Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи ризикнули б ви купувати старі ретро-девайси за немалі гроші з метою працювити на них?
Чи ризикнули б ви купувати старі ретро-девайси за немалі гроші з метою працювити на них?

Шановний Presto,я вам дякую за вашу суб'єктивну і зацікавлену в плані продажу та далеко не професійну точку зору.Але і її(вашу точку зору),на відміну від вас,бо знаєте лише своє,я теж поважаю і вона теж має право на життя,як і думки таких же бариг як і ви.Але послухайте й мою)).Те,що ви скуповлюєте старі прилади за кордоном за копійки від яких збавляються європейські чи американські діджеї чи прокатні компанії,прибираючи в старих захламлених підсобках ні для кого немає секретом.Дивує інше,як ви намагаєтесь їх впарити нашим колегам,видаючи їх за неземні нано технології,приписуючи їм казкову якість з витривалістю 40-50 років без псування та неперевершеність в звучанні.Скажу чесно,я б в житті не купив такі старі девайси,ще й за такі гроші бо:1.Бачив і чув краще.2.В світі за них давно забулись і викинули на металобрухт або впарили вам.3.Такі девайси то лотерея і білет в один кінець.І попрошу не скиглити і не вигадуваи,що вас хтось ображає чи спеціално портить вам імідж на сайті,а просто поважати мою думку і думки мільйонів,в тому числі і адміністрації даного сайту,які різняться і не співпадають з вашою думкою,думкою бариги,якому тре здихатись лахміття і заробити чи відбити потрачені кошти.Хочете заробляти на лахмітті,то заробляйте,але не нав'язуйте свої ідеї/інтереси іншим.Колеги повинні мати вільний вибір і мені здається,завдяки таким темам вони його мають.Я хоч і маю в своєму парку аналоги(вашому дрєвньому і простому як двері Цеку далеко до них),для мене в приоритеті все ж цифра.Чому,то вже говорено-переговорено і розмова не в даній темі.

Я ще раз повторюю. Я нічого нікому не впарюю .Я ціную думку кожного... Я продаю хороший товар і кожен товар має свою ціну в залежності від стану. Я констатую факти. І порівнюю, як і всі розумні музиканти... Що краще і що гірше. І тема оголошення мого була порівняння Zeck Pd8-12 z powermate 1000-2, 1000-3/ А не з цифрою за 2000 - 3000 EURO і більше. Яка у Вас є? І чому Вас так заділо це питання...?Чому ж це?  Вам ж явно славно всі пояснили що zeck pd8-12 краще за Powermate 1002-1000-3. І доказали це. Дякую Вам за рекламу Zeck pd8-12. Покупець подзвонив ще один сьогодні...Дякую.  Хто бажає купляє і більшість має ці девайси і задоволені і дякують за рекомендації. Спродали дінакорди і купили Zeckpd 8-12/  Я не допущу пане kobzarryslan щоб за девайс Zeck pd8-12 вважали за лахміття. Це неповага до самого себе...Це не припустимо...Хороший товар швидко продається...Приїхав, послухав, відкрутив, закрутив,протестував немає проблем... Тільки має бути порядок у всьому...

Єдине,в чім я погоджуюсь-що має бути порядок у всьому,особливо раджу вам слідкувати за кожним сказаним словом у ваших де-яких об'явах,бо 99,9% продавців на сайті дотримуються правил порталу і адекватності в описах досвоїх товарів,на відміну від вас(що стосується описів).Особисто мені нічого доводити не потрібно,я маю свою думку,якщо я вважаю,що Zeck pd8-12-це старе лахміття із ризиком сьогодні-завтра замовкнути навіки,то це моє право,але на відміну від вас,я своєї думки нагло і назойливо не нав'язую нікому.І для мене той же простий цифровий Midas MR18 є ціннішим,ефективнішим і краще звучащим,ніж Zeck pd8-12,хоча порівняння цих двох девайсів абсолютно не корректні.Я не розумію,чого ви так "наїжились"?Реклама вашим чудо-девайсам з європейського смітника зроблена,до вас повалила клієнтура і встала в чергу-радійте і рахуйте виручку.В чім проблема?А те,що люди мають свою думку,смаки та вподобання,так це ж нормально.Я повторююсь мабуть вже в мільйонний раз-не нав'язуйте своєї точки зору з піною біля рота,не видавайте своє бачення за істину і аксіому і ніхто вам й слова не промовить,бо завжди є як мінімум дві сторони медалі.Прохання до адмінів,пане Богдане і пане Сергію,не закривайте будь ласка тему,в подальшому ще можуть бути обговорення і інших ретро-приладів.Дякую.

Вам козаки напевно краше обмінять телефонами і переговорити вдвох по даній темі,одне питання, не хочу піднімани тему по якості звуку тут думки і " запахи" у кожного свої,але поясніть цінову політику між powermate 2 і zeck,якщо останній кращий то чому цінова політика не на його боці(маю на увазі ціна zeck менша і на порядок) і не тільки в нас в Україні,можливо треба звернутись до виробників і пояснити.І був би вдячний співрозмовникам якби було б менше "пилу на губах" бо серед нас є Музиканти які і мені і Вам годяться в батьки і читати деякі фрази ну зовсім не "смачно",ми ж всеж носії культури.

Я перепрошую колег за підвищений "пил на губах",дійсно трохи підвищений тон,ще раз перепрошую і роблю diminuendo)).

А я тепер зроблю crescendo < пане  (kobzarryslan)!!!!!Як ви смієте створювати псевдо теми старожилам ,старшим користувачам, продавцям з досвідом тут грубити і обзивати баригами Ви хто такий? Ви звідки вилізли? За кого ви себе ввжажаєте? Що ви корисного зробили для країни? Ви ще тицяєте і порівнюєте свій Mr18  z Zeck pd 8-12.  Це так як Opel без двигуна i  rolls royce@ в повній комплектації.

 А ви пане Вячеслав добре підмітили на рахунок ціни. Чому так дешево...? Як воно багато краще... Значить ціну треба підіймати до 1500 EURO, якщо дивайз краще за powermate 1000-3 і у ідеальному стані!!! Я займуся цим питанням...  Я думаю колеги мене підтримають... От тепер  дійно ціна вартує даному девайсу 1500 EURO!!!  Ні я не барига, пане kobzarryslan.  І поставимо ми ту ціну  ака заслоговує даному девайсу!!! І ціна 1500 EURO za Zeck pd 8-12 - абсолютно оправдана буде!!! Далі буде...

Не подобається термінологія барига,будь ласка,перепрошую кого образив,нехай буде продавець,але зараз ви,пане Presto,себе поводите не належним чином.Форум для того,щоб створювати різні теми і обговорювати їх з усіх сторін,при цьому незалежно,чи ви на сайті 1 день,чи 10 років і тим більше,чи ви звідкись "вилізли",чи як нормальна людина зареєструвалися.А саме головне,щоб не було "монополістів однієї думки", нав'язоної назойливо і брутально,щоб не було однобокого поклоніння  ідолам-девайсам.Крім того,ця тема,рівно,як і будь-яка інша,створена для обговорення,а не для з'ясовування стосунків і не для того,щоб ви,пане Presto,тут на всіх кидались,хто має іншу думку,відмінну від вашої.Якщо я не правий,нехай мене поправлять. PS:Далі  просив би,будь ласка,чітко по темі і конкретно,звісно,якщо є що сказати реально корисного для колег,на з'ясовування стосунків не відповідатиму.Дуже вдячний всім,хто приймає участь в обговоренні чи просто читає тему.Всім здоров'я та усіляких гараздів.

Вітаю усіх читачів форуму.По темі хочу доповнити ,користуюсь активним мікшером Zeck profiller 1000,тобто 2х 500 на 4ом.З дінакордом не порівнював але звучить чудово.Також хочу сказати добре слово про легендарні динаміки Electro Voice 15L,15B,i 15l proline, їх дуже важко знайти в гарному стані.Їх звучаня не зрівняти з сучасними виробами.Ще користуюсь старою німецькою акустикою фірм: HK audio LP15 ,Krapf sound systeme MK500,теж надійна якісна. На рахунок підсилювачів довгий час користуюсь кількома Electro voice cps2,це те саме що Electro voice q66 і Dynacord s1200- старі але якісні і надійні
Vitalikomaha - все сучасне - це суцільний шлак. Навіть сучасні діти якісь взагалі неякісні.))) Це жарт, звичайно. Те що Ви десь колись почули якийсь новий бюджетний звук - не означає що все нове неякісно звучить. Чи можливо Ви переслухали всі сучасні акустичні системи від дешевих до ультрадорогих? Є старі ЗБЕРЕЖЕНІ(ключове слово) колонки, підсилювачі чи пульти, які звучать якісно, є нові колонки які звучать якісно. Правда є невеличкий нюанс - у всього є свій ресурс, яке б надійне воно не було, воно старіє. І знайти ЗБЕРЕЖЕНІ екземпляри дуже важко. п.с. Як каже мій друг "стара баба, стара машина - то все до сраки". Це знову ж таки жарт,але правди в ньому більше ніж жарту.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти