Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Відгуки про KORG PA 600
Відгуки про KORG PA 600

зрозумів попробую

В мене теж таке було-я думав що це якись глюк або пипа.але ці стилі видалив і все оекй...

Попробував загрузити стилі що раніше глючили , поміняв на них інші ударні і все нормально . і ця штука з кнопкою шіфт і стоп теж працює . дякую за підсказку.      потрібна прошивка до корг с-520DR  може хто має бо неможу нігде скачати

Замінив операційку на останню версію але на жаль при відтворенні мп-3 стався глюк,  Корг не відтворював не один файл мп-3, довелося робити перезавантаження інструменту. Хоча де які музики казали на форумі що при заміні операційки на останню версію ця проблема зникне, на жаль це не так

Колеги що порадите, може знов перебити ОС.???

Ти знаєш Я в шоці в мене подібних приколів небуло. Операційку можеш перебити воно не зашкодить. а флешку ти форматував клавішею?

1. Вкотре пишу - локалізуйте проблему, а не "дєлайте волни". 

Викладіть файл і попросіть інших власників ПА600 перевірити його на своїх інструментах. 

Проаналізуйте кодек, бітрейт, можливо має місце несумісність. 

2. Перезаливати операційку без потреби не раджу. Для флеш-пам'яті кожна операція запису зменшує ресурс. 

А якщо врахувати, що гіпотетично він там невеликий (ніхто з виробників не планує сотні і тисячі апдейтів, а зекономити на комплектуючих ой як любить), то ризик передчасного виходу є доволі значним. Деякий час тому мала місце прикра тенденція смерті внутрішньої флеші в Alesis Micron під час масового завантаження патчів за допомогою Sysexів. Не оминуло і мене…

Флешку клавишою я не форматував, хоча треба спробувати форматувати у самому КОРГІ.  Дядько Хапко саме цікаве те що не один  файл мп-3 не запускався, хоча лічильник на дісплее показува відлік часу але звук не відтворювався, після перезагрузки все пішло як треба.

я схиляюся до думки що це в тебе якийсь брак виробництва хоча сто відсоткової гарантії дати неможу. В мене Богу дякувати проблем немає.

Доброго дня. Перепробував загружати різний контент в корг па600 і ніяких глюків не замвітив окрім деколи якщо десь неспівпадають барабани то заводиться або тріщить . От тільки незнаю як активувати картку памяті мікро сд. А 

так інструмент нормальний крім клавіатари. Таке враження що запхали дешеву ямаховську 

клавіатуру. З мп3 файлами проблем небуло грає все.

 

 

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти