Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland JUNO-Gi
Roland JUNO-Gi

Вячеслав, "якісні фонограми" теж відносне поняття. Як хто буде Вас переконувати що на якому інструменті можна це робити, то попросіть щоб підтвердили це прикладами. Інакше знову почнеться флуд.

Для паписання якісних фонограм я вже вказав що найбільш підходить для цого.

В мене теж був мотіф ЕС, тому і раджу його.

Якщо для весілля то тоді корг 50, 500, 800. або пср 700, 710, 910 що більше подобається. з цього.

На 910 ще й можливо написати більш менш нормальної якості матеріал

Тільки не Роланд GW8. Цей інструмент для забавок вдома,  і тренування пальців.

Є ще самограй KETRON.

Але він дуже дорогий порівнянно з пср, 710, 910 тай мало хто ним користується в україні.

А як вам KORG PA3X? І самограй і звуки ніби нічого. От тільки ціна не дуже!

Є ще самограй KETRON.

Але він дуже дорогий порівнянно з пср, тай мало хто ним користується в україні.

У порівнянні з якою ПСР? І не так вже мало юзерів є...

От що цікаво... PSR-ки є в різній ціні, та і Ketron-ни є в різних цінових сегментах. Де ж можна так узагальнювати? Щось можна було б радити коли б був озвучений топікстартером бюджет.

Yura86Korg PA1x,2x,3x- це топові моделі самограїв від Корг, звукові модулі там від топових воркстейшенів, в РА1Х від Корг трітон, в РА3Х здається від М3

Yura 86 А як вам KORG PA3X? І самограй і звуки ніби нічого. От тільки ціна не дуже!

А як вам Yamaha tyros 3 чи 4? І самограй і звуки бомба

Я пропоную апарати по доступній ціні, а не супердорогі топові моделі

Звісно, бюджет не указаний.

Нема ні чого особливого в тих тайросах, не далеко втікло від серії S. Звичайно звуки трохи кращі, а от клавіатура та сама що й в усіх самограйках ямахя. А ще розміри, І ціна недуже відрізняється

А що розміри "Тайроса"? Виробник аж ніяк не розраховував що його мають пхати в "Жигулі" і їхати на весілля. Та і до цін претензії дивні. Те саме, що говорити що "BMW" класна машина, але чомусь дуже дорога.

Ігор Гарвас, я звами цілком згідний, але більшість знас працюе по весіллях і думаю володарам жигулів він буде не дуже зручний:)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти