Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Побажання до нової версі. порталу
Побажання до нової версі. порталу

ОООООО! Яка цікава і недоречна річ. В кожного в аватарі: звідки - Україна. Я мабудь вражескій лазутчік, бо в мене ніц не пише. Логічніше щоб вказувалось місто з якого є дописувач. І так вже скажу відверто, що не до вподоби мені оті реєстрування під тими ніками з латинських літерок і ціфірок. Але як кажуть новый папа: в нас демократія. Хотілося б лишень щоб більша була активність на форумі.

>>в мене ніц не пише

То в профілі заповнюється, у вас поле "Країна" не заповнене. А на форумі, згоден, краще вказувати місто, малоймовірно шо якийсь москаль тут буде активно "присутствувати".

І слово "Звідки:" під аватаркою не варто писати, бо як пише Львів чи Н.Розділ, то ясно шо то місто, а не політичні погляди.

Не знаю, чи вже піднімалось це питання (перечитувати нема часу), але щоб був повноцінний форум, повинна працювати функція цитування повідомлення, чи висловлювання, чи навіть якого слова. І взагалі дуже незручно відписувати не бачачи теми. Деколи доводиться відкривати в новому вікні і підглядати. Несерйозно це! Щось ще хотів... забув... Ага, нема можливості побачити вже готове, але невідправлене повідомлення. Не знаю як хто, але я користуюсь такою функцією. 

О! Потрібно, коли посилаєш "вдогін" повідомлення, то щоб приєднується до попереднього. Звісно, коли хто інший в той момент не написав перед тобою. А то якось недоречно виглядають два, а поінколи і три повідомлення одного дописувача. По часі відправлення зрозуміло, що прийшла яка свіжа думка до світлої голови, або щось пригадалось. Як оце мені:)))). Зі шклєрозом, я гадаю, воно ніц спільного немає. P.S. Адміни, соррі що бомбардую різними причіпками, але боюсь що після свєт пам'ять буде троха не та  і не зможу всьо то оповісти.

...тобто редагувати своє повідомлення, так?

м... не знаю що і сказати .... напевне тіьки в мене така проблема : не все відображається в інших браузерах крім Мозілли Ff. (Opera v9.51 , Google Chrome, IE 8. Наприклад : в IE 8(і в IE 7 та ж проблема була) не відображається скролінг(полоса прокрутки), в Google Chrome та Opera не відображаються кнопки "Відповісти" і "Надіслати", але відображається полоса прокрутки :))) при переписці ... щось не розумію що відбувається. З іншими сайтами все норм. Може в когось є аналогічні трабли ? Може якась вірусня ??? (антивірус NOD32 обновлюється регулярно, перевіряв весь комп, вірусів немає, або NOD їх просто не бачить)... Мозілла FireFox вроді найбільш коректно працює ... [*я просто холодний*] :)))

Аналогічна  ситуація, заходжу тільки з Мозілли.

Internet Explorer 7.0.5730.13 Скрол є. Кнопки працюють. Викладіть скріншоти екрану, де є проблеми і скріншот версії браузерів.

 

Було б непогано бачити партитури для хорів, зокрема церковних. І як можна знайти мінусовки класичних пісень

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти