Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Відгуки про KORG PA 600
Відгуки про KORG PA 600

 по звучанню він слабший від тих які я попередньо називав.

І тут я поЙняв,шо саме час йти за попкорном.Зара'   почнеся.

Ні-ні нічого не почнеться,мені не потрібно сперечатись, Я просто висловив свою думку, Кожна людина має свій смак,І для когось і ПСР-51 звучить краще всіх, Так що,,,,,,,,

.

Ну тембра новішші,  зате  віжжать (все розхльобано).  А і30 звучить чітко, натурально, жирнюче.  Хто працює на ньому той не дасть збрехати.   І взагалі не розумію тих колег, які його продають, крім торгашів звісно.  А поп-корну можна багато не купувати, бо спорити не буду. Знаю собі ціну !!! Най буде гречка!!!  Христос народився!!!

Славімо його,  Ніхто друже не говорить що І-30 звучить погано,просто в кожного є свої смаки і з тим нічого не поробиш, 600-тий також класно звучить якщо його гарно прописати і якщо знаючи як і бережно до нього відноситись то він також тобі буде довго служити.

А сперечатись це на сміх курам. Ми дорослі нормальні люди до тогож коли сперечаємось то стаємо ближчі до мавп, тому суперечки тут нідочого. Кожен вибирає собі інструмент котрий йому підходить. Я перед 600 мав IS 50 і також був ним задоволений. Просто була можливість взяти нвіший інструмент тай взяв. А  про І30 багато чув що хороший інструмент тому нічого проти нього немаю. На мою думку взагалі головне не інструмент а вміння ним володіти.

Так,це істинна правда,якщо маєш хороший інструмент то треба його старатись використовувати по повній, Багато хто купує Па-300 або Па-600 тільки раді МП-3,

Па-600 тільки раді МП-3,   Справедлива відповідь!!!   

Доброго вечора! Маю па 600 2 роки вже. Недавно появилась така проблема, що кнопки вар.стилів 3 і 4 потребують доброго натискання аби переключити їх. Не знаю в чім справа...Чи то порох треба почистити, чи може якась інша проблема. Може хтось підкаже , що робити?

І знову тема перетворилась на тему: "в кого крутіший самограй".

У мене Роланд GW8, не спішіть йти за попкорном, це я до того що у моєму інструменті USB роз'єм рухливий,(хто мав такий Роланд знає про щоя), тобто коли відкриваєш кришку щоб вставити  флешку, разом з нею рухається роз'єм, а з роз'ємом відповідно і рухається шлейф. Якщо у ПА600 схожа система, то як варіант можлива така поломка як те що відійшов шлейф, або його перелом, хоча у мене такого небуло. Можливо і є сенс показати інструмент радіотелемайстру.

Пане L.А.B.U.H., хочу вам сказати що скоро у вас почнуця проблеми з натисканням варіацій1 і 2, такі проблеми починаються в усіх самограйках з не резинковими контактами після,   1, 2 років експлуатації. Проблема вирішуються  способом заміни мікровимикача (мікрика). Тема така вже існує на форумі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти