Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Файл не пройшов модерацію...
Файл не пройшов модерацію...

А давайте проведем конкурс на найбільшу кількість дублів? :)

Тон і вигляд ресурсу задають самі користувачі. На цей момент все виглядає банально просто: заливається все підряд і перетворюється непоганий портал на смітник. Без звичайного адміністрування не обійтись. На мій превеликий жаль позиція модераторів, а їх кількість чималенька  - п'ять осіб (якщо я не помиляюся) невідома. Відома позиція Назара і Юрка. Решта хто -"весільні генерали"? Напис  модератор   в профілі дуже навіть зобов'язує. Цікаво чи цією темою ми до них достукаємось. Дуже вже мені цікаві позиція і погляди на це питання п.п. Світлани Скасків, Володимира Киселика, Павла Мамонова. На мою скромну думку єдиний вихід - попереднє модерування файлів які заливаються. От як це здійснити технічно і взагалі чи можливо здійснити, я відразу признаюсь що незнаю.

Я готовий взятись за модерування...

Така готовність в мене викликає велику повагу і щире захоплення, Ростислав. Але і хотілось би почути тих, від кого залежить порядок на порталі на даний час. І не як звіт, чи що, а як висловлення бачення ситуації в цьому асректі і можливі шляхи виходу з даної ситуації.

Ігор Гарвас. По перше я плюсів не заливав і не збирався; по друге мені на рейтинг начхати; і по третє яще раз повторюся що гамна всякого до хрена яке наші так звані модератори не можуть викинути, а хороша інструментальна музика (навіть не Українського автора) припаде до душі всім. І я абсолютно згоден з Ростиславом Фіциком що до його пропозиції. А таких як зараз модераторів на сайті не треба

Ні, я все ж таки проти інструментальної музики. Її у світі є дуже багато і коли ми спробуємо її усю тут акумулювати, то буде як у рекламі  - "ты ж лопнешь, деточка"...

Є гугл, є файлообмінники, є торенти...

А деточка сказала: "Ты налей и отойди". Так що...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти