Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Народ хоче "мурку"
Народ хоче "мурку"

Друзі!!! Я вам скажу одне, бидло воно як було, так і ним залишиться, на любій забаві знайдеться бикота рагульська, яка зіпсує настрій з "Яким та шансочіком"!!! Перевірено!!!

В суботу на весіллі за цілий день ніхто не просив ніякого блотняка,думаю ну все народ  культурний і розуміється на піснях, так ні  опів на 12 ночі "прилізло" тіло і плачучи просить "тюремного творчества"

Треба було пальнути в писок придурка щоб му кашкет з голови злетів ))))

Часом помагає )))) таке подібне мав ))) але не перед гстями, а десь в тіньку )))) і хлоп спокійно йде їсти олівє )))через чотири години )

 

Хлопці на все є рада, не сприймайте так в штики ті "замовлення", їх роблять здебільшого люди обмежені і недалекоглядні, але ж ви маєте бути гнучкішими. Є Мурка на українській мові, львівський варіант типу (Прибула до Львова банда дуже моцна...) і т. д., також усі пісні гурту "Масковий лай" можна співати на український манер і таким чином перевиховувати, чи то б краще сказати довиховувати найбільш "пропханих" пацанів сучасності... Поперше менше нервів, образ і більше толку... Це суто моя думка, може хтось має іншу, цікаво її почути (вірніше прочитати)....

Підтримую тебе Олег. Вже з пів тору не граємо ні однієї російської пісні. Все робимо так як ти написав. Пропонуєму український варіант і всім підходить.

Питання не в мові, а в культурному рівні. Мурка і в Африці мурка.

Питання не в мові, а в культурному рівні. Мурка і в Африці мурка.

Як казав наш перший президент "Маємо те, що маємо"... І хочемо ми того чи ні та на даний час попит саме такий. Через коліно не вдасться нікого перегнути і сказати, що все від нині буде тільки так я я сказав...  На те ми і є, щоб той культурний рівень "крутих інтелектуалів" підвищувати, а для цього потрібен час і менше різких рухів. Бо звертати на все увагу і вступати в безглузду полеміку собі дорожче...

Ще згадав також випадок на одній із оказій, підійшов добре "вколений гість", попросив привітати його тещу з днем народження і виконати для неї пісню Владимирский централ. І шо, як казав один лабух, буш з ку-вом си бив. Доводилось довго пояснювати, що на весіллі такі "шедеври" не пасує виконувати...

Шансон - це Азнавур , якщо на те пішло.... А "даже злиє уркі і тє баялись Муркі" - це ТЮРЕМНА  "творчість". Вчитуйтесь в лексичне значення слова.

"В нєбє над зонай а воле мєчтая..." Якщо хтось хоче так "мєчтать" , то туди і дорога...і це точно особиста справа)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти