Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland JUNO-Gi
Roland JUNO-Gi

Навіщо шукати кращих демок? там і так багато інструментів демонструється

Все і там добре чути

Я викладу з кращою якістю.

 

Досить переконувати мене в чомусь. Я вже багато чув інструментів і знаю як який звучить

Ви перші почали. Це лише відповідь з моєї сторони :) ...

 

Інструменти з кожним роком вдосконалюються, може й не так стрімко як хотілось би але все одно стають потужніші по звуку та функціоналу.

 

Не все так однозначно.  Я вже наводив приклади, коли нові моделі дещо погубили по дорозі порівняно з старими навіть по функціоналу. Звук - ще неоднозначніше. Досить уважно проаналізувати розвиток обладнання за досить великий термін, скажімо, років за 20.

 

Не купляють нові моделі тільки ті хто немає грошей.

Я особисто кілька разів купляв колишні топові самограї. Серед них ніколи не було нових і ніколи Ямах. За решту людей говорити не буду.

 

Так я візьму собі 910 бо 900 слабша за неї

Можете назвати основні відмінності між 900 і 910, які, на Вашу думку, дозволяють стверджувати, що 900 слабша від 910?

 

Досить задавати безглузді питання

Досить відповідати безглуздими віжповідями.

 

Так БМВ 525 і досить вважається самим популярним автомобілем. На якому багато людей їздить по всьому світу. Але це не означає що він кращий за теперішні бмв

А можливо нам час означити поняття та критерії "кращості"?

 

Я все таки переконав? Чи ви й самі зрозуміли що порете гарячку на рахунок того що інструменти не розвиваються

А чому не 2гий. ))))))))))))

Ні, я лише мав на увазі результат вибору між третім б/у Тайросом та 910. Я вже вище писав про своє ставлення до Ямах.

 

В теперішньому світі ж нема тенденції до розвитку. ))))))))))))

Є, але не завжди в потрібному мені напрямку.

 

Тут є демонстрація стилів і звуків кетронів. Ну не всі звуки там звучать  http://www.musicforums.ru/klavishnik/browse_thread.php?bn=mfor_klavishnik&thread=1214480381&cpag=7

Акордеон і сакс тільки вартий уваги

 

Ось тут неочікувано полеміка прийняла цікавий поворот - сам би такого не сподівався.

У повідомленні від 25 Листопада 2011, о 14:48 ми наступним чином оцінили попередньо наведену демку

http://minus.lviv.ua/albums/audio/unclehaphap/mydemo/1040/

І що тут акордеон та флейта класно звучать, ???

Рівень інструменту Medeli. Розмазня якась.

 

А вже демку тут http://www.musicforums.ru/klavishnik/browse_thread.php?bn=mfor_klavishnik&thread=1214480381&cpag=7

оцінюєте так:

Акордеон і сакс тільки вартий уваги

 

Комізм ситуації полягяє в тому, що "Карусель" Фогеля в обработке Шахнова, яка звучить в топіку на МФ, та

http://minus.lviv.ua/albums/audio/unclehaphap/mydemo/1040/

є одним і тим же файлом, які залила там і тут одна і та ж людина :)

Я тут слухав не карусель фогеля а інші демки  http://www.musicforums.ru/klavishnik/browse_thread.php?bn=mfor_klavishnik&thread=1214480381&cpag=7

Про карусель фогеля не йдеться

Ви взагалі листали по цій ссилці демки? Їх там штук 10 як не більше

Чого ви так впевнені що я саме туж демку слухав що і ви виклали?

Я особисто кілька разів купляв колишні топові самограї. Серед них ніколи не було нових і ніколи Ямах

 

Агаааа)))). Тоді я зрозумів. Ви противник ямах. Все ясно, тоді нічого доказувати вам більше не буду

Ящо йому хочеться доказати то мабуть є

Чому ж не побалакати на цікаві теми... :)

 

Якщо б вам пропонували той же розхвалений всіма КОРГ М1 і МОТІФ ХС безплатно. (В подарунок) Щоб ви вибрали? Я би взяв МОТІФ

Якщо би в мене був Мотіф, то я би взяв М1. Або би подумав: нащо мені другий М1 :)

Я завжди стараюсь розширити вибір, а ви - звузити. Це дуже депресивно.

 

Машини теж не старіють, іх просто підварюють латають ремонтують та їздять далі.

А деякі навіть не гниють, деякі по 20 років на рідних компонентах вибігають (на моєму старенькому Форді Оріоні 93 р.в. ще рідні моторкрафтовські лампочки)

А деякі японці 80-х років для внутрішнього ринку мали навороти, які європейці почали в 90-х використовувати.

Непереконливий аргумент. Чому люди, які мають змогу купити Ланос/Логан/Чері, купляють б/у?

 

Зовсім не закоханий. Але мені в цьому інструменті звуки подобаються

От нарешті ключове слово прозвучало :) ...

Не все так однозначно. Я вже наводив приклади, коли нові моделі дещо погубили по дорозі порівняно з старими навіть по функціоналу. Звук - ще неоднозначніше. Досить уважно проаналізувати розвиток обладнання за досить великий термін, скажімо, років за 20.

 

Що тут можна губити ? скажіть мені?

В кожній нові моделі виробник знімає з них непотрібні функції які були в старих моделях, та добавлюють іншими функціями

З приводу звуку, ще раз говорю, що раніше семпли на інструментах не підчищали і не підрізали, тому і звучать вони трохи яскравіше в порівнянні з сучасними

Тоді не було можливості писати  скільки доріжок інструментів щоб вони заважали один одному

Бачу ви вже потроху починаєте погоджуватись зі мною

Згідно техніки, то раніше робили більш надійніше то це ясно в плані металу та ін.

Але зараз це не дуже вигідно бо все надійне коштує великих грошей.

Хто буде купляти ті інструменти по 8000 баксів. Ніхто Хіба люби які професійно займаються музикою. Дорогі студії. Але їх одиниці

Тому й пихають кругом дешеву пластмасу в клавіатури та в корпуси, і задешевляють продукцію

Але це не означає що в них звуки г..но

Ви взагалі листали по цій ссилці демки? Їх там штук 10 як не більше Чого ви так впевнені що я саме туж демку слухав що і ви виклали?

Бо то я їх всіх там викладав :)

 

Що тут можна губити ? скажіть мені?

Спілкування на форумі - це не тільки писання свого, а й читання та усвідомлення написаного опонентами. Я вже раз писав і наводив приклади. Будьте ласкаві уважно перечитати мої попередні повідомлення.

 

В кожній нові моделі виробник знімає з них непотрібні функції які були в старих моделях, та добавлюють іншими функціями

Можете назвати кілька непотрібних функцій і відповідні їм моделі інструментів?

 

З приводу звуку, ще раз говорю, що раніше семпли на інструментах не підчищали і не підрізали, тому і звучать вони трохи яскравіше в порівнянні з сучасними

Сергію, в технічну область не варто пхатись - то поки що не ваше. Не ображайтесь - суджу по тексту.

Їх якраз і підрізали, і точки петель ставили, і кросфейди між різними семплами ставили, і компресували - тоді пам'ять була дуже дорогою, от і мусіли викручуватись, вилизуючи кожен патч. І звучать більшість старих інструментів якраз "темніше", "матовіше", особливо ті, у яких 8-ми та 12-ти бітні конвертори. І звучать вони краще тому, що і конвертори ставились дорогі, а при масовому випуску - це недолік, от і ставлять копійчане барахло.

 

Тоді не було можливості писати  скільки доріжок інструментів щоб вони заважали один одному

Скільки доріжок? В М1 - 8 доріжок, в D20 - 8+1, в 01W - 16, К2000 - 16, ХР50/60/80 - 16.

 

Агаааа)))). Тоді я зрозумів. Ви противник ямах. Все ясно, тоді нічого доказувати вам більше не буду

Ні, я противник того, що мені не подобається. Зробить Ямаха щось з самограйок гідне - може і візьму.

ахах) от хлопці сцепилися)

Та нема ідеальних інструментів, шо колись, шо зара ні в роланда, ямахи чи корга...Є певні критерії, за яким вибирають той чи інший інструмент. Розумні люди з грошима, не купляють Оасіс за 70 000грн, а куплять фантом і мотіф, ну так би зробив я... (чи інші топові роб. станції), тому що кожний інструмент, має так сказати свої рецепти обробки сигналу чи семплу. А два рецепти  то вже краще. Чи ні?

Так шо хлопці, хватає вже каламутити болото по 20 сторінок туди-сюди. КОЖНОМУ СВОЄ! Ні Мерс ні БМВ не є погані, а ті хто згрошима мають їх двох ше і Лєксус. Так само і у всьому. Комусь блище одна техніка комусь інша. Комусь подобається артикуляуія в інструменті, хтось любить підчищений засепльований інструмент. Профі  грають шо на тих шо на тих. На вкус и цвет...

Тому давайте краще поможіть людині по Роланд Gi, а то тема одна, а розсосолення інше. Зробіть іншу тему "БАКЛАНКА КОРГА І ЯМАХИ", я думаю ця тема стане найпопулярнішою на сайті, і коли людина в гуглі напише корг чи ямаха, то буде вибиватись першим сайт - minus.lviv.ua))))

КОЖНОМУ СВОЄ ! ! !

а й читання та усвідомлення написаного опонентами

Впершу чергу ми УКРАЇНЦІ, які тут можуть бути опоненти, як і ви музикант, так і п. Сергій, тут йде обмін досвідом!

Давайте жить дружно ©

Бачу ви вже потроху починаєте погоджуватись зі мною

Я не є вам особисто перечу, а вашим твердженням, з якими незгоден.

Згідно техніки, то раніше робили більш надійніше то це ясно в плані металу та ін.

Але зараз це не дуже вигідно бо все надійне коштує великих грошей.

Хто буде купляти ті інструменти по 8000 баксів. Ніхто Хіба люби які професійно займаються музикою. Дорогі студії. Але їх одиниці

Тому й пихають кругом дешеву пластмасу в клавіатури та в корпуси, і задешевляють продукцію

В цілому погоджусь, але не тільки корпуси, але й електроніка страждає. І на R&D можуть зекономити. 8000 - це дорого та й таких інструментів не знаю.

 

Але це не означає що в них звуки г..но

Це вже залежить від одиниць виміру, критеріїв, смаків :) ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти