Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустика Кості Нєдєльського - відгуки
Акустика Кості Нєдєльського - відгуки

Ну пульт для "живяка" однозначно має бути кращий, як би сказав п. Ігор Гарвас весь сетап має бути рівний по класу........А от акустика , тут я пропуную порівняти те що ви маєте з апаратом вищого класу і вирішити на якому рівні ваше звучання і чи влаштовує воно вас чи ні і якщо ні то визначити преорітети до чого потрібно стремитись, доречі завтра в дрогобичі буде презентація Войса , чудова нагода для того щоб поріваняти те що є з тим що може бути,сам планую там бути, правда є ризик ,боюсь що після того як послухаю ті Войси свої  Еміненсе захочеться втопити ))))))

І ще повторюсь , як що ваші динаміки запакувати в норомальну акустику і то все правельно відфільтрувати . результат може вийти доволі пристойний ,не еталон , але непогано...

Кабінети робили майстри а от фільтрів на динаміках для того щоб вирівняти ачХ не має.

От і хочу новіші кабінети та дати майстру на заміри акустики з подальшою роботою над фільтрами.

Я почув що у Вас Еміненси . В мене теж був цей Девайс (Дельта). От тільки вони мені не сподобались - дуже крикливі.

Володимир Куцик, як на мою суб'єктивну думку, то для хорошого саунду Вам потрібно топи 2"+2х15" біамп, хороший саб і акустичний процесор. В вашому мікшері є майн інсерт?

В мікшерному пульті є 2 стерео аукс шини. Хотів би дізнатись який акустичний процесор Ви маєте на увазі. 

=топи 2"+2х15" біамп, хороший саб і акустичний процесор=

А навіщо там біамп?????

Так в мене також дельти , звуком недовольний але поки нема грошей на щось дійсно гідне , то буду мучився.....

Володимир, я не знайшов в Бехрынгера 2222-го Ксенікса. Дайте посилання.

http://beat.com.ua/product_info.php?products_id=2860

посилання на мікшер

В тому посиланні нема конкретних характеристик. На сайті виробника я не знайшов. А акустичні проци: Ashly Audio Protea;   DBX DriveRack;  http://www.peavey.ru/catalog/?id=4840 і багато інших. 

Я комутую еквалайзер через main insert. При такій комутації нема шумів, як при послідовному з'єднанні мікшер-еквалайзер-підсилювач. Використовую Y-подібні кабелі. Такі як до компресорів.

п Ігор ви певно непомітили моє питання тому повторюсь , що таке біамп як його використовувати і що він дає ,тільки сильно нематюкайтесь ., на моє ділітантське питання

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти