Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи ризикнули б ви купувати старі ретро-девайси за немалі гроші з метою працювити на них?
Чи ризикнули б ви купувати старі ретро-девайси за немалі гроші з метою працювити на них?

Сучасна техніка так як і транспорт  не є таким довговічним і таким виносливим як це було колись,а якщо глибше розібратись то усе здешевлюють вже при виробництві у сучасному світі і вміст драг металів був колись дуже високим (тут і надійнісьть і якісьть була від того) то тепер хіба пластмаси і тирси та гарних наклейок на вехню панель з неймовірними ватами і кіло ватами намалюють. Варто чи ні,то все залежить від того що ми мали до того ..

Не розумію того. По перше це не моя тема а по друге не маю у продажі даних агрегатів і не маю потреби зіскакувати або відходити від розмови. І як завжди починали тему одним а закінчуєте іншим. На мою думку ці пульти старенькі але варті уваги і ще пропрацюють не один рік. Що до порівняння то були пульти Дінакорда перший та другий а цек ппрфілер та pd 8-12. Колонки Dynacord pfe-150 та с-150. Zec mht 15.3 та ще якась трьох полоска від Зека на войсах вже й не пам'ятаю фірми. Zeck звучав чистіше. Хоча кожна колонка звучала по своєму добре. Але всім більш сподобався зек по серединка та верхи звучали яскравіше. Так що якось так.
І між іншим мій знайомий у Миколаєві працює до сих пір на Zeck pd 10-14 а ще один колега на pd 8-12. Повірте що це добрі пульти. Раджу послухати.

Прежде чем обсуждать что-то,пишите на каком аппарате работаете вы,это делают на многих форумах,чтобы понимать,есть ли смысл с человеком обсуждать о звуке и аппаратуре.Потому что ,если у вас усилитель например Парк а у кого-то Лаб группен,то поверьте-вы на разных полюсах и обсуждать просто нечего.Немного о старой аппаратуре.Много вы знаете динамиков с чуствительностью больше 100 Дб и которые работают в небольших объёмах ящиков.Замена диффузора сейчас не проблема,о перематывании динамиков я вообще молчу.Никогда не боялся брать старый  аппарат,если он приличной фирмы.Всегда смотрите сколько он стоил новым,чем дороже-тем надёжней.Вы никогда не задумывались,почему дешёвые активные колонки JBL/RCF/EV стоят меньше чем пасив,которые выпускали раньше.У каждой фирмы есть комплектующие дорогие и дешевле,фирма ЦЭК,как и Динакорд комплековали акустику EV/RCF/Fostex и т.д.,заказывая определённые компл. под свои расчёты. Раньше в Киеве проходили муз.выставки,сейчас просто не интересуюсь,где можно всё услышать и оценить и уже от услышанного отталкиваться,что тебе по душе.Но сколько не говори,а хороший звук стоит денег и точка,хочешь выжить-вкладывайся,это закон бизнеса.

kobzarryslan , що Вас так образило? Ви купили Zeck, з звук "прекрасний" (в лапках пишу)...

Чи може Ви поріняли даний пульт з Саункрафтом чи Берінджером за 250 дол.і зрозуміли, що чуда не сталось і там не має за що платити?

 

petiy1960,якщо питання до мене,то я не працюю як лабух,а потихенько здаю в аренду різні девайси на малюсінький прокат.Особисто мої мікшери,які варті уваги: APB Dynasonic ProRack H1020,Midas venice 160 (аналоги);Midas M32R,Midas MR18(цифра),акустикою і підсиленням займаються друзі,скажу чесно,"породистої" акустики особисто не маю,без потреби,але трохи побачив і переслухав.Відносно динаміків по вашому питанню,навіть не задумуючись,навскидку:B&C,Beyma,RCF,EV,Ciare,Eighteen sound,JBL,Faital,BMS,Sica і т.п.- звісно ж топові моделі))

До слова,що і де купується з метою перепродажу,для мене теж не є таємницею,як і багатьом іншим користувачам даного ресурсу.Але ж ніколи не тре дерти носа і вважати себе пупом землі,чи розумнішим за когось по типу:я займаюсь перепродажами і крутий перець,а ти лох.Є багато колег,які дійсно потребують підтримки,допомоги,ми ж повинні нести культуру в маси,а не негатив і неправду.Я ж не кажу,що я правий на 100%,для того ця тема,дискутуємо,розбираємось,висловлюємо свою точку зору.Кожен має право на свою думку і я особисто поважаю думку кожного.

Zh_serhij,не вловив що ви хотіли донести чи запитати.Якщо це можливо,трішечки доступніше,для тих,хто на бронепоїзді,ок?))

Я хотів запитати, а не донести.

В такому разі це все міняє,пазли складаються самі собою.))

Це ПРЕСТО це взагалі чмо рідкісне....Всі мої знайомі,хто мав з ним справу вже збирались їхати його лупити.Страшний брехун.Не знаю чи він ще є.Щось вже не чути.

 Вітаю шановні колеги по цеху, та просто колеги. Петро.  Іван, та ін. Радий ВАС чути...!!!  Тільки сьогодні зраня побачив чат.  Памятаю Петро декілька років назад... Ви мовили - як врубаю цека 8-12 , то який там дінакорд...І від тоді і пішло...Розійшлося по Неньці... А де хто знав і ще швидше, просто мовчам зі скромності про якість звуку Zeck pd8/12. Я бачу тут явно kobzarryslan зібрався підпортити репутацію. нажаль не вийде!!! Вже були такі з 2012 року.  Zeck PD 8-12 краще за dynacord 1000-2< 1000-3/ І якщо девайс у відмінному стані зберігався і сан його є ідеальний, як новий, то ціна цього апарата є від 800$. В залежності від стану. Може бути і 500 і 600 $. якщо затертий і неохайний. 

А динаіки Zeck продано і zeck Pd8-12 продано,   тому оголошення і видалено шановний добродію kobzarryslan. Якщо ще потрібно, то є ідеальний Zeck pd 8-12 до продажу, на якому я працюю... Я бачу вам таки нема чим зайнятися..поспівай горобчику, поспівай..!!! Легше буде... Доспівався. Поставили на місце... Дякую друзі за правду!!! Бо вона одна єдина. Тільки деяким більшості та правда не потрвбна. Від того і наша біда...

Хто знає, що то за гівно слизьке shadow08 був в чорному списку десь... я хочу тебе побачити чудо ти в пір'ях...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти