Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати клавішу для халтур
Допоможіть вибрати клавішу для халтур

ідеального сінтезатора, ще немає

Не було, нема і не буде. Різні потреби в музикантів, то ж усім не догодиш.

В кожного є якісь не достатки.

Не сказав би. Це в музикантів часто нема реального розуміння про можливості і рівень інструментів.

І ще скажу, що людям які нас замовляють, всеодно, в кого який сітезатор, чи які семпли, головне якість.

А поки ми тут обговорюем, яка клавіша краща,  то деякі, так звані музиканти, що не відрізняють ТОНІКИ від ДОМІНАНТИ, більше заробляють одним ноутбуком, То прощо вже говорити

що людям які нас замовляють, всеодно, в кого який сітезатор

А при чім тут замовники? Кожен музикант обирає інструмент під потреби роботи, виконавський рівень та фінансові можливості.

так звані музиканти, що не відрізняють ТОНІКИ від ДОМІНАНТИ, більше заробляють одним ноутбуком

Ну і...? Фах музиканта не належить до дуже прибуткових.  Та і доходи "ноутбучників" достатньо зменшились за останні роки, що по весіллях, що по кабако-парнусу. Та і в чужу кишеню заглядати ... еее...

"Пісню" що "для халтури досить і такого (недорогого) апарату/інструменту" чую вже сорок років. Вона "невмируща"!

 

 

Ви мене не поняли. що людям, легже одного ноутбушника наняти, чим 8х живих музикантив. Не цінять зара музик як колись.

Просто зараз можна відіграти весілля одному чоловікові.То раньше коли весілля тривало з 6сти вечора і до шисти ранку і зразу другий день весілля.Тоді дійсно було важко. а зараз з трьох дня і максимум до двох ночі.Для мене дійсно вигідніше купити клавішу з мп3 плеєром і заробляти як вісім музикантів самомомуДуже добре коли працює сімя чоловік іжінка це дійсно сімя приносить прибуток до дому.Відіграли мінімум чотири весілля і все у них добре.Ато на вісім чоловік давай дві машини мінімум.А ще хазяїну треба щось поставити на стіл.сімя відробить аппаратуру за рік і будоть просто заробляти для себе.А музиканти дуже часто знаю свараться між собою хтось хоче щось новіше другий говорить вистачить цього.третій взагалі кудись виїджає і починається дільошка в мене вже таке було.Так дійсно краще у двох трьох.купив собі па 800 і два микрофона і різниці напевно зараз ніякої.Бо люди зараз як думають якщо є клавіша то значить жива музика .і їм сеодно чи то ямаха 51 чи корг пах3.Головне щоб гарно співали і буцім щось нажимали на клавіші А музикан просто хоче щоб внього було те що нема в другого музиканта .і просто викідають тисячі доларів.і получається діду грав і так далі.Дійсно для мене краще зовсіх підходить корг па 800.і плюсовку свою запишиш і міносовку і ціна не погана зараз.мені мій друг продасть свою .па 800.Дякою що допомагали мені з вибором інструменту.З новим роком.

.Бо люди зараз як думають якщо є клавіша то значить жива музика

Таких наївних вже дуже мало. (На Львівщині принаймі).

Знову почався ніщєбродскій смур. Не клавішу треба вибирати дешеву, а професію оплачувану і ставитися до неї відповідно, а не кроїловом займатися...

 

Щоб неговорили але "ВСЕ ПРОХОДЯЩЕ,А МУЗИКА ВІЧНА" 

Так все правильно МУЗИКА ВІЧНА-тільки трошки міняється,,,

Музику замінила "фанера" і мінусовки....  ну то вже порадьте, що людині купити, а то одна філософія...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти