Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи ризикнули б ви купувати старі ретро-девайси за немалі гроші з метою працювити на них?
Чи ризикнули б ви купувати старі ретро-девайси за немалі гроші з метою працювити на них?

Шановні користувачі сайту та колеги,ця тема створена за рекомендацією модератора SHARIK,бо він як у воду дивився і передбачав подібний сценарій,всі обговорення,які були в коментарях до товару продавця Presto,сам продавець швиденько і благополучно  видалив)).

В цій темі пропонується обговорювати старі ретро-девайси,які варті уваги і які на вашу думку абсолютно не варті уваги,а також висловлювати свої думки з приводу маркетингових,в окремх випадках не правдивих описах до свого товару не добросовісних продавців-бариг з метою попередження ошуканьства і впарювання колегам не якісних,старих та морально застарілих приладів.

В моєму випадку,що стало причиною написання даного поста.На сайті є продавець Presto.Стиль продаж даного продавця дуже специфічний,щоб продати свій товар,він як правило надає йому міфічних,неіснуючих параметрів і нічим не підтверджених хвалебних слів на рахунок якості та міцності,іншими словами просто і нагло обманює колег.Кілька днів тому,він пропонував аналоговий мікшерний пульт Zeck PD 8-12,розповідаючи,що кращого пульта в принципі в світі не існує,що навіть не кожна дорога цифра йому рівня.Кілька колег спробували йому пояснити,що він не правий,в тому числі:п.Богдан Іванишин (адмін),п.Андрій Тимочко,Володимир Соколюк,Zoriy.Прошу звернути увагу,мікшер 1993 року випуску,коли Presto було задане питання,що робити,якщо такий старий пульт вийде з ладу,він сказав щоб всі мовчали і навіть не сміли щось казати погане про пульт і що пульт так зпроектований і має такі якісні деталі,що не може бути зіпсутим ще зо 20-ть років(на хвилиночку,виходить пульт працюватиме 50 років без поломок?)На мою думку,такий старий пульт взагалі не вартий уваги,тим більше за 900-950$,це абсурд.А сам Presto скуповує за кордоном за копійки різний мотлох на якому вже давно там ніхто не працює,а лиш намагаються за пару долярів здихатись такого мотлоху  і хоче під виглядом(на його брехливу думку) нано технологій,впарити нашим колегам 30-ти літній мотлох,який не відомо ще скільки пропрацює.Подальші дії Presto,він дочекався,щоб всі обговорення зникли з видимої сторони сайту і швиденько видалив об’яву.Слушне питання до пана Presto,як називаються такі ваші дії?І питання до колег,що ви думаєте відносно такого 30-ти літнього пульта,купили б на постійну роботу за 900-950$ і чи існують пульти з 50-ти річною роботою без поломок?

Сьогодні Presto хотів впарити динаміки,теж фірми Zeck,де в підписі до товару було написано,що динаміки кращі за любі динаміки EV і впринципі кращі за любі динаміки взагалі(лиш тільки вдуматись,як величезна маркетингова думка Presto,занесла в другосортні всі інші динаміки світу))).Було задане слушне питання:"а чим вони кращі?"В свою чергу пан Андрій Тимочко написав:"Якщо на то пішло і ви кажете що ці динаміки кращі,зробіть заміри АЧХ,SPL,чи то лиш так щоб комусь їх впарити?"Наступні дії Presto,він просто і безсоромно швиденько видаляє об'яву. https://ibb.co/DbtShWR  А далі,щоб замести сліди і видиму частину коментарів на сайті зробити якнайшвидше невидимою,на сайті з'являється активний учасник і всім підряд починає дякувати)). https://ibb.co/BBK9pcF  Шановний Presto,ви не перший в таких діях)),на сайті вже був схожий користувач,який дуже погано скінчив,будь ласка,не повторюйте поганих помилок.Стосовно динаміків,на мою думку вони теж є настільки дрєвні,що навіть корпуса розвалились,а продати то ж треба)).І до речі,по моїй інформації,фрма Zeck приблизно останні 15 років займається лише приладами HI FI.Прохання до адмінів,пана Богдана та пана Сергія,звернути увагу на манеру продажі своїх лотів п.Presto,бо дуже часто в його об'явах багато не правдивої та прикрашеної інформації і дуже часто він подає її некорректно,а коли йому наголосиш на брехні,"замітає сліди",ніби нічого й не було)).Шановні колеги,а що ви думаєте з приводу таких динамиків,дійсно вони найкращі в світі,чи просто потрібно їх комусь впарити аби здихатись?))

Вже один користувач ходив по "подібних слідах", із ніком "stage light", теж полюбляв подібні маніпулятивні описи, "дякування", видалення лотів... Колеги продавці, будьте тактовні що до описів товару, бо на сьогодення мало хто вірить у міфи, люди хочуть конкретики, а такі "міфо-хвалебні" описи стають причиною тролінгу, який виправданий звісно! А щодо приладів фірми Зек, особисто не знаю, не доводилось його колупати, хоча від багатьох чув що "Зеку", "пают оди" ще більше ні "пувермейту. На кожен товар свій купець. Щодо ціни за 900 $ - чи я б купляв? Ні звісно!, Але це, що до мене, можливо я 10 раз не правий...

Пане Богдане,дякую за вашу точку зору відносно мікшера 1993 року випуску,а також за виховну роботу з продавцем Presto та подібними любитилями не правдивого маркетингу.Заради справедливості хочу зазначити,що даний продавець мабуть зробив певні висновки і немає такої агресивної реакції і впертості,яка була від забаненого із ніком "stage light".Коли все робиться по правилах,то на сайті порядок,тиша і спокій)).

Гнила тема.., але по- 1.Кожен має право свій вільний вибір. 2. Реклама не є тех.параметром чи стандартом щоб довіряти завжди на 100%. 3. У звуці тобто у якості звуку крапки над '' і'' давно розставлені і питання віку девайсу це завжди було і є особистим (подобається беру б/у як ні то неберу) конкретно Zeck робив добрі речі і це визнано.

Когда жаба хвалить своє болото,але і клепку треба мати і думати головою, а не очима чи вухами  коли слухаєш чи читаєш такі об'яви.

І до ворожки не ходи,відомо,що для бариг ця тема гнила...))Саме для того,щоб кожен з колег міг зробити собі правильний,ненав'язаний ніким вибір,ця тема і створена.Бо почитати рекламу де-яких продавців,складається враження,що вони вважають всіх лохами,тому йдеться про те,щоб не писали лишнього і перебільшеного.Знову ж таки,для чого говорити,що кращих мікшерів як Zeck,якісніших і непідвладних часу годі і шукати-утопія.Чи стверджувати,що динаміки Zeck,найкращі в світі і їм рівних немає-брєд.А хтось з колег,хто має невеликий довід і не має змоги проконсультуватись у більш досвідчених колег,повірить і поведеться на такі брєдні. Стосовно фірми Zeck,нічого там видатного немає.Звикла німецька фірма,на початку 2000-х їх викупили іспанці,які згодом перекваліфікували напрямок розвитку в сферу Hi End та Hi Fi.

Дуже важко у наш час не піддатись рекламі і тверезо мислити головою,а ще як мало фінансів в кишені,завжди є спокуса щось купити дешеве та сердите)),тому є надія,що для таких колег ця тема теж стане в пригоді,хоч частково стримає від "солодких слів" бариг.

Хлопці Zeck дуже класна фірма і звучить якісно і шикарно. Так звичайно це вже старі речі але варті уваги. Чи пропрацює даний пульт ще з 10 років то все залежить від везіння. Але звучать вони реально класно. Працював колись на таких пультах. Дуже хороші. І ще мав колонки Dynacord pfe 150. Це був пасив а потім взяв трьох полосні Зеки то зеки звучали краще і були дешевшими. І ще. Зеки ніколи не мали своїх динаміків. Вони комплектували свої колонки Рцф або войсами. Хіба що свої лейби ліпили zeck. Але що до фірми то реально хороша і надійна. А що до ціни це вже друга справа. Знаю людину яка продає такий же пульт Zeck pd 8-12 і по ходу за 700 чи навіть за 650&. Реально вартий уваги. Хто не слухав то раджу послухати хто ще працює на пасиві. Добрий і надійний. А вибір звичайно за покупцем. Але в першу очерідь люди послухайте цей апарат а потім вже висловлюйтесь.

Трішки не по темі, но суть така сама!))) В минулому 98 році працював я в одній команді на Yamaha psr 520, а паралельно нам колектив на par 510, яку вони прописали гарним діском (ласковий май.....) і класна польчка! Мені здавалось що це дуже крута клавіша! В 99 покинув попердню компанію і створив свій гурт, з вибором клавіші все було зрозуміло но попалас нам psr 530 (510 ми не змогли найти)! В 2003 році ми рішили в колектив добавити ще одну клавішу, і тут нам і попалась довгоочікувана 510! Но задоволення було недовгим, коли ми 530 і 510 на рипитиції штовхнули лобами і побачили що 510 і тембрами і стилями просто відстій з 530, розчаруваню просто небуло меж, за 5 хвилин пройшла ейфорія яка тривала не один рік! Звісно ми ситуацію трішки потім виправили! Кинули midi кабель і 510 грала ткмбрами 530, тай чотири стилі прописали в 510 знаново під тембра 530! В кінці кінців ми з 510 тільки й використовували отих самописаних 4 стилі, і ще помоєму два медлячки!! При першій нагоді ми 510 спихнули! Так дочого я веду, все пізнається в порівняні, а то я колис грав, чи чув, в мене колись був......... це не порівняння, і тим паче не характеристика! Якщо в вас був і ви його здихались, то вже він вас чимось невлаштовував!?? Хіба крутий апарат ви просто спихнули б і взяли щось гірше!?? Тай взагалі вуха всіх різні, тому сильно тим пачи щужим довіряти не слі, (вкусові вподобання всіх різні). Тому правильно як колеги висловлювались, зе заміри, і тоді можна порівнювати!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти