Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Побажання до нової версі. порталу
Побажання до нової версі. порталу

Та повідомлення модераторам не треба спеціального, є розсилка свіжих мінусів, та й в календарику можна зайди за вчорашнє число і подивитись. Проблема хіба в тому шо часу тра море. А його нема. Тим більше сезон зараз...

>>потрібно впорядкувати спочатку каталог по виконавцям, то наприклад є і Ротару Софія і Ротару і Софія Ротару і Ротару С. Модераторам спочатку потрібно зайнятися цим й прибрати дублі категорій, а потім вже вести розмову про дублі файлів. Повірте коли Ротару Софія буде одна, то й дублів менше буде

Між іншим, каталог вже хтось видно чистить, Ротару одна, а дублів не менше:-)

Якщо ви уважно подиветесь то Ротару не одна

Ротару вже поправив, а Ротару /Шао Бао мабуть мусить залишатись.

Ротару вже поправив, а Ротару /Шао Бао мабуть мусить залишатись.

А що в них багато композицій разом? На мою думку варто перенести до Ротару тільки в назві або коментах вказати що шао-бао

Було б добре, щоб для користувача вказувалось якщо він є online (на форумі, на сторінці з мінусом, в "друзях" і т.д.).

В редагуванні мінуса кнопку "Внести зміни" потрібно продублювати зверху, а то заходиш поправити назву і тра скролити донизу щоб зберегти, а то довго.

Бажано в формі для заливки мінуса зробити окремі поля для прізвища та імені, а якщо ні, то під полем "Виконавець" написати "Вказуйте спочатку прізвище, а потім ім'я"

 

Потрібно заборонити користувачам створювати нові жанри при додаванні мінуса, вже є жанри "Приймачек іва,", "Зорепад-dance".

Було б добре поправити підписку на нові повідомлення в темі щоб не приходило мені на пошту повідомлення, коли я щось напишу. Бо виходить трохи туповато: щось у форумі напишеш, а тобі зразу на мило лист приходить, ніби я не знаю, шо я то написав:-)

Отже, повернемося до мого запитання: Чи може автор на форумі САМОСТІЙНО ВИДАЛЯТИ неактуальні теми?
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти