Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Відгуки про KORG PA 600
Відгуки про KORG PA 600

 враження що запхали дешеву ямаховську

При чім тут Ямаха?

                  враження що запхали дешеву ямаховську

При чім тут Ямаха?

 

Скажу наступне: правильніше було б сказати просто "дешеву". Звісно, що то пряма асоціація з ПСРками, але, скажімо, і той же PA50 має таке саме непорозуміння, що зветься клавіатурою.

А також варто знати, що в Коргах верхніх лінійок ставлять таки клавіатури від Ямахи (з металічними контактами), а не від Фатара (гумки):

http://www.bustedgear.com/repair_Yamaha_Korg_keyboard.html

пряма асоціація з ПСРками

ПСР - "священна корова" і еталон.

зи. Нема Кушніра на вас.

Дякую  Дядько Хапко за підтримку я дійсно мав на увазі клавіатуру ПСР.  Я перед коргами мав різні ямахи і багато ремонтував друзям музикантам

оскільки цим займаюсь давно. KORG PA600 ще неприходилось розбирати, але на перший погляд клавіатура поблочна точно подібна  до YAMAHA PSR,

якщо буду комусь ремонтувати тоді напишу точну інформацію.

І на рахунок ПСР. В кожного свій смак в звучанні і після корга я більше ямахи нехочу.

А тим більше ПСР моделі. Але наголошую в кожної людини свої смаки, як ма музику так і на інші речі.

KORG PA600 ще неприходилось розбирати, але на перший погляд клавіатура поблочна точно подібна  до YAMAHA PSR,

якщо буду комусь ремонтувати тоді напишу точну інформацію.

 

Та вже все порозбирано:

 

після написання стиля,не не працюють деякі функції,а особливо рекордер.після перезавантаження все працює.При програванню одного стилю дуже захрипіли  динаміки на аккорді мі.На іншах аккордах все гаразд.

Підкажіть будь ласка,я скачав стиль,виставив пади,стс.Як зберегти це все з привязкою тільки до цього стилю? В ямахи є банки, а в корзі сонг бук? А то накачав непоганих стилів ,а там стс пади та варіанти якось прив язані.В інструкії не можу зрозуміти.

 

ПСР - "священна корова" і еталон.

зи. Нема Кушніра на вас

 

Yulianovich - , дякую, розвеселив.

Корг 600 дуже ніжний інструмент відносно від його попередників,  звучання навіть дуже може бути, можливості професійного самограю, а по пласмасі зборці не дуже , для дому інструмент супер. Працює довший час, глюків неспостерігалося.

Доброго вечора . Маю цей інструмент уже 2 рік. Перед цим мав Roland gw8. Коргом задоволений дуже, тільки ось появилась в мене проблема з переходами 3 і 4 на стилях. Кнопки потребують більших зусиль при натисканні , ніж перехід 1 і 2. Може хтось з цим зустрічався, порадьте, що з цим робити (не хочеться витискати їх з надмірною силою).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти