Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустика Кості Нєдєльського - відгуки
Акустика Кості Нєдєльського - відгуки

Доброго дня, шановні форумчани. Недавно мені довелось послухати акустику, зроблену одним з наших львівських майстрів - Костею Нєдєльським. Коротко розкажу характеристики.

Отже саб.

18 дюймів робить сам (частина комплектуючих фірмова, решту доробляє сам) - 1500 Вт

Топ

15 дюймовий Селейшн, 8 дюймовий Селейшен і драйвер на шовковій подвижці - марку не сказав.

Потужність комплекту - 2500 Вт та тиск 134 Дб. Запевняє лінійність звучання, оскільки вся акустика замірялась приладами (виробництво знаходиться в Інституті акустики, то такі кімнати для замірів там є). Мені досить сподобалось і хотів би дізнатись думки наших форумчан. Можливо, хтось таки мав справу з подібного роду акустикою від майстра.

Володимир Куцик, якщо хочете почути справжню авторитетну і аргументовану думку по цьому питанні, створіть аналогічний топік на цьому, авторитетному ресурсі: http://www.vegalab.ru/forum/forumdisplay.php/58-Профессиональное-оборудование-звук-свет.  Думаю Вам дуже чітко дадуть відповідь. Сам нічого не буду говорити про роботу даного майстра з етичних міркувань, бо К.Н. знаю "дуже добре" з року так 1979-го. Подані вами характеристики поки що  не під силу до виконання ведучим виробникам про аудіо обладнання. Всі добрі професійні  драйвери (BMS, JBL, Beyma, RCF, EV, B&C, Fane)  мають титанові мембрани. Мейлар (шовк), це більше в аудіофілів-"сектантів". Та і півторакіловатних RMS 18" динаміків нема в  вищеперелічених світових грандів звуку. Див.: http://www.usspeaker.com/homepage.htm   Щодо використання Celestion, то це взагалі цікавинка. Їхня спеціалізація - гітарні динаміки, все решта для асортименту. Це те саме що басовий Marshall - ніби є, але на ньому практично ніхто не грає. Чи гітарний Ampeq - ніби і є, але хіба для наявності.

Драйвери він використовує фірми BMS, RMS 18 ( якими він так гордиться) грають (суто на мій дилетантський слух) на фірмові 700-800 ват (а по чистоті звуку краще з фірмою не порівнювати, щоб жаба не давила) , так не спорю, дроту там намотано на 1500 ват, але результату .....??????, про СELESTION  пан Ігор висловився дуже точно - добавити нема що, а от саму акустику він робить, як на мене, хорошу, якщо ви купите хороші динамічні голови, драйвери і т.д., а в Кості замовити під то "начиння" акустику - результат може вийти хороший......

Правда тут треба враховувати ще один аспект - ціна, адже якщо сума вищеозначеної оборудки буде такоюж ну чи майже такою ж, як вищезгаданий девайс в рідній "обгортці", то краще взяти фірмову акустику і нашо лишній геморой...........

В принципі, якщо вас цікавить бюджетний, але потужний і відносно якісний звук, то можна брати і ту акустику на компонентах СELESTION, але мусите добре орієнтуватись в цінах на акустику і супутні продукти, Костя "високо" цінує свій талант.... Можете переплатити.....

Драйвери BMS (одні з найкращих!) в поєднанні з головами Celestion це як кермо Ferrari до авто Ланос. Тут навіть без імхи. Нема тут ніякої економії. Ви думаєте всі роблені АС які є на форумі в "продажному" розділі погано звучать? Там їх ціла зграя і ціни на них, це майже лише ціна компонентів. Напишіть до власників чи вони продані, відповідь буде поясненням чому я не раджу  інвестовувати кошти в неліквіди. Як би вони добре не звучали. Тепер всі все продають, майже ніхто нічого не купує. 17 травня в Дрогобичі анонсований семінар, то є унікальна нагода почути правильний звук, а не розповіді про нього. Треба вірити своїм вухам, а не гарним байочкам. Колеги, не  уподібнюйтесь до Буратіно на Полі Чудес.

А я шо , шо я ?)))) я так і сказав

<Ви думаєте всі роблені АС які є на форумі в "продажному" розділі погано звучать? Там їх ціла зграя і ціни на них, це майже лише ціна компонентів. Напишіть до власників чи вони продані, відповідь буде поясненням чому я не раджу  інвестовувати кошти в неліквіди.>

Я являюся продавцем такого "неліквіду" http://www.minus.lviv.ua/blurb/kolonky/S/985 не можу сказати нічого аж такого поганого про свою акустику, але нічого доброго також . ГРАЄ і то ГОЛОСНО) А решта є до чого прикопатися. Платив за неї 5 років тому 1000$ зараз віддаю за 5000 грн і брати ніхто не хоче:) Тому, на власному досвіді переконався, що жодний самопал не зрівняється з фірмовою акустикою, навіть середнього класу. Правильно п. Ігор сказав про 17 травня, я надіюся, послухати той Live-x хай навіть китайського виробництва, і якщо мене влаштує все, взяти його собі і не парити  голову з тим, який динамік на який міняти в самопальній пачці.

P.S. Знаю багато кого, хто хотів "зекономити" за рахунок саморобної акустики, і нікого не знаю хто тим задоволений, ну крім самих тих так званих ВИРОБНИКІВ. Тому не повторяйте чужих помилок!

Шановні колеги (тут я звертаюсь до тих хто має вже певний досвід за плечима) а порадьте нам "зеленим" на яку акустику варто звернути свою увагу?????????Задачі для озвучки :,живий звук в приміщенні і на відкритому повітрі, вагою так наприклад кіловат на канал.Бажано вказувати конкретні моделі конкретних виробників.Дєкую

за увагу

Подивись фірму QSC, моделі є різні, для різних задач. Дивись топи к12 та саб к10. Правда ЦІНА, але воно варто своїх грошей.

Роман, запропонований варіант QSC Богдану ніяк не підійде. Йому потрібно кіловат на сторону, а в К-серії хіба підсилювачі мають подібну потужність. Саме смішне що і на 8" динамік. На 12" мідбасові динаміки, навіть якщо й неодимові, то мають максимально 300Watt  RMS. Хоча про  К-серію відгуки доволі схвальні. Звісно на вулиці щось ними "продути" дуже важкувато, навіть при підтримці саба. В залі 100-150 осіб можна забавити. Богдан, подивись на топи на двох 15", вони є в асортименті всіх ключових виробників. Там і буде справжній кіловат на сторону.  Ну і саби.

п. Ігор а якщо конкретніше на що дивитись ? І яке співідношення саб-топ має бути по потужності? Спасибо
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти