Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Народ хоче "мурку"
Народ хоче "мурку"

Юліанович, грайте собі і вдоль та впоперек як завгодно за свою ціну. 

Юліанович, мої вітання! Якщо цікавить  "на добрий-день" в районі Богородчан можу щось вирізати з свого і закинути на YouTube, думаю знайду. Лейбова поруч, буде вільна хвилина - зустрінемося.

В мене кожна пятниця, субота ,неділя зайняті.Сезон круглий рік! Що скажете?

Скажу що Ви, Дядя Вася, дууууууже крутий пєрец!!!

буде вільна хвилина - зустрінемося.

ОК! Буду радий бачити.

Ну звісно,що тут відповіді не буде на моє запитання. Я її і не чекав. Бо цей Юліанович  питання тільки й вміє задавати, а відповідати на чужі-тай слів нема. )))

Грайте що просять, і все буде чікі-пікі.   Вас будуть поважати і будете бабки заробляти!  Дядя Вася , " Мурку " не граю , "Афіцери, расіяне , за свабоду да канца.." не граю , Гімн України п"яному мурлу не співаю. Принципово . Бо себе поважаю.

Не екстрасенс ,але м чую шо Вуйко Василь скоро поїде в Баню...шмаркач то якось низько ...рівень Мурки не вище

але м чую шо Вуйко Василь скоро поїде в Баню.

З бана в бан. Динамічне життя в чоловіка. Ше навіть не встиг новий аккаунт загріти :) ...

Дядя Вася, "...Одесі за вечір 1500гр беруть,зате не ждуть коли наступне замовлення буде. А грають по 3-4 халтули в неділю, а не так як Ви, раз в пятилєтку, і радуєтесь. В мене кожна пятниця, субота ,неділя зайняті.Сезон круглий рік! Що скажете?..."

Дядя Вася, ну ви прям шахтьор по лабі... а шо ж так мєлко то по ціні за вечір... може ви вважаєте що то є "лабушина круть" лабати хмару банкетів за якихось 1500грн і не старатись підняти вищу ціну відповідну до сьогоднішнього дня. То як ті шахтьори - платню їм не збільшують, а норми утроюють, а вони всеодно лізуть в ту шахту, бо вони ж "шахтьори, блін, ми рождєни для жизні под зємльой"...:))

Я наприклад завжди вважав і вважаю, що краще залабати менше, але за високу платню...але то вже моє ІМХО, 

Хоча кожен сам собі бухгалтер... он китайські Сеннхайзери теж дешеві і їх так бага-а-ацько, але...:))

 

Я з Волині. За весілля беру 2000. В живу не граємо, все під фонограми. В наших краях жива музика то взагалі рідкість. Відносно замовлень то чому б і ні, заказують пісню - співаємо, а ще особливо коли приходить пяний гість і кладе 50, а то і 100 гривень за пісню. А співати то однаково треба, то за додаткову плату воно ще й веселіше получається. "Мурка" - на весіллях цей шедевр якось не модний, а от памятаю замовили одного разу, на весіллі "Господа офіцери" то нагло збрехав, мовляв нема в репертуарі бо відчув що зараз, при такому розкладі з москаликами не зможу виконати цю пісню.  А, ще скажу, що граємо по двох, більше в колективі то в нас не заведено.

Дядя Вася,

цей шмаркач (Юліанович)

А не хамити людям западло вважається в ваших краях?Тим більше старшим і шановним?

unclehaphap,

 Ше навіть не встиг новий аккаунт загріти :)

,я також викупив хто то є.Дедуктивний метод рулить(ІР не перевіряв).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти