Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Народ хоче "мурку"
Народ хоче "мурку"

,я також викупив хто то є

Забув доповнити свій " список санкцій ". Вчора підійшли ( чи по дурості своїй , чи  рефлекторно ) просили " Как упаїтєльни в Расії  вєчєра.." Я сказав , що такої херні не співаю . Покинув співати. І хай він задавиться своїми двадцятьма гривнями , бо передбачую питання , а якби за 50 чи за 100 ? То називається просто - понти). Я би послав - і мав би моральну перемогу. Читайте Біблію - не хлібом єидиним жив чоловік... Кожному своє . І тут  не хизуюся патріотизмом . Я не Парєчєнков - придурок. А Ви , п. Тимошук , мали би чіткішу громадянську позицію , живучи у славетному повстанському Волинському краї , а не "вашим " і "нашим". Сьогодні " Гаспада афіцери" - не співаєте , а завтра готові "к барьбє за дєло ...." не буду дальше доповнювати. Тоді і аватар міняйте на "триколор".

,я також викупив хто то є.!  Я що, ще за когось маю тут відповідати?  Я маю 40 років музичного стажу, ніколи нікому нічого не винен!  Вперше зареєструвався тільки і вже починають ВИКУПАТИ !  Та ,шановні.мене не треба викупати, я можу й так Вам відповісти.  Я є Василь  Степанович Лазор  , 67 років.   Інтернетом ніколи не користувався. Завдяки внукам натрапив на цей сайт де вони мене зарестрували.

  67 років

і:

В мене кожна пятниця, субота ,неділя зайняті.Сезон круглий рік! Що скажете?

Пора в книгу Рекордів Гінесса.

 

 А з таким личком як у Юліановича- про халтури хай навіть і не заїкається!   Я тільки уявляю Вас с такою зовнішністю на весіллі )))))))......   Я думаю шановний тут без образ !!!!!!  Ви самі собі таке фото поставили !!!

Дядя Вася , Ви - Джо Кокер.) Співаєте собі да й усе... тим більше , що не за паспортом . А "фото" у Юліановича - точно погане - препогане   . І хто ще таких на весілля бере .. Хіба що в Хеллоувін... Да...діла....Знаєте , колись давно Юліанович сказав мені (він навряд чи пам"ятає) добру річ : " у Вас , тобто у мене , мабуть , замало досвіду спілкування в інтернеті ". Дивлячись через роки , скаж у , як він був правий.) Дядя Вася, я Вам теж так пораджу. Інакше - з"їдять , а "бендеровці" , вони такі...їдять - і все тут ))) . (Я забув , що сам став "бендеровцем"). Всього доброго - і чим най...най...найбільше весіль і то ....кожного тижня !!! )

Дядя Вася, в Білгород-Дністровському мабудь відкрили якесь родовище золота/нафти/газу і місцеве населення стало казково багате, раз лабухи по 3 весілля в тиждень печуть.  В вас там цілий Клондайк для лабухів. В нас такого і близько не спостерігається. І не допомагають особливо музикантам  ні демпінг розцінками, ні масований промоушен (ні дуетам "караокерів-пінгвінів", ні колективам граючим). Чи весь секрет в виконанні "Мурки"?

 А на рахунок мого зауваження про вік Ви так і не зрозуміли. Хоч я і шмаркач, але добре знаю що таке відпрацювати 2-3 дні поспіль. Праця весільно-ресторанного музиканта це важкий фізично і емоційно фах. Лише одиниці залишаються "в обоймі" довгі роки.

Увага!  Вік за паспортом!!!   А так і 50 не дають.

У віці 67 літ хизуватись подібним немудро. Головне що є в голові і в душі.

А з таким личком як у Юліановича- про халтури хай навіть і не заїкається!  

І тут всі,  хто мене знає, розкривають по великій пачці попкорну і вміщуються зручно перед компом.

Ні, весілль мало, в основному День народження.   А що стосуеться Бендерівців-  то я ніколи не робив між людьми різниці, бо всі ми ЛЮДИ.    І в кожного є своя думка .  А чи образити ближнього чи навпаки-це справа ваша. Дякую, і нажаль мені не хочеться більше тут спілкуватися на цьому сайті. Тільки так можу почитати щось корисне для себе за що вам всім дякую хто писав і надалі пише щось по темі. Дякую ще раз.  Слава Україні!

Я так і знав !!! Нє ...ну чесно...обідився чоловік...Нехарашо з нашей сторони. ))) Дядя Вася , або майте почуття гумору або нахріна Вам той інтернет. А ..ГЕРОЯМ СЛАВА! Це точно , це -аксіома.

От скажіть мені, що то зараз за такий націоналізм пішов. Тиждень часу тому грав на дні народженні, підходить якась пані і так "У вас багато російських пісень, треба українських співати".  Відповідаю їй "Ну як треба то замовляйте, гадаю все, що вас цікавить, в мене знайдеться". І далі слово по слову і виявляється, що вона патріотка, через це вона проти російсько-мовних пісень але взагалі не проти англійських, італійських та інших зарубіжних. То що ж це за тикий патріотизм і націоналізм? Ще рік тому ніхто й не задумувавсь над тим на якій мові пісня, була б вона файна тай в репертуар.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти