Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » "ТІК" - бути, чи не бути — ось питання.
"ТІК" - бути, чи не бути — ось питання.

Цікавить думка всіх, щодо творчості "ТІК",  тут можна почитати суть створеної теми і думку наших колег:

http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%A2%D1%96%D0%BA/rec/22285/

 

 

Чуваки-- БОМБЕЗНИЙ ТІК ! Зайняв свою нішу в українській естраді і шоубізі. Повна альтернатива Андрію Сердюку. А навіть, ще краще ! Та таке треба тільки вітати !

Музиканти там слабуваті, можна  і потрібно (IMHO) значно краще грати, але це вже їх справа. Наживо їх не чув, хіба ролики в YouTube-і: http://www.youtube.com/watch?v=3jdZMXXVgso Оранжування доволі однотипні. Що не подобається, то це нав'язування суржику. Це явна ознака меншовартості. І відмазки типу - "в нас так говорять", не аргумент. Хоча якщо є прихильники, то і така музика має право на існування.

Погоджуюсь з думками викладеними вище на рахунок суржика та рівня музикантів, але вважаю що в них є щось важливіше за високий професійний рівень .

Є  харизма в Бронюка і в їхній музиці є драйв. Майстерність це річ набута, а харизму не напрацюєш, вона або є ,або немає.

Безперечно що mr.Бронюк особа непересічна, харизматична і талановита. Просто мені, особисто, завжди більше подобалась і подобається складна високопрофесійна  музика. Для мене важливіші професійність і музичність. І коли кажуть, що в Україні чогось кращого нема, то треба дивитися трішки далі свого носа. Тому й наші зірки мають успіх лише на теренах України.

А заспівати під рано, разом з когутами " Ой піду я на гору крутую..." в живу без фанери слабо???? Я на росіян не рівняюсь, але слухають же Шнура, з його "модною лексикою" і регочуть і знов слухають... і так безкінечно.. То чому речі ТІКу мають бути заборонені? Кому потрібно нехай качає, а як виб"ють на халтурі за таку музику, то його проблеми - більше включав, чи грав не буде. Тіко не виховуте мене тут на форумі пишіть в приват, якщо я не правий.

Критика є критикою,а мінусовка "Знову сою один" стоїть під другим номером в "Топ скачування за тиждень"....

Роман, а кількість зкачувань це показник чого? З тим самим успіхом качають і цілком низькоякісні і бездарні мінуси і нарізки/задавки.

Музиканти там слабуваті, можна  і потрібно (IMHO) значно краще грати, але це вже їх справа.

Ігор Гарвас , таке заявляти, ужас.

Поробуйте створити гурт і розкрутити його до такого рівня, а тоді вже будуте інших критикувати.

 

Поробуйте створити гурт і розкрутити його до такого рівня, а тоді вже будуте інших критикувати.

Загальний технічний рівень команди і популярність не є взаємозалежними параметрами. "Розкрутити" - взагалі третє поняття. Тут просто достатньо каси і/або хорошого продюсера. Можливо, це не зовсім стосується ТІКу, але...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти