Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи ризикнули б ви купувати старі ретро-девайси за немалі гроші з метою працювити на них?
Чи ризикнули б ви купувати старі ретро-девайси за немалі гроші з метою працювити на них?

Шановний Presto,я вам дякую за вашу суб'єктивну і зацікавлену в плані продажу та далеко не професійну точку зору.Але і її(вашу точку зору),на відміну від вас,бо знаєте лише своє,я теж поважаю і вона теж має право на життя,як і думки таких же бариг як і ви.Але послухайте й мою)).Те,що ви скуповлюєте старі прилади за кордоном за копійки від яких збавляються європейські чи американські діджеї чи прокатні компанії,прибираючи в старих захламлених підсобках ні для кого немає секретом.Дивує інше,як ви намагаєтесь їх впарити нашим колегам,видаючи їх за неземні нано технології,приписуючи їм казкову якість з витривалістю 40-50 років без псування та неперевершеність в звучанні.Скажу чесно,я б в житті не купив такі старі девайси,ще й за такі гроші бо:1.Бачив і чув краще.2.В світі за них давно забулись і викинули на металобрухт або впарили вам.3.Такі девайси то лотерея і білет в один кінець.І попрошу не скиглити і не вигадуваи,що вас хтось ображає чи спеціално портить вам імідж на сайті,а просто поважати мою думку і думки мільйонів,в тому числі і адміністрації даного сайту,які різняться і не співпадають з вашою думкою,думкою бариги,якому тре здихатись лахміття і заробити чи відбити потрачені кошти.Хочете заробляти на лахмітті,то заробляйте,але не нав'язуйте свої ідеї/інтереси іншим.Колеги повинні мати вільний вибір і мені здається,завдяки таким темам вони його мають.Я хоч і маю в своєму парку аналоги(вашому дрєвньому і простому як двері Цеку далеко до них),для мене в приоритеті все ж цифра.Чому,то вже говорено-переговорено і розмова не в даній темі.

Я ще раз повторюю. Я нічого нікому не впарюю .Я ціную думку кожного... Я продаю хороший товар і кожен товар має свою ціну в залежності від стану. Я констатую факти. І порівнюю, як і всі розумні музиканти... Що краще і що гірше. І тема оголошення мого була порівняння Zeck Pd8-12 z powermate 1000-2, 1000-3/ А не з цифрою за 2000 - 3000 EURO і більше. Яка у Вас є? І чому Вас так заділо це питання...?Чому ж це?  Вам ж явно славно всі пояснили що zeck pd8-12 краще за Powermate 1002-1000-3. І доказали це. Дякую Вам за рекламу Zeck pd8-12. Покупець подзвонив ще один сьогодні...Дякую.  Хто бажає купляє і більшість має ці девайси і задоволені і дякують за рекомендації. Спродали дінакорди і купили Zeckpd 8-12/  Я не допущу пане kobzarryslan щоб за девайс Zeck pd8-12 вважали за лахміття. Це неповага до самого себе...Це не припустимо...Хороший товар швидко продається...Приїхав, послухав, відкрутив, закрутив,протестував немає проблем... Тільки має бути порядок у всьому...

Єдине,в чім я погоджуюсь-що має бути порядок у всьому,особливо раджу вам слідкувати за кожним сказаним словом у ваших де-яких об'явах,бо 99,9% продавців на сайті дотримуються правил порталу і адекватності в описах досвоїх товарів,на відміну від вас(що стосується описів).Особисто мені нічого доводити не потрібно,я маю свою думку,якщо я вважаю,що Zeck pd8-12-це старе лахміття із ризиком сьогодні-завтра замовкнути навіки,то це моє право,але на відміну від вас,я своєї думки нагло і назойливо не нав'язую нікому.І для мене той же простий цифровий Midas MR18 є ціннішим,ефективнішим і краще звучащим,ніж Zeck pd8-12,хоча порівняння цих двох девайсів абсолютно не корректні.Я не розумію,чого ви так "наїжились"?Реклама вашим чудо-девайсам з європейського смітника зроблена,до вас повалила клієнтура і встала в чергу-радійте і рахуйте виручку.В чім проблема?А те,що люди мають свою думку,смаки та вподобання,так це ж нормально.Я повторююсь мабуть вже в мільйонний раз-не нав'язуйте своєї точки зору з піною біля рота,не видавайте своє бачення за істину і аксіому і ніхто вам й слова не промовить,бо завжди є як мінімум дві сторони медалі.Прохання до адмінів,пане Богдане і пане Сергію,не закривайте будь ласка тему,в подальшому ще можуть бути обговорення і інших ретро-приладів.Дякую.

Вам козаки напевно краше обмінять телефонами і переговорити вдвох по даній темі,одне питання, не хочу піднімани тему по якості звуку тут думки і " запахи" у кожного свої,але поясніть цінову політику між powermate 2 і zeck,якщо останній кращий то чому цінова політика не на його боці(маю на увазі ціна zeck менша і на порядок) і не тільки в нас в Україні,можливо треба звернутись до виробників і пояснити.І був би вдячний співрозмовникам якби було б менше "пилу на губах" бо серед нас є Музиканти які і мені і Вам годяться в батьки і читати деякі фрази ну зовсім не "смачно",ми ж всеж носії культури.

Я перепрошую колег за підвищений "пил на губах",дійсно трохи підвищений тон,ще раз перепрошую і роблю diminuendo)).

А я тепер зроблю crescendo < пане  (kobzarryslan)!!!!!Як ви смієте створювати псевдо теми старожилам ,старшим користувачам, продавцям з досвідом тут грубити і обзивати баригами Ви хто такий? Ви звідки вилізли? За кого ви себе ввжажаєте? Що ви корисного зробили для країни? Ви ще тицяєте і порівнюєте свій Mr18  z Zeck pd 8-12.  Це так як Opel без двигуна i  rolls royce@ в повній комплектації.

А ви пане Вячеслав добре підмітили на рахунок ціни. Чому так дешево...? Як воно багато краще... Значить ціну треба підіймати до 1500 EURO, якщо дивайз краще за powermate 1000-3 і у ідеальному стані!!! Я займуся цим питанням...  Я думаю колеги мене підтримають... От тепер  дійно ціна вартує даному девайсу 1500 EURO!!!  Ні я не барига, пане kobzarryslan.  І поставимо ми ту ціну  ака заслоговує даному девайсу!!! І ціна 1500 EURO za Zeck pd 8-12 - абсолютно оправдана буде!!! Далі буде...

Не подобається термінологія барига,будь ласка,перепрошую кого образив,нехай буде продавець,але зараз ви,пане Presto,себе поводите не належним чином.Форум для того,щоб створювати різні теми і обговорювати їх з усіх сторін,при цьому незалежно,чи ви на сайті 1 день,чи 10 років і тим більше,чи ви звідкись "вилізли",чи як нормальна людина зареєструвалися.А саме головне,щоб не було "монополістів однієї думки", нав'язоної назойливо і брутально,щоб не було однобокого поклоніння  ідолам-девайсам.Крім того,ця тема,рівно,як і будь-яка інша,створена для обговорення,а не для з'ясовування стосунків і не для того,щоб ви,пане Presto,тут на всіх кидались,хто має іншу думку,відмінну від вашої.Якщо я не правий,нехай мене поправлять. PS:Далі  просив би,будь ласка,чітко по темі і конкретно,звісно,якщо є що сказати реально корисного для колег,на з'ясовування стосунків не відповідатиму.Дуже вдячний всім,хто приймає участь в обговоренні чи просто читає тему.Всім здоров'я та усіляких гараздів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти