Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland JUNO-Gi
Roland JUNO-Gi

Досить переконувати мене в чомусь. Я вже багато чув інструментів і знаю як який звучить

Якщо так то б\у вже краще тайрос 3 заказати зза бугра, як купляти бозна що.

Саме так. Я би купив третій Тайрос замість PSR910.

 

Морально старі інструменти в яких вже немає шансів на виживання серед сучасних інструментів

Це заклинання ми вже чули на початку бесіди. Нецікаво починати ще 20 сторінок писати :) Нормальні інструменти не старіютьвраховуючи теперішні тенденції розвитку.

 

Дозволите дати пораду?

Для того, аби полеміка на форумі була для всіх учасників (як пишучих, так і читаючих) корисною, треба викладати корисну інформацію. Так, нехай вона буде добряче приправлена суб'єктивізмом - це людини думаючої не проблема її відсіяти, але вона повинна бути і бути цікавою та корисною. Також потрібно вміти поважати факти та чужу думку (хоч частково)...

Деякі не так вже і давно. І що? В них через це немає жодного шансу? Їх можна купити без особливих напрягів. Половина світу на них грає.

Завтра 900 знімуть з випуску, якщо ще не зняли, післязавтра 910. Що тоді робити? Бігом купляти 920?

 

Інструменти з кожним роком вдосконалюються, може й не так стрімко як хотілось би але все одно стають потужніші по звуку та функціоналу.

Не купляють нові моделі тільки ті хто немає грошей.

Так я візьму собі 910 бо 900 слабша за неї

Досить задавати безглузді питання

Нормальні інструменти не старіють, враховуючи теперішні тенденції розвитку.

 

 

Так БМВ 525 і досить вважається самим популярним автомобілем. На якому багато людей їздить по всьому світу.

Але це не означає що він кращий за теперішні бмв

Пане Махно, а чи є  сенс вести дискусії ?

Людина "закохана" в Yamaha і по всьому...Зауважте,що нема жодної аргументованої підтримки в їх сторону.То чи буде сенс продовжувати ???  Хіба  для "життя" теми...Та тут тілько Yamaha ,а все інше -барахло...Пане Сергію, та завершуйте вже ті "співанки"...Насмішили вдосталь ...

Саме так. Я би купив третій Тайрос замість PSR910.

 

 

Я все таки переконав? Чи ви й самі зрозуміли що порете гарячку на рахунок того що інструменти не розвиваються

А чому не 2гий. ))))))))))))

В теперішньому світі ж нема тенденції до розвитку. ))))))))))))

Пане Махно, а чи є сенс вести дискусії ?

 

Ящо йому хочеться доказати то мабуть є

Якщо б вам пропонували той же розхвалений всіма КОРГ М1 і МОТІФ ХС безплатно. (В подарунок)

Щоб ви вибрали?

Я би взяв МОТІФ

Це заклинання ми вже чули на початку бесіди. Нецікаво починати ще 20 сторінок писати :) Нормальні інструменти не старіють, враховуючи теперішні тенденції розвитку.

 

Саме так їх продовжують юзати бо на нові нема грошей.

Машини теж не старіють, іх просто підварюють латають ремонтують та їздять далі. 

 

Людина "закохана" в Yamaha і по всьому...

 

Зовсім не закоханий. Але мені в цьому інструменті звуки подобаються

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти