Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Народ хоче "мурку"
Народ хоче "мурку"

Якщо на куфайці написати патріотичне гасло - вона норковою шубою не стане. дядявася самі зволили видалити свій пасквіль, в котрому вельми негречно, м'яко кажучи, висловили свої думки щодо Героя України Степана Бандери і його послідовників. Натомість вписали "Слава Україні".  Воістину в куфайки - "ні флага, ні родіни".

Дядьку Хапко! Респект!

Олександр Тимошук,

Патріот і націоналіст це той, хто бере своє і не користується чужим, не використовує чуже

А ти себе ким позиціонуєш?Патріотом?Значить і націоналістом,по твоїх словах.Так?Нє?

Далі:

 бере своє і не користується чужим, не використовує чуже

 

отакі загальні,без конкретики,фрази-признак конкретного "баклана".Якщо не згоден,то обгрунтуй популярно..."Іноді краще жувати,ніж говорити"(с).

Дядя Вася,

Вадим-немаю нічого спільного з ним 

А тут цікаво:чого відхрещуємося від "Вадима" "не знаючи" про кого мова?Конспіраційо як у Штірліца...

"Будь собою,пий Sprite" (с).

А я відки знаю якого вадима ви мені приписуєте !!!???  Я що,за кожне поголів,я скота маю на собі хрест нести !!???

А чого ж не питаєш якого?Підказка:того,що має KORG i30.

А це вже цікаво про корг і30.   Не памятаю точно як звати, але так, я питав в колег тут на мінус Львів про нього, але ніхто конкретно про нього не сказав. На скільки я пам,ятаю він також з Одеської області. В нього тут на сайті є багацько молдавських мінусів, то я хотів би з ним домовитися про обмін такими речами, тобто, щось я йому,  а щось він мені. Ось якось так.  А те що ви мені приписуєте --ви помиляєтесь. Я був Василем, тай здохну ним.

Тема "Народ хоче "Мурку"". Цей народ нас, музикантів, кормить. Без народу і ми ніщо - хоче народ - народ одержить.

Саме з того, що я виконую народні забаганки мої діти мають що їсти і в що одягтись.

Цей народ нас, музикантів, кормить

Невірно. Музикантів годує МУЗИКА.

Без народу і ми ніщо

Відповідайте за себе, Ви не народний депутат, а всього лиш виконавець "Мурки".

Yulianovich,відповідь достойна.

Ше би щось гостреньке декого запитав...Та цур йому:зараз флейм почнеться.Та й на попередні питання він стидливо змовчав,не факт,що зараз відповість.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти