Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

0215 ,все так...просто неподобається коли з мене робить ідіота ,людина яка мене навіть ніколи в очі небачила....лише за те що я не вгодив її інтересам...не по людськи то...а на Донбас жінка і мама не пускають...змусили дати обіцянку що сам не поїду ,лише як призовуть...Я можу помилятись ,бути неправим...поганим,добрим і тд., але боягузом ніколи не був точно і смерті в очі заглядати доводилось, не раз...хто мене знає той підтвердить...

 П.С. може саме тому буваю іноді над міру "вспильчевий" , прошу в шанованого товариства ,які стали свідками цього огидства вибачення (тебе Музичні інструменти то не стосується)

П.С.2  Де модератори ,єтіть калатіть,??? пора видаляти весь цей срач і мене в "баньку" ))) єдине прохання мій телефончик і адресок не видаляйте...щоб дорогі гості ,як до мене будуть їхати не заблукали...

П.С.3 Більше в ефір, в цій гілці ,виходити не буду...наївся...

 

 

Бодя, далеко не йди, може треба буде яка консультація. З приводу теми- солідні групи на 51 не грали. Якщо є записи, то тільки любительські. Фанер в неті трохи є з 51. Якщо не секрет,-навіщо? Були пару касетних любительських альбомів хлопців з Львівщини. Щось знайду- виставлю. А сварицця ненада- нічка на вулиці.

Бедзю Іванишин,

там пан Віталік Вус вище викладав свої пости

Не второпав,про шо мова?

 

bodja bear    тебе.... вже буде стосуватися, - на всі 100 - 

Шановні колеги!  Скажіть ,буд ласка, а де буде ДУЕЛЬ  ???  Дуже цікаво бути присутнім )))

Перемир’я...?

?

Вітаю всіх шановні! Що то ви за сварками зовсім від теми відішли! Кожному своє звичайно, але від себе скажу що для свого часу PSS 51 була супер апаратом. І хто з цим  незгоден ваше право, і цілком ваші проблеми. Доречі на момент випуску 1992 рік клава коштувала 680 долларів, сумніваюся що хтось би відавав такі  гроші за сугубо "дитячу забавку" "Моя думка" В незабутні 90 клава була дуже популярна, не знаю жодного клавішника, який мав справу із самограйками, (а я їх знаю чи мало) та от незнаю такого клавішника який  якщо не мав то    бодай щось не чув про PSS 51 Так що для свого часу це безперечно був апарат, на який в далекому 1998 я дивився наче на ікону (прости мені Боже!)   Для мене, та ія певен що для багатьох  на цьому сайті  спілкування з самограями починалося саме з фірми Yamaha,   і ось з усіх тих грайок  які мені доводилося на той момент 1996-2002 р) мацати    PSS 51 затикала  за пояс усі  низько бюджетні клави  які на той час  лабухи по більшості брали зрук ( не треба   нагадувати про тогочасні Korg і тому подібне,  тому що наприклад у нас в Чернігвській області  в 95% у лабухів  були синти від Yamaha, на щось  інше просто грошей не вистачало, тай не мало сенсу на той момент 
Що до ностальгічних спогадів,  Колись  в нашому містечку  було   4 весільні команди  і хлопець циган самотужки  з однією   PSS 51  затикав за пояс нас усіх з нашими PSR 510, Сasio CTK 631,  PSR 47 і тд. і  це він робив тому   що вигравав на тій  клаві так  що аж шуба загорталася, і це ще раз доводить  те  що не важливо який інструмент важливо яка людина грає на ньому. PSS 51  була універсальною по фунціям і насамперед стилям на які клалась без пробем уся тодішня попса  взагалі у клаві було дуже мало стилей які не викорисовувалися чого не скажеш  про теперішні самограйки, напихають туди сальс і рубмб  а якщо наприклад диско то таке розмазане  що блювати хочеться, я вже не кажу про те що люди починають під нього медляка танцювати  (повторююсь гоаорю Про бюджетні самограйки! до 200 lДоларів) ) А от у PSS 51 все виважено там тобі  і полька і техно  і вальси  і все  це цілком було іграбельним  і придатним для вжитку

Все вище сказане сугубо моя думка нікому не нав’язую  нікого не хочу образити але ядумаю що  багато хто  мою думку  поділяє. А я вважаю  YAMAHA PSS-51 ,безаперечною легендою самограйок  90 тих тай зараз  піди  пошукай у тоїж   YAMAHA PSR 243 чи їй подібній такий  наібр функцій і стилів і я  тобі гаранту ю що не знайдеш і половини можливостей 51 шої.
 
Доречі зовсім недавно  мені  PSS 51  подарували на день народження, Вигляд досить стомлений але  вона жива робоча хоч сьогодні в бій 

Доречі  я збираюся зробити на неї повноцінний відео огляд хвилин на 30 40 і викласти на You tube тому  давайте розвивати тему
Бо  в інтернетв дуже мало  технічної інформації
 

та й архівних даних про розробку даної моделі знайти не вдалося навіть фото оригінальної коробки не зустрічаються Тому Люди допоможіть, хто чим може    а саме хотілося б знати наступне:   - Серія PSS як вона і коли вона з'явилася і на якого покупця була розрахована - Точний час випуску PSS 51 з якого по який рік - Який тип процесора стояв на даній моделі (і взагалі будь технічний опис було б дуже до місця - Яка модель PSS випускалася перед 51 і яка після (в ідеалі звичайно було б чудово отримати повний список всіх моделей PSS по роках) Ну і (якщо це взагалі реально))))))))) Хотілося б дізнатися що то про розробку даної моделі Імена розробників На основі яких відомих композицій робилися стилі до YAMAHA PSS 51 Буду вдячний за будь-яку точну інформацію Модель мала шалений успіх і багато пишуть що YAMAHA зробила навіть додаткову партію PSS 51 спеціально для снд чи  має це якісь підтвердження Загалом пишіть хто що знає нагоді все, навіть всякі курйозні історії пов'язані з цим апаратом теж будуть до місця  Хочу зібрати всі враження про даний апарат в один ий відеоролик Ділимося інформацією ностальгуємо   Буду вдячний за відгуки!!!   СЛАВА  УКРАЇНІ!!!!


             

1987-88 у Львівській обл.така хня грала по весілям,але у нас було-DX-7,M-1,R-5 три полоси воіс на лампах-досі ржу з самограів. А у вас 92...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти