Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland JUNO-Gi
Roland JUNO-Gi

Дядько Хапко,дякую за пораду. Але все ж таки може хтось розкаже щось про  Roland JUNO-Gi.

http://www.musicforums.ru/klavishnik/browse_thread.php?bn=mfor_klavishnik&thread=1310117621&pattern=*juno+Gi*&searchkey=1310150324#N1310150324

По крупинках треба шукати.

Я б його не брав. Краще взяти Roland Fantom S61 чи Fantom Xa.

pete fedyshyn

Ясно тоді сорі.

Але до речі, давніше юзав такий синтюк як Yamaha mm6, не знаю як її назвати, чи обрізка чи недорізка... вибачте, але то якась пародія на інструмент. Нагадує по звуку пср c550

Мені не сподобалось взагалі.

в мене була МО6. Звичайно краще за ПСР, але далеко не мотіф....

Ясно що мотіф, краще, але то для їншої музики а не для польки чи вальсу. Тут він слабий Звуки в нього аж дуже зализані та стерильні,

 

А в ПСР кошлаті та брудні? Ні, ПСРка не тягне на звукову хуліганку. Така сама зализана та стерильна, ще й дистрофічна. А от те, що Мотіф не для весілля - то мене трохи засмутило :(

 

Слухайте в моїх аудіозаписах 1 трек. Записував на весіллі на мінідиск, тому про зведення не говоримо

 

А з якого місця починати слухати і на що звернути увагу?

 

Я закинув кілька свіжих демок: http://minus.lviv.ua/albums/audio/unclehaphap/demo2/

От десь так би повинна звучати самограйка...

Все ясно з вами дядько Хапко. Якщо для весілля краще корг па 50, 500, або Мотіф, але аж ніяк не ямаха 910. 

Мені так здається що на цьому форумі у всіх корги, які дико всі захищають їх від будь якого пафосу в їхню сторону, тому й починається перескакування до мотіфів, бо то вже є супер інструмент який не можна хаяти

І тому розмова про 910 ігнорується як про добрий самограй

Добре живіть зі своїми коргами, більш не буду зачіпати

Все ясно з вами дядько Хапко.

Взаємно :)

 

Якщо для весілля краще корг па 50, 500, або Мотіф, але аж ніяк не ямаха 910. 

Еее, не пересмикуйте, я лише перепитав, чому Мотіф для весілля не годиться, а 910 годиться. Про Корги не згадувалось...

 

Мені так здається що на цьому форумі у всіх корги,

Не у всіх, в т. ч. і в мене, якщо мова йде про PA. Припускаю, що розподіл між "класичною японською трійкою" є майже рівномірним. По більш екзотичних девайсах статистики нема. Думаю, що їх вельми небагато.

 

які дико всі захищають їх від будь якого пафосу в їхню сторону, тому й починається перескакування до мотіфів, бо то вже є супер інструмент який не можна хаяти І тому розмова про 910 ігнорується як про добрий самограй

Це просте протиставлення твердженню, що ПСР910 - ідеальна :)

 

Добре живіть зі своїми коргами, більш не буду зачіпати.

У мене нема Корга. Як мені бути?

 

Не ідеальна а цілком задовольняє потребу хорошого самограя, в порівнянні з іншими в цій ціновій категорії.

Як інструмент який годиться для гри в одиночку.

Як інструмент в якого кращі звуки в ціновій категорії самограїв

Цього досить, ци можна далі перечисляти?

Не ідеальна а цілком задовольняє потребу хорошого самограя, в порівнянні з іншими в цій ціновій категорії.

 

"Не ідеальна, але цілком задовольняє потребу в хорошому самограї". Отак згоден.

 

Як інструмент який годиться для гри в одиночку.

 

Згоден.

 

Як інструмент в якого кращі звуки в ціновій категорії самограїв

 

Категорично не згоден.

 

Цього досить, ци можна далі перечисляти?

 

Дискусія починає бути результативною, то чому б і не продовжити?

Тоді назвіть мені ще самограй в такій ціні в якого звуки кращі як в 910

Я не говорив що вона ідеальна

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти