Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Народ хоче "мурку"
Народ хоче "мурку"

До подій на Сході Мурка сприймалась ще так-сяк. Але тепер це не гуд. Хоча пісня до цього і відношення не має прямого, але танцювати поголовно під ,,банду из Ростова,, може досить вже. До речі то такий же совок як і гімн СССР,- тоже мелодія і гармонія нічо-так, а ще колись у танці з хустинкою виконували ,,А Ленин такой молодой, и юный октябрь впереди,, - тоже звучна мелодія , - але вже не актуально.... Може вистачить куплятись-продаватись за Мурку, давайте почнемо з себе змінювати смаки у людей. А є ще ,,Атестат в крови,, на випускних. (Цікаво, чи хотіли б батьки такого атестату для своїх дітей - ???) ІМХО.

Мурка не винувата, що путя дурнувата !

А я співаю" прибули батяри з Києва до Львова" Драпака... і нічо так піпл хавают... а ви хлопці трогки вже палку перегинаєте ,ше троха і таким макаром звинуватите Мурку у всіх злиднях України....

Ну може то таки трохи емоціїї, признаю... Але-але. До речі варіант від  Драпака як би так виразитись МЕНШ КРИМІНАЛЬНИЙ по змісту ніби 

Мені все -таки хотілось підкреслити , що "Мурка" - не ШАНСОН. Неозброєним оком видно , що слово "шансон" іншомовного походження (фр.  пісня ). Потім вся ця блатата "підмазалась" під сам термін. Як хочте так і співайту цю "Мурку" , тільки я знаю , що це тюремна "пєсня" . А на випускному я би відмовився співати "Атестат в краві" .... і "Бутирка" - це тюрма. Пройде час - нація  буде потроху забувати "еті пєсні" , так як вона стане культурнішою і без Вашої допомоги , панове лабухи! Ця вся так звана "культура" нав"язувалась нам самі знаєте звідки. "На Калиме , гдє тундра і тайга кругом  . Срєді замьорзшіх єлєй и балот...")) . Ось від такої "культури" ми відмовимось. А те , що Ви сьогодні готові по п"ять разів "Мурку" співать за 150 грн. - то Ваше особисте....

Шановні, якщо хочуть Мурку то які питання?  Заграйте їм Мурку !Яка різниця при яких обставинах, і не важно бичара чи хтось інший. Всі вони люди які слухають кожен свою музику.  Темп 150 (на ямасі більше не треба)  і поїхали!   

на Одещині при таких запитаннях чи проблемах,не заробили би жодної копійки,

Скільки в Білгород-Дністровському коштують послуги музичного гурту на весіллі?

Дядь Вася, хіба  пригоди на " свою сраку.. " як Ви висловились можна знайти тільки не загравши МУрку???  Для цікавості запитаю, як у Вас з замовленнями напр. пісень з грецького репертуару, гагаузького, корейського на кінець?  Чи замовляють? Який відсоток виконюєте замовлень?  Чи все нівелюється виконанням Мурки?  Я чисто запитую про ваші краї. Чи взагалі можливо ...грати все, що просять...?  Це безглуздя про таке запитувати, коли " колотитись " в своєму районі, в своєму селі. Але якщо погодитись на виїзну халтуру, тай ще х...... знає де - це не безглуздя... 

Yulianovich

 

Скільки в Білгород-Дністровському коштують послуги музичного гурту на весіллі?

Цікавиться чувак..... До речі список репертуару в " бабаїв"  потужний і мурка вроді Є, і грають живцем майже " все"

 Гайнеш на моря????  Мурку знайдеш собі там сам

З 18.00 до 1.00 -2500гр   -це на місці. На виїзд ,як каже ШАРІК, ми далеко не їдем,  приблизно  максимум 25-30 км. Тут ціна 3000-3500гр за такий самий час, ну може бути до 2.00 якщо знайомі хазяєва.  Побічні пісні можуть бути молдавськими,  а замовлень5-6 за вечір, бо стараємось грати дивлячись по бублиці, їм нема коли займатися замовленями бо влаштовує дана підбірка пісень та танців. Я свою роботу знаю, і заказчики повністю задоволені завжди.    P.S.  І в похід в нас не ходять ніколи  (просто читав щось про походи на форумі)- для уточнення.

Щось не дуже вас там поважають, раз так мало платять.

і мурка вроді Є

Ні, нема і не буде. Можем дозволити собі такі "примхи". На "замовлення" пропонуємо замовникові до п'яти пісень + перший танець. Тобто те ж саме замовлення, лише "наперед". (Є час вивчити нормально, та й репертуар збільшується). На-слух граємо майже все, але це вже дійсно "халтура".

При нагоді хочу спитати як виглядає "на добрий-день" в районі Богородчан? Ролик в YouTube-і ніби знайшов, але ще хотілось би більше інфи. 8 листопада маємо весілля в "Лейбовій Горі" ( http://www.leybovagora.com.ua/uk/restaurant/ ), але по дорозі маєм бринькнути в молодої на подвір'ї.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти