Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Файл не пройшов модерацію...
Файл не пройшов модерацію...

Хочу на сайті мінімального порядку, твердої руки і рівних прав для всіх.

 

Я також так хочу!

"Просьба добавлять фонограммы только хорошего качества.Минуса плохого качества будут удаляться".Приємно читати таку цитату на сайті,де гостюю я.Нічого не маю ні до кого...Стільки "суне" на сайт неякісних речей(дивився недавно).Кожному своє...Трошки відійду від теми,тому що хочу подякувати тим людям,які завантажили якісний матеріал,бо він мені стане у пригоді.Велике спасибі! З повагою-Василь.

Назаре! В тебе є для цього всі засоби :) ...

Я залив класні і нструменталки А модератори їх видалили, хоча скільки на сайті є всякого лайна.Розберіться панове модератори.

Володимир Яворський, Ви залили мінуси чи плюси? Бо поняття "класна інструменталка" надто неконкретне. А з іншого боку, то ж модератори і слідкують за порядком на порталі. Тобто за дотриманням правил.  Такщо...

Інструментальну музику, які мінуси... а того гамна що є дофіга на сайті не видаляють, і не думають що людина витрачає свій час щоб поділитись хорошою музикою з іншими.Мало того що видаляють. то ще і рейтинг падає, отак

В такому разі панове, давайте пропонувати створити на порталі розділ "Інструменталки".

Я тільки "ЗА". Та й з плюсами треба щось робити. Бо ті файлообмінники не є чимось хорошим,та і часу займають.

Є пропозиція вичистити дублі та всяке барахло, а на місце, що вивільнилося, заливати плюси, але з умовою: мінімально низький бітрейт (80-96), моно. Такі параметри дозволять зберегти баланс між якістю та розміром файла.

Інструменталки в окремому розділі. І ні в якому разі не комерційні!!!

Володимир Яворський, Ви порушуєте правила ресурсу і ще висловлюєте своє невдоволення. Це портал для мінусів. Якщо ж маєте бажання бачити тут плюси, то потрібно просити адміністрацію про можливість їхнього розміщення і зміну правил. Щодо файлообмінників, то давно користуюсь Яндекс-"Народ". Залив там кілька сотень плюсів. І не для себе любимого, бо маю все в систематизованій фонотеці, а для користувачів minus.lviv.ua i vkmonline.com. Кожні 45 днів треба проводити просту процедуру і все. А ні, то поставте собі сервер і їх туди залийте. Тоді такий важливий для Вас рейтинг дивись і зросте))). Щодо пропозиції Ростислава, то висловлю своє бачення. Якщо мені не зраджує пам'ять, то саме через це "завалився" plus-msk.ru. І пропав миттєво! (я про розділ мінусів). Хоча не впевнений що так було. Старожили МСК, або хто в темі, то хай мене виправлять, якщо це не так. Не в тему топіка, але мушу з гіркотою визнати що портал не виконує одну з задуманих функцій - місце для спілкування, обговорення яких новинок і взагалі спілкування на навколомузичні теми. Тупо привалює споживацька тенденція - побільше і пошвидше зкачати. Я вже говорив що цінність ці всі мінуси мають все меншу і меншу. Ціниться вміння співати, грати на музінструментах, писати і аранжувати музику. Та і тему топікстартеру було слід створити в розділі Відгуки про роботу порталу. Вільне спілкування, це дещо інше. більш близьке до флуду.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти