Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Файл не пройшов модерацію...
Файл не пройшов модерацію...

То може вже почнем.

Можна почати - я таким чином буджу модераторів :)

Респект. Будити, щоб не розслаблялись.

Ростислав, як завжди, чітко окреслив ситуацію і варіанти виходу з неї. Про бан порушників без попередження тільки підтримую! При реєстрації ознайомитись з правилами ресурсу зобов'язані всі.

Звичайно зобов"язані, адже нашару отримують багато шикарного матеріалу. Тільки чомусь мало хто любить читати,тільки качати. Навіть подивитись на форумах про що питають.Підкажіть як зробити ось те  і те, бо мануал читати нудно. Тому потрібно народ вчити.

Залив два файли. Качайте, бо завтра вже не буде :))

І я один. Доречі за 3год. скачали 40разів. Лондонський симфонічний оркестр, саундтрек до фільму Відважне серце.

В свій захист хочу сказати, що стараюся все робити правильно, вже не порахую скільки разів писав одним і тим самим людям, що спершу повинно бути прізвище виконавця, а потім імя, а на другий день знову те саме. Російські пісні заливають також одні і ті самі користувачі, пишеш і не доходить, назви виконавців скорочують (Зінкевич В.), таке враження що дуже сильно кудись спішать і не встигають пару літер дописати. Модераторам потрібно зробити кнопку (БАН), тоді буде лекше, два попередження і хвата.

І хочу звернутися також до всіх решта модераторів, розумію, що багато хто на роботі чи можливо зайняті чимось іншим, але я дуже рідко бачу когось з модераторів у користувачах ONLINE крім себе.

Що встигаю - то виправляю!

Дякуєм Назар, за важку працю. Видаляйте сміття надалі.

Запитання до модераторів:

чому видалено файли, залиті Романом Співаком та мною, але залишено:

http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%AD%D0%B4%D0%B4%D0%B8%20%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%82-%D0%A2%D1%80%D1%83%D0%B1%D0%B0/rec/14361/

http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%86%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB/rec/14363/

Я визнаю, що зробив це спеціально та з провокативною метою, аби повидаляли все, а не тільки Романове та моє.

Хочу на сайті мінімального порядку, твердої руки і рівних прав для всіх.

Сам не знаю, для чого мені то все, так як фанер не качаю і при певному пересиленні можу на то все забити...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти