Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » "ТІК" - бути, чи не бути — ось питання.
"ТІК" - бути, чи не бути — ось питання.

Василь, а вони "священна корова"?  Це ніяке не перемивання кісточок, а банальна критика. І те що вони в зеніті, ще не говорить про їх високий музичний рівень. Рівень виконання і популярність, це різні речі. І те що вони грають примітивно це факт. І про це потрібно говорити, щоб в молодих музикантів був стимул розвиватися і прагнути до самовдосконалення. Обговорення концертів завжди було притаманне музикантам. Після кожного філармонічного концерту лабухи обговорювали почуте і побачене. Якщо хтось вражав, то говорили з захопленням, якщо хтось виглядав бліденько, то теж про це говорили. А то дійшло до того, що всі спеціалісти екстра-класу. І співаки, без поставлених голосів, і музиканти, банально не володіючі різними прийомами звукодобування на інструментах. Багато назвете сильних українських інструменталістів? Все собі приписують чомусь виконавці.  А якщо розібратися, то пісню пише композитор, текст - поет, оранжування робить аранжувальник, як співати, то часто керують і звукопродюсери, і звукорежисери. Трекінг, зведення, мастеринг - тут теж часто відутня робота виконавців. Так що тут ще питання про заслуги тих, кого кліпмейкери виводять в люди. Про піарменеджерів, стилістів теж не потрібно забувати. Дійшло до того що з багатомільонної держави і нема кому дуже щось показати за її межами. Хто з наших естрадних виконавців гастролює по світі? Хто заворожує талантом, майстерністю та класом виконання? (Концерти перед діаспорою тут не рахуються!). "ВВ", та "Океан Ельзи" приймають в РФ. А ще кого? "ВІАгру"? І вірну тему створив топікстартер. Бо основні теми чомусь на форумі: який кращий мікшер, щоб то таке зробити, щоб почали поважати, а які б то купити колонки, щоб недорогі, а голосні і добрі, яка то самограйка найкраща. Жодних тем про володіння інструментами, прийомами гри, техніку звуковидобування. Чомусь ніхто не спитає як розспівуватись. У всіх поставлені голоси? Скільки вже можна бути споживачами готового? Скачати фонограму і вдавати з себе "Пономарьова", чи "ТІК", під фонограму з дудками, стоячи (деколи вже сидячи) перед ноутбуками.

Василь,ну ти і даєш:ти думки мої прочитав!Підписуюся під КОЖНИМ словом!!!Пане Ігор,а нащо та критика здалася,якщо вона ніколи не дійде до об"єкта критки?Писк в пустелі.Так,пожужжали і розійшлися...А,шоб ніхто в мені не бачив сліпого фаната,ложка дьогтю:кліпи в ТІКа,таки так,тупенькі,сірі і нецікаві.А хто заворожує талантом,виконанням,etc,то мене особисто на даний час-Анничка Чеберенчик.

Віталік, а оця критика не для об'єкту теми,  для них повинна бути професійна критика, яка в нас відсутня. Її замінили проплачені PR-менеджери, які наввипередки вихваляють  зірок. Критика між музикантами є якраз і для того, щоб зорієнтувати початкуючих на кого варто рівнятись і хто що собою являє. От Ви згадали про Анничку Чеберенчик, а я про неї і не чув. Може вона варта і Вашої, і моєї, і наших колег уваги. Для цього і потрібно більше спілкуватись про музику, сперечатись, висловлювати свої думки і переконання. А то як не PSR-S910, то ще щось... 

Я теж до недавнього часу про неї не чув.Не зовсім "формат".але для мене "формат" ніколи не був критерієм вибору муз.вподобань.А для Вас: http://volodia.io.ua/s192382.Вам сподобається (ІМНО).

А примітивну музику народ найкраще сприймає, це складну розуміють  одиниці, і захоплюються нею! Чого ж то доморощені артисти тепер співають народні або дворові пісні( з трьома акордами) , щей вважають їх своєю інтелектуальною власністю!  В нас такий талановитий, співочий  народ, а толку немає... 

В. Бронюк має голос і слух! 

Тільки Який голос?)Як фронтмен,лідер колективу-це однозначно,є в ньому харизма.а як вокаліст,... то не смішіть мене.Ви бачили які люди беруть участь у кастингах,наприклад,"Голосу країни"?Ще раз повторюсь,сучасний музичний продукт-це,в більшості випадків, робота продюсерів,аранжувальників та засобів мас-медіа(ротації в теле та радіо-просторі),людей.які робили б самі себе в шоу-бізнесі зараз майже немає,на те він і шоу-БІЗНЕС. Російський НТВ зняв досить непоганий цікавий фільм про російську естраду(хто,як і за скільки), http://www.needforvid.com/documentary/ivo_popsa.php  будете мати час,бажання та можливість-гляньте)

це ж саме стосується і української естради.

п. Ігоре Гарвас,"ТІК" - дійсно не "священна корова". Але "ТІК" грає,зважте, свою музику (фольк - рок, етно - рок) і в цьому їх "родзинка". І те що вони грають примітивно це факт. - Ваші слова. Заграйте краще,зберіть кантору - покажіть всім,як це робиться, "вставте" їх! Я не проти, щоб молодь брала за приклад Джиммі Хендрікса, Річі Блекмора. Але це вже іша тема. А то виходить,що сьогодні "ТІК" у нас під шквалом критики, а хто наступний? Може, візьмемо "ВВ", який виступав у нас на міському святі на галімій апаратурі,коли я їх ледве чув? . Чи,може, скласти тему зі списку колективів,яких ми тут покритикуєм?

Галичанин, підтримую думку, що потрібно відділяти шоубіз, коли йде мова про рівень виконання. Хочу пригадати, що минулого року тут конкурс виборов Володимир Окілко. Його талант і майстерність ні в кого не викликали заперечень.  А вже потім ми мали змогу бачити його участь  у всеукраїнських шоу. Василь, якщо мені не подобається вірш якогось поета і я вважаю його нецікавим і художньо слабким, то маю стрімголов кидатися і писати поему щоб комусь щось доказати? Що за підхід? Вам навести приклади цікавіших аранжувань в інших подібних гуртах? Навести приклади вищого класу, на мою суб'єктивну думку, виконання духових партій? Будь ласка:  http://www.youtube.com/watch?v=PyK7LWhyy6U&feature=results_main&playnext=1&list=PLC1A9FCA82E751FE8 або: http://www.youtube.com/watch?v=VhLrtL0PWNY . А на рахунок збиратись і щось доказувати. Було б з ким, бо після появи "сучавних технологій" в нашому 30-ти тисячному місті духовиків нема. А більш ніж 30-ть років тому нашому аматорському ВІА зігрти цю композицію: http://www.youtube.com/watch?v=BCjJA4RihNw було під силу.

"Тік" тут ніхто не гнобить. Будьмо спокійні панове. Лише доволі коректно висловились про рівень саме музикантів - нічого поганого в цьому нема. От гурт як сукупна одиниця - грає собі та й тішить фанів.

Дивує також, чому завжди критика/полеміка зводиться "а ти зроби краще"? Якщо це рід моєї діяльності, звісно, що постараюсь зробити. Якщо ні, то що - повинен тупо сприймати як є і нічо не казати, бо бува, ображу смертельно кого?

Щодо популярності примітивної музики серед широких мас населення (хороше словосполучення :) ) теж немає нічого дивного: котитись вниз простіше, аніж повзти вгору та ще й когось за собою тягнути. А потім дивуємось, а чого в нас така невдячна публіка, що не здатна розгледіти в нас супер-пупер живих артистів, а пісяє кипятком від караокерів. Деталізовувати не буду - вже кілька таких тем на форумі було. Нецікаво і нерезультативно....

В них є свій слухач. І йому подобається, та й  збирають чималу аудиторію. і ТІК має право на існування хоча не нам це судити.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти