Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » "ТІК" - бути, чи не бути — ось питання.
"ТІК" - бути, чи не бути — ось питання.

Як на мене.вони зайняли свою нішу в українській естраді.Музиканти не віртуози,чув їх наживо в Києві на новорічну ніч,грали фальшиво,правдв мороз трохи був)))А на рахунок музики:час такий,що чим примітивніше,тим краще.В Кам'янці в четвер концерт "народного артиста України" Андрія Мацевка-це ж взагалі абсурд,людина без слуху,голосу,яка ж це музика!І ще на рахунок рівня музики-ви ж подивіться,що на порталі,де типу тусуються музиканти у конкурсі чоловічого вокалу лідирує дуже "високохудожня" пісня.Борони Боже нічого не маю проти Олега Гаврилюка,ми з ним земляки,а ще він хороший музикант та вокаліст,який дійсно співає набагато сильніші речі.Але ви подивіться на коменти під піснею,люди ж в захваті!То чого ви хочете від "не музикантів"?Тік подобається в першу чергу енергією,драйвовістю,а також використанням народних мотивів у композиціях-це все таки наше,українське!!!

таке заявляти, ужас.

Поробуйте створити гурт і розкрутити його до такого рівня На такому рівні ми грали ще 30 років тому і тоді це було слабо, і ми це прекрасно усвідомлювали. Була маса філармонічних і іматорських ВІА набагато сильніших від нас. От до їхнього рівню ми і старалися, в силу своєї обдарованості і можливостей,  дотягнутися. Розкрутка це інша тема. Це справа продюсера. Дядько Хапко та Галичанин добре висловились.  А на такому рівні: http://www.youtube.com/watch?v=4t-BZ4UI8pI&feature=related хто зараз грає в Україні? Багато команд?

Фанатом "ТІКу" я не є,але визнати їхній хіт " Білі троянди" (та ще декілька пісень) все - таки мушу . Це факт. Не переходжу на особистості , але деякі дописувачі заявляють, що вони(ТІК) не сильні музиканти, а так собі ... Покладіть руку на серце,панове, та признайтеся - Вас турбує ЗАЗДРІСТЬ! Так,так! Звичайна заздрість українця. ТІК показують по телебаченню(а Вас -ні) , ТІК виступав на "Таврійських іграх" (а Ви - ні) і т.п. 

Василь, мене якщо і "їсть" заздрість ("біла", звичайно!), то через це що не виріс на рівень хоч би наближений до: http://www.youtube.com/watch?v=raOWLpBwyb8 Радіо/телебачення, всеукраїнські фестивалі  я пройшов трішечки 20 років тому. Ну а коли хто вважає сильними інструменталістами "ТІК", то це вже його справа. Тут кожен сам собі ставить планку кращості в технічному (музично) і мистецькому рівні виконавців. Кожен обирає собі кумирів. А висловлювати свої критичні погляди на чиюсь творчість,  це право будь-кого. Інша справа що неетично це робити публічно між особами з одного ешелону. Але так як я зараз простий весільний музикант, то можу вголос висловити свою суб'єктивну думку. Це в комуністів завжди була істерика: "Нє трогайтє нашего вождя, Владіміра Ільїча Лєніна!!!"

ТІК показують по телебаченню(а Вас -ні) , ТІК виступав на "Таврійських іграх" (а Ви - ні) і т.п.          

Шановний,якщо й заздрять то по доброму)Молодці-хлопці просувають українську культуру.Але ж я чи ви не винні,що ми не були на посадах завідувача відділу культури м. Вінниця зі зв'язками і знаймоствами,що у нас не було можливості зібрати команду музикантів,що нам,зрештою,просто елементарно не повезло)

Я ще раз повторюся,що музиканти в них дійсно не віртуози,а як вживу співає Бронюк-можна почути на будь якому живому записі з концерту; інша справа-що не боїться це показувати.за що йому-респект.Дуже багато залежить від продюсера та аранжувальника,наскільки я розумію аранжує композиції Віталій телезин,який є продюсером першого альбому та директором(власником) студії,де записується ТіК

Ось вам посилання http://minus.lviv.ua/albums/audio/Lysaw/tik/    спеціально шукав і заливав на сайт):перша композиція-це та ,яка ввійшла в альбом,друга-це та,яка була першою))),тобто демка.Порівняйте звучання однієї і іншої.Нічого не маю проти гурту ТіК-грають хлопці веселий,енергійний.добре аранжований фолк-панк.дай Бог їм здоров'я!!!

Повністю згоден з Ігорем ,отак працюють в ресторані Гостевія http://www.youtube.com/watch?v=8oCKVvNwX54.Рівень музикантів там високий,і ТІК не раз там бачили-слухали як працює Пан Кубик

На такому рівні ми грали ще 30 років тому і тоді це було слабо . О-О-О  !Можливо,якраз саме через це, що зараз немає масово філармонічних і аматорських ВІА, а сплошні кароокери,то ТІК на цьому фоні, для загалу,- виділяється. 

З слабким рівнем виходять на велику сцену не тільки у нас, і не тільки тепер. Я коли слухаю і дивлюся ранній Deep Purple, то собі дивуюся кого я обрав в ідоли в 70-х роках. Але коли порівняти їх ранні роботи і рівень 80-х, 90-х років, то це небо і земля. Кожен музикант повинен прагнути самовдосконалюватись і рости. І те що хтось вважає що "ТІК" слабкі, чи сильні інструменталісти нічого не змінює. Хто любить і мліє від витончених страв від супер-кухарів, а хто в екстазі від курки-гриль з супермаркету. Всі ми різні. І це добре.

Як то не віртуози?А слабО вилабати так,як клавішник,молодий пацанчик?Я чув і бачив наживо,і з недалека.А ви? Р.S.Не шукайте ніхто тут образливих ноток,боронь Боже:мені,наприклад,таки слабО:-). P.P.S.А назва теми,погодьтеся,некоректна:топікстартер,ви за кого себе маєте,якщо піднімаєте такі питання?Бути чи не бути-залиште це тим,хто має безпосереднє відношення до гурту,ага.

«Бути чи не бути? Ось у чому питання! Бути чи не бути? Ось у чому прокляття життя » Вільям Шекспір "Гамлет". Віталік, всі претензії до Шекспіра, а не до топікстартера.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти