Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

Василь  Багато людей визнають що 51 це один з найкращих синтів зроблених Ямахою навыд тепер видно що вона  по фунцыоналу набагато випередила свый час, Чого вартий восьми доріжковий секвенсор  ємкістю на  8 треків (приміром в 510 було тільки 4 треки і 5 доріжок) На той час, ПІДКРЕСЛЮЮ! На той час  це була практично портативна студія  звукозапису.  З усього того видно що  японці (так би мовити хотіли випендритись перед конкурентами )  І Хай йому грець  ім це таки вдалося (Моя думка можу помилятися!)         Тыльки дивно що на самому сайті Yamaha  про цю модель нічого не сказано. Доречі сьогодні написав листа Майклу Херігену      KeyboardKrazy49 з прозанням домогти с ысторыею ы технычним описом поки що чекаю 

Єдине, в чому 51 програвала 510, це квантейзер. В 510 він був. І проц там сильніший.

Сергій Недбайло, про проц  і квантайзер згоден на всі 100 але від себе до дам що в 510 була  дуже зручна фунція прописувати власни стиль.(я на ній стільки польок по по прописував бо нормальної польки рідної там не було) Можу зу сією впевненістю сказати що якби не  та функція пропису своїх стилів 510 можна було б сміло викидати на смітник (відпрацював на ній сім років  і знаю про що говорю)   Тому що ходових стилів  там практично небуло  окрім звичайно балад якіі як на мене і 51 реалізовані більш цікаво (моя думка 

 

Так звісно дивлячись на PSR ки можна зробити висновок що  PSS це клони PSR зі зменьшеними клавішами  зокрема Kris Nicholson ось у цьому відео https://www.youtube.com/watch?v=JYSpRxR7xGc  розказуе про те що 51 то змішаний  клон PSR 500 і   PSR400 Що цілком імовірно  адже стилі тіеїж PSR 500  майже эдентичні з 51, якщо говорити про схожі апарати то була ще приміром PSR SQ 16 https://www.youtube.com/watch?v=Nnuh6nlhBcM  там все дуже схоже на 51   але функціононал у них звичайно різний     

Щодо стилів- аналогічно. Писав такі стилі, що лабухи перепутали з роландом:) Коли заїхали на халтуру, особливо збивки:)

Сергій Недбайло В мене теж була така фішка  Пвдходили і казали  То що у вас Korg  а потім дивляться а я як воно  так .. а от так, просто я купив 510 в у 2002 коли уже в усю були розкручені самограї  дискетники (принаймні у нас) і функціями пропису ніхто некористувався Єх аби 51 хочаб один ритм можна було прописувати  Та с її удрними семлами ціни б ій небуло .    

Коли тільки з'явилась пісня Земфірина "Я искала тебя", я на першій збивці писав заспів, а на другій приспів, було кльово. Між піснями, за пару хвилин. Ото був драйв. Також "Статус-Кво" другу частину-рок-гітару дописува. То не ноут відкрити і  пальцями по відключеній клаві тарабанити:) Там працювати треа було. Спочатку: 51 + 220+ сакс, + гітара, Потім 510+530(теж стилі писав)+ гітара, плюс труба, баян.:)

Сергій згоден абсолютно, трба було працювати працювати але в єпоху "лабухів без ноута" музика була різноманітніша, а зараз у всіх одні й ті самі фанери   іі може співаешь не погано але все одно все  робиться таким схожим і невільно  починаешь  поважати тих музикантів які попри всю ту фанерщину возять с собой гочаб самограй в нас таких відсотка 2 чи 3 я в же не кажу про живі бенди але там і гроші інші Єх часи часи    

А мені доречі теж дуже часто доводилося польку прямо на халтурі писати довгий час клавіш без батарейок возили ))

Та все ж таки до теми, Чи зберіглась у когось оригінальна коробка PSS 51 ??  Чи може хтось викласти її фото пристойної якості Мені то  потрібно для сюжету про PSS 51 PSS 51PSS 51

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти