Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи ризикнули б ви купувати старі ретро-девайси за немалі гроші з метою працювити на них?
Чи ризикнули б ви купувати старі ретро-девайси за немалі гроші з метою працювити на них?
Я лічно рівняв як і колонки так і пульти лоб в лоб. І крім мене ще було багато присутніх лабухів. Зек виграв. Але це в кожного своя особиста думка і звичайно вуха. На даний час я не маю в продажі ні Зека ні Дінакорда так що нікому не впарюю і не хвалю своє болото як багато тут висловлюються. Просто сказав свою думку. Ну це так на всякий випадок щоб не посипались у мою сторону коментарі. Всім хорошого дня ну і звичайно придбати хорошу річ щоб залишитись задоволеним без розчарування. Слухайте та порівнюйте а тоді вже вибирайте. На все добре

Работаю на Zeck PD 8-12.Круче аппарата у меня ещё не было.В 16 году у меня были три активных усилителя:Цэк-как запасной,динакорд 600-3 и Динакорд 1000-2.К 1000-2 притензий не было кроме того,что очень мощный,на маленькой громкости не раскрывается.О 600-3 не хочу и говорить,он хорошо звучит только с колонками Dynacord VL-152.После 1000-2го 600-3 просто ухо отказывается слушать.Сейчас остался толлько ЦЭК,у него один недостаток,не работает на 2.66 Ом.Всё что касается регуляторов-сделаны на десятилетия.Моя акустика Dynacord Corus Line 15.3+VL-262+Sub Little max12.1+Fane-18.Работаю на морях,там люди просто так денег не дают(имею ввиду Крым)за наше побережье не хочу говорить.У Цэк была комплектация акустики и дорогая,и дешёвая,просто нужно знать.Денег своих эта фирма стоит,но только то,что сделано до Испании,там уже совсем другая комплектация.По Цэк знаю много,кого интересует расскажу,продажей уже давно не занимаюсь.

ivan2912 Оце вже цікавіше і поділу!))) Уточніть з чим порівнювали, і на чому (акустика....) і в яких умовах (зал, розміри.....! Чи вулиця?))

У zeck (маю на увазі активні пульти) немає гундосу по низу,тобто в бетоні чи то у дереві (зали маю на увазі) він є музикальніший і приємніший для вуха і загальна картина є на любій акустиці показовіша,ну а що до Бариг то вже краще бути ним (бо більш як 70% планети те і робить що торгує) а ніж бути Лохом чи Оленьом і тим гнилим  Трольом який ховається сам від своєї тіні.

В цій темі пропонується обговорювати старі ретро-девайси,які варті уваги і які на вашу думку абсолютно не варті уваги,а також висловлювати свої думки з приводу маркетингових,в окремх випадках не правдивих описах до свого товару не добросовісних продавців-бариг з метою попередження ошуканьства і впарювання колегам не якісних,старих та морально застарілих приладів. 

Думаю, що Ви повинні розуміти, що кожен продавець в принципі може описувати свій товар як хоче, ніхто йому цього не заборонить.

І будь-кому зрозуміло, що кожен  продавець буде писати і говорити, що мій товар найкращий, найкрасивіший і бла, бла, бла...

А взагалі потрібно купляти нове і красиве!

Хвалити свій товар і приписувати товару фантастичні,майже не земні нанотехнології-це різні речі.Уявіть,який почнеться бардак на сайті,коли кожен з продавців почне вигадувати про свій девайс щось з розряду фантастики.Чисто відверто,давайте подивимось правді в очі,суб'єктивна думка бариги,якому потрібно продати,не є аксіомою і кілька десятків мікшерів,як мінімум,можуть посперечатись за звання найкращого по звучанні,якості і зручності.А те,що всім динамікам світу не залишили шансів і близько стояти з вище оговореними динаміками,тут вибачте реальне ошуканьство.Якби не була перегнута палка із поданням інформації про пульт і динаміки,ніхто й слова б не промовив.Навіть зараз при обговоренні даних девайсів,крім:«ми зрівнювали лоб в лоб»,«на тесті були присутні поважні музиканти»,нічого конкретного і дієвого ніхто не представив.Володимир Соколюк задав конкретне питання,яке нажаль залишилось без відповіді.Те,що барига-звучить гордо,то теж тре себе коханого дуже любити,плюс дуже відверте провокування для закриття даної теми.Інколи не знаєш,звідки прилетить,сьогодні ти вважаєш,що являєшся бездоганним хазяїном життя і тішишся,що хтось олень,а завтра невідомо як повернеться,життя-воно непередбачуване.Я наприклад не ділю людей на оленів і лохів і якщо є шанс вберегти колег(в кожного свій характер,хтось має більший доступ до інформації,хтось менший,хтось звик вірити людям і т.п.) від таких самовпевнених бариг,я буду намагатись це робити.Дякую колегам,які брали чи братимуть участь в обговоренні теми.

Kobzarruslan однозначно лайк за коментар.

Будь-яка техніка має свій термін експлуатації,яка б якісна вона не була б,і це також відноситься і до муз.обладнання, з свого досвіду хочу сказати,я володію бусом фольцваген т4, багато хто підтвердить що це один з найкрепших і найякісніших машин який був на ковеєрі 13 років і до тепер стоїть на озброєнні багатьох країн,але щоб хто не говорив- роки своє беруть,з"являються такі малі і смішні поломки,а саме головне дуже не вчасно ( остання їхав на халтуру -лопнула тормозна трубка,залізна не гумова),так і з пультами ,динаміками і т.д. будуть проблеми.

P.S.хтось з співрозмовників женився на старій бабі? Хоч вона має досвід у всіх "сферах", всі хочуть молоду файну дівчину з твердими циць$$ми.Так і з нашим обладнанням.Всім гарного настрою!!!

Перепрошую не було мене у мережі у зв'язку з часом та роботою. Після останніх коментів прочитаних мною взагалі не маю бажання вже щось описувати з якими конкретними моделями колонок чи пультами рівняв різні прилади. Бачу тут письменників хватає. Всього найкращого. Тему закриваю а Ви продовжуйте тут один одного обсир...... Молодці. Це по нашому.

 Нашемпа,підняли настрій)).Дякую за вашу точку зору,яку я теж підтримую і намагаюсь донести до колег,чим викликав неаби-який гнів бариг.Тим не менш,різноманітні думки мають право на життя і чим більше їх буде,тим краще.Коли тема обговорена з усіх сторін,в подальшому легше зробити правильний вибір.Ivan2912,перепрошую,якщо образив,може передумаєте і все ж закінчете розпочате,тим більше вже знаємо причину вашої відсутності.Бо найпростіший спосіб,коли немає що сказати,це образитись і зіскочити з теми.Я все ж вірю,що вам є що розповісти і ви не такий,з радістю вас послухаємо.Чи ви теж хочете якнайшвидшого закриття теми?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти