Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Відгуки про KORG PA 600
Відгуки про KORG PA 600

Ходять чутки, що є багато глюків у цьому інструменті.Хто користується- охарактеризуйте його.

так є

Це переважно з відтвореням mp.3 файлів.Після певного часу роботи не читає mp.3 Перезагружаю і все норомально

Можливо проблема в самих мр3 файлах. Типу бітрейт , чи назви кирилецею - ??? Можете описати проблему детальніше-?

На щастя такого не мав, працює як годинник.

в мене працює добре. А яка операційка стоїть?

 

В мене також све окей. Але якупляв недавно такщо операційка в мене вже нова з заводу. А ті що купляли швидше треба обновити на нову тоді буде без проблем. Просто коли почали випускати щось вони недоробили але потім на сайті виставили офіційно нову прошивку і все пішло як по маслу вже ніяких глюків...

в мене працює добре ,  єдина проблема це коли загружав стилі з інших коргів деякі стилі починали заводитись , приблизно такий звук як ревер на безкінечному повторі .  Я такі стилі просто видаляв .

 

У мене таке теж є, натискаю на кнопку shift  та start  і все проходе

якщо заводить то просто підстав свої звуки на барабани і збережи і все буде ок. просто якщо в барабанах використовувались юзерні звуки а ти їх не скинув до себе тоді він так блудить.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти