Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати клавішу для халтур
Допоможіть вибрати клавішу для халтур

A_two Я зазаз спіціально створю нову тему у кого я ка клавіша і я думаю побачим що краще pa 800 чи tyros -2 а то тут будоть писати в основному паро чоловік. А н.т ви і я побачим яким інструментами користуються.більшість музикантів.Я не знаю може і є така тема але яточно не памятаю хай мене пробачать.!

Troubleмайкер!!!  Читаю,ржу,заходжуся!!!!...ху,віддихався.   Резюме:- так тримати!.Найкращий Новорічно-Різдв,яний подарунок,-це твої пости.(не путай з церковними)(Дзідзьо нервово курить десь в Штатах). До твого запитання,відповім:- треба було ліпше запитати в хлопців...-які ліпші "меблі"на халтуру?І тут в мене є порада:береш куферок(може бути дзідзів дємбельський чемодан),пишеш фломастєром на нім "KORG OAZIS",або КРОНОС,як ти ліпше підходит.Пхаєш всередину АСУС з плюсовками(тіко  пильнуй аби не було на фанєрах щось тіпа...ну вопшем реклами ,(Така собі пані Лада Денс за таке потіряла два зуба і потім довго в борделі відробляла).І меблюєш собі ,хлопче,кілько хочеш.Вигода пряма!- не треба почку продавати за хороший інструмент і якщо вже поб,ють,то не дуже сильно.

задав я недавно запитання свому знайомому-музиканту(справді музиканту):"на якій йоніці працюєш в ресторані?" -відповідь :"А нах..я  ті понти...."

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти