Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

Це спочатку  вони прекрасні а коли  пройде трохи часу і ти зрозумієш що це зовсім не так!

elekromusik нас меншість,мені відразу писок заткнули

elekromusik нас меншість,мені відразу писок заткнули

А чого ж не так?В моєму РаХ є семплер:можливості обмежуються лише обсягом пам'яті...Я не правий?

Сину ти якби грав в гурті складом в 5 чоловік наживо то ти тоді б зрозумів що таке музика а самограйки - то є як колись висловився професійний музикант - магнітофон! Мається наувазі по якості звучання. 

Yamaha PSS-51 для мене особливий інструмент, бо це була одна з моїх здійснених підліткових мрій :)  Купила її в 1993 році  протестанська церква, прихожанином та музикантом якої я був, і інструмент  був у моєму повному розпорядженні.

 

Найяскрівіші спогади того часу - граєш на  тембрі електропіано 05 якусь лірично-побожну пісню, випадково зачіпаєш випадково пальцем рожевий пед, на якому по дефолту стояли звуки диких звірів і.... рик дияволя в церкві! Опа!!  : ))))

 

Пару років тому купив собі такий заради спогадів за 50 долл, тепер діти бавляться :)

 

Сину ти якби грав в гурті складом в 5 чоловік наживо то ти тоді б зрозумів що таке музика

А пафосу, то скільки, пафосу, тату!!! electromuzik,  тебе звати не Пол Маккартні? і не Джордж Бенсон? Може покажеш свої Греммі? Тут багато хто грав і грає наживо ( і з Роландом Д50 теж) і в курсі шо таке музика. А самограї дійсно є з хорошим звучанням (я не про ПСС51)

P.S. Вибачте не стримавсі....

А я думав що в живу грають одиниці. Помилився.Тепер ніхто не використовує самограйок та драм машин а живу ударну установку.

Тепер ніхто не використовує самограйок та драм машин а живу ударну установку.   

Во, я використовую самограй ))) То шо від того я втратив свою профпридатність як музикант з вищою освітою і стажем в 17 років??   Цікаве ствердження....

Жива музика і самограй - речі несумістні.Самограй- три пальці зліва два пальці справа і вся " жива" музика і то є професіоналізм.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти