Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустика Кості Нєдєльського - відгуки
Акустика Кості Нєдєльського - відгуки

Тоді на підсилювач іде чистий + оброблений сигнал. Бо в мене на пульті нема ручки МІХ яка могла б посилати суто оброблений сигнал

Ручки посил і возрат думаю цьому не зарадять

Треба думаю міняти пульт. Вже і прегледів Soundcraft MFXi 12

http://www.soundcraft.com/products/product.aspx?pid=156

Думаю можливо знайдеться Б/У. Чи вибрати Soundcraft MPMi і зовнішню обробку.

Біамп-це коли в топі 2 входи (поокремо на динаміки, без фільтрів). Тобто з 3смугового кросовера (аналогового чи цифрового) високі, середина і низ подається на окремі підсилювачі. (Це так грубо і по-простому).  Вбудовані фільтри в АС (це фактично ті ж пасивні кросовери) це бюджетне рішення. Ними важче боротися з інтерференцією, які би там не були фільтри другого, третього, чи четвертого порядку, ніж як це вирішується акустичним процесором.  Роздільна подача сигналу набагато ефективніша і якісніша, ніж розділення пасивними фільтрами, щоб там хто не говорив. IMHO. В професійному звуці тільки так розділяється спектр. Крім того за допомогою процесора є  більше можливостей для регулювання. Задається затримка сигналу, бо НЧ звук має фізичну властивість розповсюджуватись повільніше. Тому щоб звук був компактний і чіткий, верхній спектр затримують. За допомогою параметричних еквалайзерів прибираються фідбеки, чого при допомозі графіки без втрат неможливо зробити. В багатьох процесорах є на борту аналізатор спектру і генератори, так що під'єднавши вимірювальний мікрофон, можна візуально бачити АЧХ тракту і оперативно її змінювати. Є готові фабричні пресети для опреділених АС і підсилювачів. Є можливість набрати юзер пресети різних залів і зберегти їх у пам'яті. Є можливість блокування доступу через код. І т.д. і т.д.

Тут ціни на пасивні кросовери (фільтри): http://www.loudspeakersplus.com/category/CXVR/Crossovers-/1.html  розроблені фірмою з залученням професійних інжинерів і конструкторів-акустиків. Це при промисловому виробництві такі ціни! От і подумайте скільки має коштувати "майстровий" індивідуальний фільтр до "ваших" динаміків і часто-густо "ваших" колонок?

Дякую за змістовну відповідь , що б я без вас робивнезнаю , а які саме процесори мають в собі аналізатори спектру , так щоб не берінжер і так щоб  ціни не кусались????

Ігор Гарвас, я мав на увазі купити готову акустику 3-х полосну Вінницьку або МАГ, і буде звучати краще ніж саморобний Джібіел.

В мене колега хотів з економити купив динаміки , заказав із них у "знатного" майстра зробити колонки.

Майстер зробив - колега не міг нарадуватися, так йому звук подобався. Аж поки я йому не приніс готову колонку на тих самих компонентах із магазину.

Включили на один канал від майстра на інший із магазину. Колега аж за голову зловився. За тиждень часу все продав...

Щоб вирівняти АЧХ  до погрішності 1-2 db, потрібне дуже дороге обладнання, про що взагалі мова... 

 

 

ДіДжей Юра, я прекрасно зрозумів про що йде мова. Просто я категорично проти неконкретики. Вказуйте конкретні моделі, буде зрозуміло всім.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти