Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати клавішу для халтур
Допоможіть вибрати клавішу для халтур

Дякою пан Юрій но я вже купую па 800. Мені просто було купити раньше за 15000 тис а тепер я копую за 20000.і то у свого знайомого. Такщо тему можна закривати.Як буду колись куповати корг оазіс то обовязкову у вас ститаю совет.Але це напевно буде через років пять .А поки що маєм то маєм.А якщо хочете то можна й зараз поговорити про корг оазіс.Що вньому такого ціного.і чому він кращий корг кронуз.І взагалі яка найкраща клавіша за всі .  Усіх з різдвом христовим! 

А цей ПА-800 має МП-3 плату??? бо я так зрозумів що тобі більше пускати фанери, Ну бо в них не усіх є встроєна плата щоб цей інструмент читав МП-3,,

А цей ПА-800 має МП-3 плату??? бо я так зрозумів що тобі більше пускати фанери, Ну бо в них не усіх є встроєна плата щоб цей інструмент читав МП-3,,

Так в нього повний фарш. В ньому є усе як для мп3 І живої роботи.Цей хазяїн ніколи не включає міносовки .Він тільки грав на ньому бо його вокаліст ніколи сказав не буде співати під мінус.А жінці важко співати під міносовки. Тай  знаю з мінусовки з інтернета можна добрячого віруса хапнути.Вже було пару рас.що я давав свій колишній па 50 на халтури.А класно пише мінусовки Юра Ящук з новуї ушиці. Гурт називається свіжа копійка.І у нього є не погана пісня новоушиться краса.раджу послухати.!

Ну хвалити Бога,що ви купили собі сінтезатора,!!! 

Ps. В мене ще 1. питаня. А якщо би лижалоб питання, перед вибором, між, Па 800 і Тайрусом 2 щоб ви порекомендували/?

Ну хвалити Бога,що ви купили собі сінтезатора,!!! 

Ps. В мене ще 1. питаня. А якщо би лижалоб питання, перед вибором, між, Па 800 і Тайрусом 2 щоб ви порекомендували/?

.

Шановний Troublemaker.   Ви би ліпше собі поставили питання про те коли Ви відпрацюєте ці 20000гр,  а не про клаву з мп-з.       До балалайки плеер приципити можна і не відризниш навіть від корга 800-го з тим самим плеером.   Ви своїми запитаннями підіймаєте тільки колегам н

.

"На березі річки сидів Змій Горинич і злагоджено співав хором".

Клони/боти куражацця...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти