Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Побажання до нової версі. порталу
Побажання до нової версі. порталу

По форуму - якщо є не одна сторінка в темі, прохання виводити сторінки не лише внизу, а вверху.

Будо б добре, якби сторінка якось автоматично обновлювалась, тобто щоб було видно, що прийшло повідомлення, без оновлення сторінки вручну!

На рахунок форуму. Деякі повідомлення вже застарілі, тобто інструмент вже проданий чи куплений, а люди далі звертаються до користувача, який залив повідомлення. Я пропоную щоб повідомлення існувало наприклад 1 місяць, а потім видалялося, якщо інструмент не продався чи не купився, тоді можна щераз подати оголошення, там більше що воно буде першим в переліку. Так буде менче бардаку на форумі!

На рахунок "продажної" гілки я цілком згідний з Назаром. Ще в мене така думка, що раз це відділ продаж на форумі музикантів, то вимагати, щоб прописували ціни за обладнання і інструменти які бажають продати. А що приховувати? Я так скажу, що музиканти як продають, то по досить поміркованих цінах. Тай причини зрозумілі: не підійшло, або "виросли" і вийшли на вищий рівень. А хто хоче заробити, то вперед на комерційні дошки оголошень зі своїми цінами "по домовленості". Може жорстко, але принципово. Не хотілось щоб сюди почали навідуватись "бариги"зі своїми "некризовими" цінами. Це така моя думка. А ваша, колеги, по цьому міркуванню?

В інформації про користувача не зазначена дата реєстрації, як було на попередній версії. Це, на мою думку, зле.

Категорично проти того, щоб викидати теми через місяць. Часом протягом продажу може виникнути цікава дискусія, яку корисно буде почитати і після продажу речі. Навіть якщо це діалог типу "Продам мікрофон за 100 баксів" "а за 80?" "Продано" - теж корисно, бо якщо мені мікрофон потрібен, то я можу скласти враження про пропозиції, які бувають і на скільки можна торгуватись. Щодо бардаку, якщо тема неактуальна вона все-одно буде на 10-20 сторінках і нікому заважати не буде, а при потребі свого цільового користувача знайде. Можливо просто зараз або з часом розділ Продаж потрібно буде поділити на підрозділи "Синтезатори", "Акустика" і т.д.

Щодо цін, абсолютно згоден з Ігорем, набридло, коли пропозиція без ціни, потім 5 питань про ціну - і тиша... Пропоную правилами для продажної гілки передбачити вказання ціни і, можливо, ще якоїсь інформації, не вказав - модератор попередження в лічку, не помогло - викинув нафіг, неодноразово - бан, переєструвався - блок по кукі, вміє стирати кукі - блок ip, вміє користуватися безкоштовними проксями - збираємося Ромко, я, Назар, Ігор і йдем бити морду :-)

А можна, коли відкриваєш виконавців на якусь букву, щоб була кнопка "розкрити всі"?

Тобто щоб показало відразу всі пісні всіх виконавців, Бо якщо я хочу все передивитись, то трохи боюсь тицяти мишкою стільки разів, ше сайт поламаю.

Як відкриваєш виконавця, пише,наприклад. -Валевська, Валевська Наталія, Валевська Наталя, не простіше зробити просто призвіще і ім,я? Наприклад, Валевська Наталія?

Було би дуже добре, якби на фото чи відео можна б було залишати коментарі!

Прочитив міркування Назара і теж гадаю, що якщо на "барахолці" після повідомлення тема піде догори, то не конче їх і видаляти. Й так неактуальні пропозиції впадуть на "дно".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти