Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland JUNO-Gi
Roland JUNO-Gi

Інструмент буду купляти б\у , за кордоном, є можливість, тому бюджет тут приблизний -1200$.

Yura 86 Нема ні чого особливого в тих тайросах, не далеко втікло від серії S.Звичайно звуки трохи кращі, а от клавіатура та сама що й в усіх самограйках ямахя. А ще розміри, І ціна недуже відрізняється

Шановний Юра 86, ви хоча б раз дотулялись до клавіатури тайроса 3 або 4. Напевно ні разу. Лише в інтернеті на картинці бачили?..))))) 

Клавіатура там стоїть якраз сама крута, така ж сама як на MOTIF XS. напівзважена з легенькими клавішами, на якій грати одне задоволення

А щодо звуків, то там такі саксофони що навіть в мотіфі таких жирних немає. І це стосується всіх живих інструментів на тайросі.

Це корги не далеко стоять від серії S. Тобто майже наздоганяють. Доводилось грати навіть на 800

Ціна відрізняєтся? Авжеж. Рівень другий зовсім. Може хто цього не відчуває, то тут вже не свої нюанси.

Мені вистачило пограти на тайросі 3. 2 години для того щоб зрозуміти що то за апарат

За 1200 баксів б\у можливо багато чого підібрати особливо за кордоном

Так, підтримую вас Сергій, на мою думку там діійсно одні з найкращих, а то і може найращі звуки живих інструментів, краще тільки може зіграти софт, і то не всюди. Ну і власне сам живий інструмент. Правда в мене зара таке враження, що на ті живі інструмент людям....все синтетичне їм подавай...(Роблю висновок з  вподобань теперішньої молоді...)

Але ціна...це вже інше питання...Про авто тут вже згадувалось)))

Я дуже люблю старі американські стилі...Джаз, Блюз і т.д і єдиний для мене мінус, який я почув, це те що включно до 3-ого тайроса, звуки фортепіано вже заїждженні, вони ше з пср 730-их...не мінялись...

В четвертому Тайросі, почали шось закидувати з Motif XS...

Богдан Нестор, серед яких конкретно інструментів в Тайросі одні з найкращих звуки живих інструментів? Чому не уточнюєте, чому знову загальні фрази? Коли  йдеться про найкраще імітування живих інструментів,  то в мене виникають асоціації з Motif XS, Kurzweil PC3, Clavia Nord Stage, Korg Kronos.

Сакси, флейти, акордеони, кларнет. браси, скрипки, гітари.

Синтетичні звуки теж суперові є. Перечисляти не буду

В мотіф ХС не все є, що є в тайросі 3.

Мотіф більш заточений під попсу. Тайрос для джазу, блюзу. Тому й інструментів більше живих

Хлопці, дайте собі спокій, людині потрібен інструмент бюджетом 1200$

А я чомусь ямахограї впізнаю здалека ,чи то ПСР чи С ,чи тайрос...

Знаєте багато професійних аранжувальників які користуються Тайросом? Я ні одного. По сабжу - 1200$ це бюджет на самограй + воркстейшн?

п. Ігор Гарвас

Пан Сергій вже перечислив інструмент(ну гітари там не такі вже ж ідеальні, а духові то так!), тому аргументуватимему силкою.

Як будете мати час то передивіться http://www.youtube.com/user/TyrosYamaha

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти