Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустика Кості Нєдєльського - відгуки
Акустика Кості Нєдєльського - відгуки

Дякую всім за відгуки.

У моєму випадку думаю варто переробити свою акустику. Оскільки являюсь власником динаміків JBL 130 JBL 115 та MAG (низовий 600 Вт). Всі акустичні пачки саморобні - 3 пари. Напевне варто замовити нормальні пачки - ЖБЛ упакувати в один кабінет і маги поставити в нормальний саб закритого плану. Ну і звичайно замовити добру начинку у майстрів під ті пачки щоб вирівняти АЧХ.

Що форумчани скажуть на такий варіант

Думаю, простіше буде купити трьох полосний Mag або Еміненс, і звучати буде краще ніж твій саморобний JBL. А взагалі оптимальним варіантом буде вірити тільки своїм вухам і нікого не слухати

ДіДжей Юра, а що таке триполосний Еміненс? Тут про такий щось і не згадується: http://www.eminence.com/pro-audio/  

Володимир Куцик, щоб щось Вам відповісти, то потрібно знати конкретні моделі динаміків які в вас є. Бо що таке JBL115  ні я, ні Гугл не знаємо.

п.Ігор перепрошую за зїзд з теми.Більше так небуду

п. Володимир думаю ви прийняли правильне рішення, врахлвуючи те що динаміки вже є і продати їх щоб вкласти гроші в готову акустику досить складно ... то зробити з них акустику в майстра буде оптимальний варіант , от тільки яб динаміки різних моделей в одну "пачку" би не пхав .........

А ще скажіть для яких задач вам потрібна акустика , якщо для халтур під фанеру і самограй то  має хватити з головою ,хоча думаю більш авторитетте товариство висловицця з цього питання більш аргументовано , але я зробив би саме так.

Все вірно говорить пан Ігор. Отже конкретні моделі динаміків.

JBL  E-130

JBL JRX115 - лише динаміки з комплекту.

MAG M1554

Акустика використовується по весіллях (половина репертуару на живо - половина фонограми) і деколи на озвучення концертів. 

Під всю акустику використовую 2 блоки 2SC 2450 та Берінжер Повер 2500 . 

Мікшерний пульт Ксенікс 2222 FX - сама слабкіша ланка 

Еквалайзер ULTRAGRAPH FBQ-PRO FBQ3102 з гарною функцією кросовера на саби

Драйвера П-Аудіо

Якщо "в живу"мається наувазі під самограй , то думаю того має хватити , але всерівно х часом захочеться кращого , так що робіть акустику і одразу шукайте покупця на неї , рано чи пізно хтось тай купить а тоді вже можна шукати "ідеал" звучання..... а от блок берінжер я би поміняв вже.....

Самограй використовується рідко

Драм машина роланд Р-5 дві гітари та я на двох клавішах + чарівний жіночий голос

Всього 4 чоловік

О то в такому випадку ,напевне для того щоб добитись якогось видатного звучання ,потрібно щось посущєственнєє......Але всерівно поки не продасте те що є за щось нове думати неварто

А взагалі вам ваше теперішнє звучання подобається?

В першу чергу не подобається пульт. Часто так буває що іншим музикантам настроюю апарат - попробувавши їхні пульти одразу замічаєш різницю (мекки та соундкрафти).

Преампи мікрофонні ще так витримують критику а от загальне звучання грязнувате. трохи верхня середина в пульті задерта. Приходиться все вирівнювати еквалайзером. Ну і  пульт  таки дає добрий рівень шуму в акустику.

Акустику пробував на різних пультах і скажу що все таки ДЖБЛ має приємний звку

130 це середина

115 гарна нижня середина 

Маг працює в діапазоні 50-120 Гц

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти