Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Побажання до нової версі. порталу
Побажання до нової версі. порталу

Якщо є кнопка "Видалити тему", то може, якщо немає - ні :-)

Зробіть можливість логуватися не тільки з головної сторінки. У мене є підписка на теми і я бажав би відповідати в темах простим кліком по лінку, а доводиться вертатись на головну сторінку, логуватись і шукати топік...

В принципі, можна після логування кнопкою браузера "Назад" повернутись до тої теми і натиснути F5, але загалом зауваження цілком слушне, підтримую.

Дуже би було зручно бачити розділи та теми виділеними кольором, шрифтом чи іконкою при наявності нових повідомлень з часу останнього відвідування.

1. Не присилати користувачу на пошту нотифікацію про його ж пост - тільки про повідомлення від інших дописувачів.

2.  Лічильник відповідей зменшити на одиницю і відлік постів починати з нуля: автор написав повідомлення - кількість відповідей 0, наступне повідомлення - 1 і так далі. Зараз же ми бачимо, що для новоствореної теми кількість відповідей стоїть 1, хоче ніхто автору ще не відповідав.

Власне, кнопку "ВИДАЛИТИ ТЕМУ"  я поки що незнайшов :-(
 

Я особисто за те, щоб такої кнопки і не було. Вже декілька раз описував, чому саме. Неактуальну тему можна "закрити" не видаляючи, тобто зробити неможливим дописувати нові повідомлення. Для цього слід написати комусь з модераторів. Я точно не відмовлю і не проігнорую. Якщо тема складється з двох повідомлення автора "Продаю трубу" і "Продав!", то модератор таку тему вб'є при нагоді, або вона сповзе в кінець. Але якщо тема має 2 таких повідомлення: "Продам трубу за 100 долларів" і "Продано за 95" - то я за те, щоб така тема залишалась.

Про нотифікацію я також вже писав. Бісить конкретно, бо жере час.

Я так подумав, може користувачу дати можливість "закривати" тему? А модератор якщо побачить, що вона "бєсполєзна", то вб'є, а якщо "полєзна" - то лишить.

Юрій Бульбах

Кому конкретно? Топікстартеру чи будь-якому? І взагалі на те й є модератори щоб слідкувати що закривати, що відкривати, що видаляти.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти