яких був процесор 51-ї.,тільки дизайн мінявся та ціна.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти