Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати клавішу для халтур
Допоможіть вибрати клавішу для халтур

  Порадьти якусь щоб читала мп3 даже з флешки. . з дешевших моделей.і бажано щоб вній пристойно звучав саксофон і труба.не обовязково korg чи rolanb.І цікавлять такі моделі korg pa 80/korg pa 500/roland bk-3.я ка з цих краща.?Вибачте шо не відписисував  бо ще не навчивсь добре користоватись цим сайтом.не знаю як відписувати.А на питання відповім тут вибачте. ТАК МЕНІ ПОТРІБНА ДІЙСНО ТІЛЬКИ ДЛЯ МІНОСОВОК.у мого друга є па 800 корг так навіщо мені клавіша щоб грати самому. я напишу собі фонограми які захочу в любе время суток.  в нас дуже рідко хто грає-є такі що даже не співають .Записали свої плюсовки і тільки відкривають рот.і мають постояно халтури. а ті хтомграє вживу  грають  три дві халтури в місяць. а аппаратура одинакова. і ще даже краща.коротче мені потрібин мп-3 плеєр. і деколи підіграти . розчитою суму до вісьми тисяч. навіщо ж мені дорожчий  .думаю ви мене поняли .дякою що відгукнулися\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\. Дякою що відгігукнулися .Я  подумав може крвще трішки ще підзбирати до весни і взяти краще korg pa 300 ,я думаю це буде кращий варіант за всі.я читав на якомусь форомі що він набагато кращийс за па 500. но тільки не помню чи є внього мп3. І  чи можна вставляти флешку.хочу взнати від вас   більши про нього.думаю що долар залишеться 17 гр.а довесни ще більше думаю появиться бу па 300 я вже бачив пару рас ціну 9000 \9500\9800. і помоєму нові  за 11900 гр так  я думаю сезон то закінчуеться а до весни ще далеко. і обовязково буде ціна 8000 гр.за бу.розкажіть про цей па 300.чикаю відгуків. і поясніть мені як відписувати вам а не писати тут. А юліановічу відповім так- всіх областях в кого як мінімум когр  па 800.і не треба придиратися до слів. я просив просто пораду.а якщо вам цікаво знати де - создайте собі про це нову тему і там буде дуже багато відповідей. на нинішній день це не секрет.буду чикати від вас  ціеї теми щоб вам стало ясно.і краще виб давали поради.не в обіду .Дякою....

Сам будеш грав, чи на фанерку розраховуєш???

rura1961 дуже слушне питання...я б сказав фундаментальне +  би  сі хтіло знати бюджет шопінгу...

в нас дуже рідко хто грає-є такі що даже не співають .

І де ж це так все запущено?

Моя думка що за 8000 тисяч ти і БК-3 не купиш що це між ними самий слабший інструмент який ти написав, Це моя субєктивна думка- ну бо я ці всі інструменти перейшов, Але кращий буде ПА-500 хоча і ПА-80 також хороший, Але БК-3 читає МП-3,але по звучанню стилів набагато слабший,  Але так як я зрозумів тобі потрібно заграти марш,польку і деколи до столу,то на цей варіант тобі хватить PSR-51. Правда незнаю чи ти цей інструмент знаєш,  Ну це все вибирати тобі, Ну яб вибрав Па-500 але треба трошки добавити грошей, 

Якщо навіть і не співають,но то вже повна пипа,  Нас називають лабухи-халтурщики-по всякому-бо десь колись ми там щось не тотягнем-але стараємся, А як назвати ЦЕ??????   Ну його нахрен-одне розчарування,,,,

Ямаха ПСР 190 або 85 з прикрученим до корпуса дешевим МП3 плеєром...десь в штуку грвень має влізти ....все що цього варіанту дорожче для вас гроші на вітер.....решту сім тисяч раджу потратити на обмивку "мощної" "іоніки"...так з них хоч якийсь толк буде....

Колеги,по поводу ПСР. Всі знають Ямаху ПСР3000.і проблему з єкраном.То Вінницькі КУЛІБИНИ, додумались вліпили замісь єкрану, планшет.

Знову набір взаємозаперечних вимог. Плюсую до поради про ПСР85/190...

А нашо клавіші?, телефона вистачить.....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти