Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Побажання до нової версі. порталу
Побажання до нової версі. порталу

Юрій Бульбах

Не хочеться втягуватися в дебати, але навіть несуттєва річ, така як інша літера в назві самого файлу, або в тегах і ви отримаєте по F4 не

ерБќw9QД®ьї)Л=gн›T?Ї4Ш¦Oy@90ЁіђgЙфиZ—у7Ѕ»Їой«ШЃ

а

ерБќw9QД®ьї)Л=gн›T?Ї4Ш¦Oy@90ЁіђgЙфиZ—у7Ѕ»Їoй«ШЃ

різницю побачили?

Я ж не пропоную порівнювати весь вміст документа. Берем в різних місцях одного файла кусочки наприклад по 10 символів. І шукаємо входження цих кусочків в інших файлах. Якщо хоч один з кусочків повторюється - фтопку. Всього-навсього  тра вирахувати якої кількості символів достатньо і скільки кусочків брати.

о поміняти на о було дуже хитро, але я використовував не візуальне порівняння, а пошук, так що різницю помітив:-)

Я ж не пропоную порівнювати весь вміст документа. Берем в різних місцях одного файла кусочки наприклад по 10 символів. І шукаємо входження цих кусочків в інших файлах. Якщо хоч один з кусочків повторюється - фтопку. Всього-навсього  тра вирахувати якої кількості символів достатньо і скільки кусочків брати.

В яких місцях??? ви визначилися? І взагалі порівняння бінарних файлів провидиться по хешу MD5, але теоретично можливе співпадання хешу в різних файлах. Навіть якщо написати скрипт який буде відкидати ID3 теги(з початку (ID3v2) і в кінці (ID3v1)), і порівнювати сам поток mp3, то процес буде занадто довгим, а уявіть навантаження на сервер (завантажити в пам'ять навіть 2 файли розміром по 3 Мб)

А про завантаження живої людини, яка має знайти і прослухати всі дублі, коли користувачі неправильно вказують назву і автора ви подумали? База мінусів повільно і впевнено перетворюється на помийну яму, в якій швидко знайти потрібне нереально. Навіть при такому автоматичному відсіюванні залишиться ще достатньо роботи для людини. Комп'ютери хіба не для того придумали, щоб допомагати людям?

Про MD5 дискутувати не буду, в цих питаннях ви просунулись дальше ніж я:-)

Жива люди, якщо вона музикант і їй медвідь на вухо не наступив, може визначити якість по першим акордам, не потрібно оцінку якості покладати на машину. І ще я скажу, замість того щоб дискутувати, потрібно впорядкувати спочатку каталог по виконавцям, то наприклад є і Ротару Софія і Ротару і Софія Ротару і Ротару С. Модераторам спочатку потрібно зайнятися цим й прибрати дублі категорій, а потім вже вести розмову про дублі файлів. Повірте коли Ротару Софія буде одна, то й дублів менше буде

Справа не в якості перших акордів, а всього мінуса. Перші акорди можуть бути якісні, а далі - задавка. Крім того, тра перевірити чи то бек чи не бек. Так що обмежити прослуховування першими акордами не получиться.

Поки будуть впорядковуватись категорії засруться файли. А дублів менше не буде, бо навіть якщо всі категорії будуть впорядковані, хто заборонить користувачу ввести Софія Р.

Так що, якщо процесору каву на контакти не налили, нехай би допомагав людям.

Про перші акорди я сказав як наприклад. Впрорядкокувати категорії можна паралельно і простіше зробити перевірку на наявність тієї чи іншої категорії(виконавця) ніж перевірку на вміст файлів

Щодо паралельності згоден. Файли все-одно доведеться порівнювати, мінуси бувають з беком, з програшем, з якимись паузами, в різних тональностях, ремікси всякі. Відповідно доведеться якщо не слухати то принаймі промотувати щоб зрозуміти шо то залили. Потім брати вже залиті мінуси  і прослуховувати на предмет ідентичності з залитим. А залитих може бути штук 15 - та ж Ротару, пісня Край. Навіть після чистки 5-7 мінусів цієї пісні мабуть залишиться. І кожного разу, коли черговий умнік залиє "Край" доведеться то всьо знов прослуховувати.

Я навіть більше скажу, мінус може бути просто суперовий, але коли він жметься з аудио в mp3 то деякы програми можуть різати або початок, або кінець. А щодо умніків, що заливають дублі, то в мене пропозиція при додаванні файлу, має відправлятися повідомлення модераторам про доданий файл, тоді можна буде оперативніше проводити чистки. Да  і ще, на мою думку не повинно бути 10 варіантів пісні, бо є такі мінуса - писані на PSR-340 і які є на сайті, то не добре, я розумію що людина хоче поділитися своїми здобутками в написанні мінусів, але це можливо зробити використовуючи ресурс сайту частково, з використанням файлообмінників. Максимум має бути 3-4 варіанти пісні

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти