Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Файл не пройшов модерацію...
Файл не пройшов модерацію...

Вітання( з повагою) до модераторів та форумчан! Ось яка історія...Спілкуюсь з іншими музикантами на іншому сайті.Звичайно,ділимось мінусами.Багато я там закинув,але мені ,здається,який потрібно взяти для нас досвід.Наприклад,кинув я мінус,але він не є "фірмовий",добрий,якісний і мені пишуть"Ваш файл не пройшов модерацію" і я не ображаюсь,бо альтернативою буде "фірма",а не моє брязкання..і ту "фірму" сам візьму,дякуючи користувачам,на озброєння.З величезною повагою ставлюсь до п.Назара Рибака,п.Юрія Бульбаха,чарівної пані Світлани Скасків та до інших "бойцов невидимого фронта"(без образ!).Може,я написав не в "тему",то видаліть цю "тему"...Хоча Вам не хочеться нікого образити(розумію),але на сайт потрапляє багато дублів да і "сміття".Перепрошую,може,я не зовсім правий...Ще раз до всіх з повагою-Василь.

Все вірно написано і про  сміття теж. Лише ті хто бездумно закидають дублі і різного роду "інструменталки",  форум не  відвідують. ("Нє царскоє ето дєло..."). Так що, як казав Леонід Макарович: "Маємо..." 

На 100 відсотків згоден з п.Ігорем Гарвасом!"Нє царскоє ето дєло".Шановні модератори!Видаляйте "сміття" сміливо! У Вас є всі повноваження!Хтось буде ображатись-дамо гідну відповідь.Я ж кажу,що мені приємно відвідати сайт,де "фірмові" мінуса.Тобто, там тебе поважають.З великою повагою ставлюся до аранжировщиків.Але ,буває,на нашому сайті"Що пан склепав..."аби "прославитись.Тому модераторам,як кажуть,і карти в руки.Сміливо!На свій розсуд-і вперед!Я Вам довіряю!

Да ось сьогодні приклад,тільки недавно завантажено"Піду втоплюся.."Миколайчука,але цей мінус завантажений п.Назаром Рибаком у 2009 році.З таким  "натхненням"скачує народ,але це не вина людей.Видаляйте "нафік" дублі,шановні модератори,чи Вас вже нема?!А то так все толерантно,що хай йому грець!

Мінусовка - це файл музичної композиції, в якій відсутній будь-який інструмент  або вокал. По суті, це неповна композиція. 

Мінусовку можна використовувати, наприклад, при навчанні співу, або репетиції тієї або іншої пісні, не змушуючи музикантів постійно акомпонувати наживо.

Так само, під мінусовку можна виконати улюблену пісню в хорошій компанії, з друзями.

Мінусовки часто використовують у виступах КВН, ресторанах, святах, випускних і т.п.

http://www.minus.lviv.ua      о може дати іншу назву інструменталка львів ау ого ой ой ой ..... можливо я чогось не розумію.... я ще не музикант вчуся навіть .....насваріть мене..

http://en.wikipedia.org/wiki/Backing_track

Насварим, не розумничай, всі знають що таке фанера. А що до сміття на порталі, то його потрібно чистити, і повірте, ця нудна робота займає багато часу, кожен мінус потрібно переслухати, а вони можуть відрізнятися тональістю, інструментарієм, структурою, якістю, бітрейтом (це я в захист модераторам), але як би там не було, шановні модератори працюйте.

Ще додам :

1. Потрібно розбіратись з існуючими дублями і, власне, дублі, повидаляти.

2. Заборонити заливання дублів на сайт. При невиконанні вимоги - банити.

3. Модерувати залите. Без жалю видаляти технічний брак, інструментали.

А ще можна додати кнопку "Ахтунг!", якою можна пожалітись модераторам на залите барахло...

Для інструменталок створити окремий розділ, але українські інструменталки. Бо якщо я почну заливати Вангеліса та Лондонський симфонічний, місця мало буде.

Так-так, а я доб'ю балканською музикою... :) ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти