Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

Є !  Клавіші над лезами  .

Але  причому тут драм мажинки та семлери 80 тих років? Якщо вже говрити про використання  таких девайсів на халтурах  то я краще і зрозуміло  дешевше взявби ноута і з підключеною midi клавою та декілька VST семлерів  і добився в декілька разів крутішого звуку 

Це ж ваші слова:

Багато людей визнають що 51 це один з найкращих синтів зроблених Ямахою навыд тепер видно що вона  по фунцыоналу набагато випередила свый час,

Чого вартий восьми доріжковий секвенсор  ємкістю на  8 треків (приміром в 510 було тільки 4 треки і 5 доріжок) На той час, ПІДКРЕСЛЮЮ! На той час  це була практично портативна студія  звукозапису.

Я з цим не погодився і навів контрприклад і свої міркування.

 

Коню зрозуміло що були моделі тогочасні моделі у Rolanda Ketrona Solton на 8 голів крутіші за 51  але у кого з середньо статистисичних лабухів на  ті всі роланди  та кетрони  були гроші??? Я вже не кажу про те  що на той момент іх практично було ніде взяти

Стоп, про гроші мова не йшла. На жаль, я не маю даних про вартість Soltona на момент виходу, але припускаю, що мова не йде про якусь захмарну суму. 51-ша теж не роздавалась задарма на у всіх переходах :)

 

 Звісно були секвенсори  але то апарати  іншого класу  

Ага, то вже непогано. А 51 то ліпший від них клаc чи гірший?

 

" портативної студії звукозапису там не було -" я мав на увазі  що у бюджетних точасних Yamaha і СASIO  Якими якими користувалися точасні лабухи секвенсорів взагалі не було або якщо й був  то 1 -2 трековий

 

Гаразд, домовились про термінологію. "Секвенсор" не є тотожним поняттям до студії звукозапису. Ближчим буде "робоча станція", хоча справжні робочі станції трохи гордують таких родичів, як самограйки :)

 

 

Розуміете... Якщо говрити про ті клави які  по звуку та фунціоналу опускають PSS 51 тоя сам можу навести дуже довгий список а ви можете його продовжити Але мова не про  те . Тема  про PSS 51  що вона  могла і вміла а порівнювати можна до бесзкінечності
Тобто, у цій темі ми лише обожнюємо 51-шу і не приймаємо жодних контраргументів?   

дійсно звук не поганий, але   Якщо користати його на  забаві  з живим колективом то взагалі вогонь а от якщо самотужки то виникає питання Куди с таким звуком  лабуха засунуть гості на першій же хвилині пісні

1. Якщо його використати з живим колективом, то він не загубиться, чого, на жаль, не скажеш про PSS/PSR (З цього місця можна починати метати какашки, але я теж не вчорашній і цю єпоху пережив власними вухами та пальцями :) )

 

2. Про засування лабухів: якщо мова йде про реакцію естетів-перфекціоністів, які на раз відрізняли електронні інструменти того часу віж жив'яка, то практично не бачив засунутих в анус чи вагіну лабухів, які використовували TR, RX, RZ серії машинок.

 

Там імітація живих барабанів була настільки ж умовна. Аналогічна ситуація з клавішами тієї епохи (DX, Poly, Juno, JX). Всі грали/слухали, хтось розумів ситуацію і не напрягався, хтось мучився в марних спробах "ізобразіть неізображаємоє".

 

Ситуація трошки покращилась з появою на ринку і доступністю у нас Korg M1, Roland D50, згаданих вже SY. Там якість емуляції покращилась. Але якщо бути відвертим, то по звуку героїня нашої байки теж їм програє про якості звучання. 

 

 

  SOLTON PROGRAMMER 24 не так вжей далеко від 51 відскочив 
Це ваша думка, навіть не буду намагатись полемізувати, я лише надаю матеріал для розширення кругозору, порівняння та аналізу.                                    
 
 

Кажуть шо  весь саунд Modern talking Дітар Болен на накрутив на Prophet 5 (1978 рік випуску)

https://www.youtube.com/watch?v=lsP6mcKz2f4

unclehaphap Дякую за відгук і  матеріали що ви надали. 
Поважаю вашу думку 
Але зновуж таки. Я визнаю СТОВІДСОТКОВО ВИЗНАЮ! Що були є і  будуть клавіші котрі засунуть 51 далеко в ....(самі розуміете)
Але тема створювалася не про те " як я вже писав порівняннями можна займатись безкінечно  )  
", хоча справжні робочі станції трохи гордують таких родичів, як самограйки :)" с цим погджуюсь сто відсотково
Так от на мою скромну думку не варто булоб  в темі про самограйку  наводити порівняння з рбочими станціями Вони ж різні і для різного зроблені.

 

"SOLTON PROGRAMMER 24 не так вжей далеко від 51 відскочив 
Це ваша думка, навіть не буду намагатись полемізувати, я лише надаю матеріал для розширення кругозору, порівняння та аналізу.""     Так  це дійсно лише моя думка нікому не навьязую нікого не хочу образити  
Краще розкажіть якщо знаете як  точно розшифровуеться PSS  (Portasound Sirege Stereo) чи       якось іще 


І ще раз дякую за відгук 
   

 

TARAS MUSIC   молодець - коментарі по темі.Успіхів тобі у майструвані  відеобзору псс 51.

 labrador1304 Дякую  Вам! Зроблю обовьязково покажу    

Доречі кому тікаво   ось дещо знайшов  про історію перших Portasound правда все по англійскі але в огляді звісно все  перекладу і  підсумую http://retrosynthads.blogspot.com/search/label/portasound

  Кому Цікаво  Старші брати PSS 51 PSR-SQ16 https://www.youtube.com/watch?v=Nnuh6nlhBcM PSR-600 https://www.youtube.com/watch?v=Mv-4orRLbe4 PSR-400 https://www.youtube.com/watch?v=hm0oicEcUHk PSR-500 https://www.youtube.com/watch?v=ezPL7Hse2GU   Як бачимо звук і стилі дуже схожі а функціонал різний    Моє бачення таке  був один звуковий движок який просто пихали на різні платформи   А бо якщо припустити що проц всеж такі у кожної різний то значить був однаковий пакет  стилів та звуків  яки закачували в синти нульової серії 92-93 років що всеж таки більш імовірно інакше звідки  булоб стільки файлів sty стилів від Ямаахи в інтернеті   (Якщо хтось знає більше доповнюйте буду тілький радий)   Щож до PSS 51 маю  не бездоказове припущення що вона була останньою в своїй серії серед тих Portasound що були виконавськими синтезаторами оскільки  моделі 1994-97 років • PSS -12 PSS -14 PSS -7  більше нагадують дитячі іграшки (висновок на основі дизайну і функцій)   Чи була насправді  PSS 51 фінальною у гілці Portasound достеменно мені невідомо (відповідний запит надіслав уже) але  якщо це всеж такий так, то  саме цим фактом і обумовлюеться такий широки функціонал PSS 51 на рівні з його попередниками                 

Останній мій синт- Roland gw 8 перед ним-  Yamaha psr 2000  перед ним - Yamaha psr 640 перед ним Roland e 16 а починав я все ж таки в далекому 93 мається на увазі з самограйок теж 51.Мінус- неможливість закачати чи створити стилі, відносно тверде звучання, мала клавіатура бідненька права рука а з плюсів - оранжировка стилів в той час була найудачнішою зі всіх самограйок коли Шафутинського чи Кричевского Гаріка і в троєчку саксофон труба цей синт тоді був найудачніший варіант, враховуючи що тоді пішли вже горе зали типу актових чи спортзалів де жива музика явно програвала.Хто з вас працював по спортзалах та типу таких знає я  працював це коли з живою ударною установкою.А на рахунок що на цих клавішах грали дилетанти , то тут дехто не правий. Офіційно в гурті з 82 року а перший раз я на весіллі музикантом у 78 році.Це тоді мій батько по весіллях ходив і тоді називали не гурт а контора якщо хто з вас памятає. Закінчив муз школу по фаху скрипка по весіллях свого часу грав на трубі, бас гітарі,  соло (88 рік гітара лід стар) Звісно акордеон бо за столи ходимо.Я не встидаюся що мав 51.Така доля музиканта- у 91 гурт з пяти чоловік синтезатор Roland D50 а в 93 самограйка 51.І запамятайте самограйок хороших не буває. На них ми кинулися із- за тих клятих неакустичних залів та економічної сторони нашої держави.А справжні синтезатори- це Korg M1- лідер продаж в усьому світі, їх було продано 250000 штук, Yamaha DX7- продано180000 штук Roland D50- 160000 штук. Їм вже майже по тридцять років а звучання ще й на сьогодні мурашки по шкірі! І по справжньому була дійсно музика тоді на весіллях в 80 в шалашах де акустика не як в тих клятих залах де стіни на вигляд євро а на звук срака вибачте за слово але тепер модно в барі весілля проводити. Я памятаю ту музику коли пятеро музикантів підсилювачі лампові де мякий звук дійсно фірмові ейчі та фейни ударна супер аматі гітари екшин бас та соло лід стар стоєчка на два синтезатори один з яких Roland D 50  та саксофон.Я тоді дійсно від музики балдів... 

Ооо,шановний,хороший,змістовний пост.А на рахунок "нема хороших самограйок" позволю собі не погодитися:в мене (та і не тільки) є.SD,Tyros,PaX,G70,E80 прекрасні інструменти.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти